• 44258776 -021 دفتر مرکزی

تعمیر جاروبرقی سامسونگ

 

تعمير جاروبرقی سامسونگ دربردارنده تمامي خدمات تعمير، تعويض برد است که در فهرست خدمات پس از فروش اين نمايندگي ذکر شده است. در اين مرکز به منظور کسب رضايت و آسايش خاطر هموطنان گرامي تمامي سرويس‌هاي مرتبط با تعمير جاروبرقی سامسونگ . مهندسان و کارشناسان فعال در نمايندگي سامسونگ سرويس با دارا بودن چندين دهه تجربه در زمينه‌ي تعمير قادر به ترميم تمامي عيب ها و رفع مشکلات جاروبرقی سامسونگ مي‌باشند. يکي از راهکارهاي ارائه شده توسط مديريت مرکز تعمير جاروبرقی سامسونگ ، امکان اعزام تکنسين تعمير به منزل مي‌باشد که در راستاي رفاه حال مشتريان و هموطنان گرامي ايجاد شده است.

سرويس هاي ارائه شده در واحد تعميرات جاروبرقي سامسونگ (Samsung) انواع مختلف اين دستگاه از جمله تعمير جاروبرقي هاي خانگي، تجاري، هتلی، مکنده صنعتي و نيمه صنعتي را شامل مي گردد. جهت کسب بهترين نتيجه از تعميرات جاروبرقي، توصيه مي شود حتما نوع اشکال پيش آمده در دستگاه را با کارشناس تعمير در ميان بگذاريد. اگر با بروز اشکال در جاروبرقي، سيستم دستگاه و يا قطعات آن را دستکاري نموده ايد، حتما اين موضوع را به همراه تمام جزييات، با کارشناس تعميرات جاروبرقي سامسونگ در ميان بگذاريد.

تعمیر جاروبرقی سامسونگ

 

 

 

مشکلات متداول جارو برقي سامسونگ که نياز به تعمير دارند :

1. صداي جاروبرقي سامسونگ بيشتر از حالت طبيعي شده است.

2. مکش جاروبرقي کم شده است نسبت به قبل

3. سيم جمع کن جاروبرقي خراب شده است

4. جاروبرقي بعد از چند دقيقه کارکردن خاموش مي شود

5. شکستگي يا فرسوده شدن لوله و اتصالات جاروبرقي سامسونگ

6. عمل نکردن کليد خاموش و روشن جاروبرقي سامسونگ

 

 البته دلايل ديگه اي هم وجود دارد که ممکن است باعث بوجود آمدن مشکلاتي براي جاروبرقي شود. اگر شما مشکلي داريد که در ليست بالا وجود ندارد و يا نمي دانيد که به چه علت دستگاه شما به درستي کار نمي کند مي توانيد با ما تماس بگيريد تا در اولين فرصت يک متخصص جهت عيب يابي و در صورت تمايل جهت تعمير جارو برقي شما اعزام شود.

 

صداي زياد به همراه بوي سوختگي
تعداد زيادي از مشتريان به خاطر صداي زياد جارو برقي با ما تماس مي گيرند و دليل به وجود آمدن اين مشکل را مي پرسند. معمولا اين مشکل به دليل آسيب وارد شدن به موتور جاروبرقي مي باشد البته موارد ديگري مثل خراب شدن بلبرينگ ها و پرونه ها يا چرقه زدن کلکتور آن است.

از عواملي که باعث آسيب رسيدن به موتور جاروبرقي مي شود مي توان به موارد زير اشاره کرد:

الف- کيپ شدن فيلتر ها و عايق دور موتور فيلترهاي جاروبرقي الزاما هر 6 الي 12 ماه يکبار بايد تعويض شود در صورت تعويض نکردن به موقع فيلترها موتور تحت فشار بيشتري کار مي کند و باعث خراب شدن اين قطعه مي شود.

ب- درست قرار ندادن پاکت در محل استقرارش باعث مي شود گرد و خاک به جاي اينکه وارد پاکت شود به بيرون آن کشيد شده مستقيما پس از برخورد به فيلترهاي ورودي بخشي از آن وارد موتور شده و بخش بيشتر آن به فيلتر چسبيده و انباشته مي شود. و باعث مسدود شدن فيلتر ورودي و در نهايت تحت فشار کارکردن موتور جارو برقي مي شود که صداي زياد به همراه مکش کم را به دنبال دارد.

 

ج- مسدود بودن مسير لوله و اتصالات باعث مي شود که موتور جاروبرقي تحت فشار کارکند و پس از مدتي در اثر گرم شدن بيش از حد موتور، بلبرينگ ها به صدا افتاده و در نهايت باعث سوختن موتور مي شود.

د- ورود آب و مايعات به موتور دستگاه باعث ايجاد جرقه بيش از حد در بخش موتور دستگاه مي شود. که تغيير صداي جاروبرقي را به دنبال دارد. نهايتا در اثر عبور جريان الکتريکي بالا سيم پيچي، موتور مي سوزد.

هر کدام از موارد بالا باعث ايجاد اختلال در روند کارکردن طبيعي موتور جاروبرقي مي شود در صورت آسيب رسيدن به موتور جاروبرقي دو راه حل براي برطرف کردن مشکل وجود دارد.

1. موتور سرويس يا تعمير شود

2. موتور تعويض شود.

ازکجا بفهميم که موتور جاروبرقي قابل تعمير است؟

براي مواردي که جاروبرقي به کارگاه آورده مي شود. با تست جريان الکتريکي مي توان متوجه شد که موتور آن قابل تعمير است يا نه.

اگر هنگام تست جريان، موتور بيش از 9 يا 10 آمپر جريان بکشد به بخش روتور(کلتور) موتور آسيب جدي رسيده است و بهترين کار تعويض موتور مي باشد. اگر عليرغم صداي زياد جريان عبوري از موتور کمتر از 9 آمپر باشد، موتور قابل تعمير است، يعني با تعويض بلبرينگ ها ، پروانه و ذغال ها، موتور به حالت طبيعي خود بر مي گردد. بديهي است که هزينه تعمير موتور نسبت به تعويض آن به مراتب کمتر است. امکان تعويض روتور هم براي موتورهاي سوخته وجود دارد اما چون هزينه آن با تعويض کامل موتور تفاوت چنداني ندارد تعويض روتور پيشنهاد نمي شود.

لازم به ذکر است که در صورت خرابي موتور از بازکردن دستگاه جدا خود داري فرماييد و جهت تعمير جاروبرقي با شماره هاي کارگاه تخصصي تماس بگيريد. باز شدن دستگاه توسط افراد غير متخصص باعث رسيدن آسيب بيشتر به آن مي شود و بعضا هزينه هاي بالاتري را به دنبال خواهد داشت.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید