• 44258776 -021 دفتر مرکزی

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

 

آيا ظروف شما بعد از شست و شو توسط ماشين ظرفشويي همچنان کثيف هستند؟ ما مي توانيم اين ظرفشويي را تعمير کنيم! امروزه ماشين هاي ظرفشويي يکي از لوازم خانگي ضروري براي هر خانه مي باشد؛ چرا که با وجود مشغله زياد، وقت کافي براي شستن ظروف به صورت دستي وجود ندارد و از طرفي از نظر مصرف آب و انرژي، استفاده از ماشين ظرفشويي بسيار منطقي تر به نظر مي رسد. اما يک ماشين ظرفشويي خراب و يا ماشيني که به درستي کار نمي کند دردسرساز خواهد بود! اينجا جايي است که متخصصان و تعميرکاران فني باتجربه کاراباما مي توانند به کمک شما بيايند! از طولاني شدن بيش از اندازه سيکل هاي شست و شو گرفته تا مشکلات مربوط به تخليه آب؛ موارد مختلفي مي توانند مانع از کارکرد بهينه ماشين ظرفشويي شما شوند و نتايج قابل قبولي که انتظار داريد را برآورده نکنند.

تکنسين هاي متخصص ما براي کمک به شما در عيب يابي و رفع مشکلات ماشين ظرفشويي تان آماده اند. کافي است با شماره تلفن هاي درج شده تماس گرفته و يا از طريق فرم درخواست خود را به صورت آنلاين ثبت نماييد تا در کوتاه ترين زمان ممکن همکاران ما براي تعمير ماشين ظرفشويي در منزل با شما تماس بگيرند و بهترين تعميرکار ظرفشويي را به محل شما اعزام نمايند.

مرکز تخصصي تعميرات ماشين ظرفشويي سامسونگ آماده ارائه خدمات تعمير ماشين ظرفشويي سامسونگ با بهترين کيفيت و سريع ترين زمان ممکن در تهران و کرج مي باشد. مرکز تخصصي تعميرات ماشين ظرفشويي سامسونگ (SAMSUNG) سال هاي زيادي است که پشتيباني و خدمات دهي به برند سامسونگ به عنوان يکي از معتبرترين و باکيفيت ترين محصولات لوازم خانگي را بر عهده دارد و توانسته است در طي سال‌ها کار در اين زمينه خاطره خوبي را از خدمات دهي در ذهن مشتريان خود ثبت کند. اين مرکز با داشتن متخصص‌ترين و با سابقه ترين تعميرکاران ماشين ظرفشويي سامسونگ در سراسر تهران و کرج توانسته است گام به گام با فناوري روز دنيا کار سرويس و تعمير ماشين ظرفشويي سامسونگ را در تمامي تعميرگاه هاي مجاز سامسونگ عهده‌دار شود.

dsh

تعميرگاه تخصصي و مجاز تعمير ماشين ظرفشويي سامسونگ چيست ؟
مرکز تخصصي تعميرات سامسونگ بهترين و قابل اعتمادترين گزينه براي سرويس و تعمير ماشين ظرفشويي سامسونگ شما در سراسر تهران و کرج مي باشد. مرکز تخصصي ماشين ظرفشويي سامسونگ ما با داشتن ده ها متخصص حرفه اي و با تجربه در تهران و کرج و گارانتي خدمات ارائه شده بهترين انتخاب شما براي تعمير ماشين ظرفشويي سامسونگ شما مي باشد. مهم نيست که ظرفشويي شما از کدام مدل مي باشد زيرا ما خدمات تعميرات ظرفشويي سامسونگ را براي تمامي مدل ها ارائه مي دهيم. سيستم خدمات دهي ما نزديکترين متخصص را جهت تعمير در زماني که شما تعيين مي کنيد به محل اعزام نموده تا در سريعترين زمان ممکن مشکل شما را برطرف کنند.

برخي از مشکلات ماشين ظرفشويي سامسونگ که نياز به تعمير دارند :

1. پايين بودن کيفيت شستشو
2. کدر بودن ظروف شيشه اي پس از شستشو
3. عدم تخليه آب ماشين ظرفشويي سامسونگ بعد از شستشو
4. بوي نامطبوع ظروف بعد از شستشو
5. باقي ماندن مواد غذايي روي ظروف بعد از پايان شستشو


البته دلايل ديگه اي هم وجود دارد که ممکن است باعث بوجود آمدن مشکلاتي براي ماشين ظرفشويي سامسونگ شود. اگر شما مشکلي داريد که در ليست بالا وجود ندارد و يا نمي دانيد که به چه علت ظرفشويي شما به درستي کار نمي کند مي توانيد با مرکز تخصصي تعميرات ظرفشويي سامسونگ ما تماس بگيريد تا در اولين فرصت يک متخصص جهت عيب يابي و در صورت تمايل تعمير ظرفشويي سامسونگ در منزل براي شما اعزام شود.

 

 

مشکلات و عیب های ماشین ظرفشویی سامسونگ

 

ظروف شيشه اي کدر

کدر شدن ظروف شيشه اي مي تواند به دليل اشتباه شما در استفاده از ظرفشويي باشد (بطور مثال آبکشي نه چندان خوب قبل از بارگذاري ظروف) و يا بدليل سختي بيش از اندازه آب ممکن است اين مشکل روي دهد. در اين حالت لازم است از نرم کننده هاي آب استفاده شود.

 

ظرف ها در انتهاي سيکل شست و شو کاملا تميز نمي شوند

ماشين ظرفشويي سامسونگ خود را بدون مواد شوينده روشن کنيد تا مطمئن شويد که مشکل از استفاده بيش از حد از مواد شوينده نيست. مطمئن شويد مايع ظرفشويي درون مخزن آن وجود دارد. مخزن مواد شوينده را تميز کنيد تا توزيع مواد شوينده به درستي انجام شود. همچنين زماني که ظروف به اندازه کافي تميز نشده اند، ممکن است اين مشکل به دليل مسدود شدن بازوهاي آب پاش، ايراد در سيستم پمپ يا پروانه شست و شو و يا المنت حرارتي باشد. نگران نباشيد! تعميرکاران باجربه ما مي توانند اين مشکل را سريعا براي شما رفع نمايند.

 

ماشين ظرفشويي روشن نمي شود

اگر مشکل از فيوز نبود پريز برق را بررسي کنيد، براي بررسي پريز برق مي توانيد يک وسيله برقي ديگر را به آن وصل کنيد تا از برق رساني پريز مطمئن شويد. اطمينان حاصل کنيد که شير آب وصل شده به ماشين ظرفشويي باز است. درب ماشين ظرفشويي سامسونگ را باز کرده و محکم ببنديد تا از درست بسته شدن آن مطمئن شويد. مطمئن شويد که سيم برق به پريز برق متصل باشد. بررسي کنيد که برق وارد ماشين ظرفشويي مي شود. اگر چراغ صفحه نمايش ماشين ظرفشويي سامسونگ روشن نمي شود فيوز را چک کنيد.

 

ظرفشويي صداي وز وز مي دهد و سپس خاموش مي شود

در صورتي که از ماشين ظرفشويي تان صداي وز وز مي شنويد و سپس متوجه خاموش شدن آن مي شويد، معمولا بدليل متوقف شدن و قفل شدن موتور دستگاه است. در اين صورت موتور بايد تعويض شود. تعميرکاران ظرفشويي سامسونگ ما مي توانند در تشخيص اينکه مشکل از موتور بوده يا خير، به شما کمک نمايند و در صورت لزوم تعميرات ماشين ظرفشويي شما را انجام دهند.

 

سيکل هاي شست و شو بسيار طولاني مي شوند

در صورتي که ماشين ظرفشويي شما براي شستن ظروف زمان بسياري صرف مي نمايد، ممکن است ايراد در فرآيند تکميل سيکل باشد. اين امر بدليل معيوب بودن ترموستات و يا ايراد تايمر دستگاه است که به درستي عمل نمي کند.

 

ماشين ظرفشويي از آب پر نمي شود

دلايل رايجي که مي تواند به عدم آبگيري مناسب ماشين ظرفشويي سامسونگ مربوط باشد عبارتند از: سلنويد ورودي آب معيوب، شير خراب شده، ايراد در سوئيچ شناور سرريز و يا تايمر معيوب. تعميرکاران ظرفشويي سامسونگ ما مي توانند اين موارد را باظرافت کامل بررسي کرده و پس از تشخيص علت اصلي مشکل، به تعمير ظرفشويي شما بپردازند!

 

عدم تخليه آب ماشين ظرفشويي سامسونگ

ممکن است مجراي تخليه آب گرفته شده باشد، سلنويد تخليه از بين رفته باشد و يا پمپ تخليه ايراد پيدا کرده باشد. تمامي اين موارد مي توانند در رابطه با عدم خروج صحيح آب از دستگاه صادق باشند.

 

ماشين ظرفشويي آبريزش دارد و يا چکه مي کند

استفاده بيش از حد از ماده شوينده و يا نوع نامناسب آن مي تواند يکي از دلايل نشتي ماشين ظرفشويي سامسونگ باشد. ماشين ظرفشويي سامسونگ را بدون مواد شوينده روشن کنيد تا مطمئن شويد که مشکل از استفاده بيش از حد از مواد شوينده نيست. شلنگ وصل شده به ماشين ظرفشويي را بررسي کنيد که نشتي نداشته باشد. همچنين لاستيک هاي اطراف درب دستگاه که ممکن است در اثر گذر زمان ساييده و از بين رفته باشند نيز مي توانند علت آبريزش ماشين ظرفشويي سامسونگ باشند. درب ماشين ظرفشويي سامسونگ را باز کرده و محکم ببنديد تا از بسته شدن صحيح آن اطمينان حاصل کنيد. تراز بودن ماشين ظرفشويي با سطح زمين را بررسي کنيد. نوار آب بند موتور، خرابي بازوهاي آب پاش و يا مشکل در موتور و پمپ تخليه نيز مي توانند از ديگر دلايل اين مشکل باشند.

 

درب ماشين ظرفشويي سامسونگ بسته نمي شود

درب ماشين ظرفشويي سامسونگ را باز کرده و محکم ببنديد تا از بسته شدن صحيح آن اطمينان حاصل کنيد. تراز بودن ماشين ظرفشويي با سطح زمين را بررسي کنيد. قابلمه و دسته هاي آن و همچنين هر ظرفي که ممکن است باعث جلوگيري از بسته شدن ماشين ظرفشويي شده باشد را بررسي کنيد. لاستيک دور درب ماشين ظرفشويي را تميز کنيد.

 

با تعيين وقت قبلي از طريق تماس با ما و يا ثبت درخواست تعميرات ماشين ظرفشويي سامسونگ خود از طريق فرم هاي آنلاين، مي توانيد از تجربه بيش از10 ساله تعميرکاران و متخصصان ما در زمينه تعمير و سرويس ماشين ظرفشويي سامسونگ بهره مند شويد. عيب يابي و رفع مشکلات ماشين ظرفشويي سامسونگ شما و اطمينان از کارکرد دستگاه در بهترين حالت بهينه آن تخصص تکنسين هاي ماست!

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید