• 44258776 -021 دفتر مرکزی

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

 

مرکز تخصصي تعمير لباسشويي سامسونگ (SAMSUNG) طي سال‌ها تجربه در زمینه سرويس دهي  خدمات تعمیر لباسشويي سامسونگ به‌ خوبي به اين نتيجه دست پيدا کرده است که تمامي لوازمي که ارتباط مستقيم با سلامت و بهداشت مردم دارد از اهميتي خاصي برخوردار بوده و شرکت‌ها و برندها نيز براي اين کار همه توان خود را به‌کار برده‌اند تا محصولات خود را با بهترين کيفيت توليد کنند و با توجه به آمار فروش و توليد ماشين لباسشويي سامسونگ به‌ راحتي مي‌توان متوجه شد که اين لوازم‌خانگي مورد استقبال مردم واقع‌ شده و تمامي کساني که از اين محصولات استفاده مي کنند در خريد بعدي خود مطمئناً به دنبال لوازم‌ خانگي سامسونگ خواهند گشت زيرا ما اعتقاد داريم که توليد محصول با کيفيت نيازي به تبليغات نداشته و تمامي هزينه‌هاي هنگفتي را که در بخش تبليغات نياز به‌ صرف کردن است را در بخش توليد و کيفيت توليد لوازم‌خانگي سامسونگ به کار مي‌بريم.

تعمير ماشين لباسشويي سامسونگ خود را به متخصصان حرفه اي و با تجربه ما بسپاريد


مرکز تخصصي تعميرات سامسونگ (samsung) هر ساله با برگزاري دوره هاي آموزشي براي تعميرکاران ماشين لباسشويي سامسونگ، اين تعميرکاران را با روش هاي تعمير لوازم‌ خانگي سامسونگ آشنا کرده و نحوه تعمير لباسشويي سامسونگ را به آن‌ها آموزش مي‌دهد. شما مي توانيد با خيالي آسوده زماني که ماشين لباسشويي شما با مشکل مواجه مي شود و نياز به تعميرات لباسشويي سامسونگ دارد با تعميرگاه مجاز لباسشويي سامسونگ تماس گرفته تا ما متخصص‌ترين و ماهرترين تعميرکار لباسشويي سامسونگ را براي شما اعزام کنيم تا در کمترين زمان ممکن و با هزينه‌اي منطقي نسبت به تعمير ماشين لباسشويي سامسونگ اقدام کرده و آن را مانند روز اولش به شما تحويل دهيم.

 

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

 تعميرات ماشين لباسشويي سامسونگ


امروزه ماشين لباسشويي يکي از لوازم خانگي بسيار ضروري در هر خانه اي است؛ اما اکثر مردم بدون توجه و مراقبت هاي لازم فقط از آن استفاده مي کنند تا زماني که لباسشويي دچار مشکل شده يا از کار بيفتد و حجم عظيمي از لباس هاي کثيف روي دست آن ها بماند!

مرکز تخصصي تعميرات لباسشويي سامسونگ با بيش از10 سال سابقه ارائه خدمات به شما توصيه مي کند که به محض مشاهده هرگونه مشکل در رابطه با عدم عملکرد صحيح ماشين لباسشويي خود با شماره 021-44258776 تماس حاصل نماييد تا با حضور تعميرکار لباسشويي سامسونگ در محل مورد نظر شما، ريسک خرابي هاي پيچيده تر را در آينده کاهش دهيد.
در صورتي که ماشين لباسشويي شما تخليه نمي کند، نمي چرخد و يا کلا لباسشويي روشن نمي شود، تعميرکاران متخصص تعميرات ماشين لباسشويي سامسونگ مي توانند با ارائه خدمات مناسب، سرويس دوره اي و يا تعميرات فوري مشکلات دستگاه شما را در کمترين زمان ممکن برطرف نموده و آسودگي و آسايش را به خانه تان بازگردانند.

علاوه بر اين متخصصان ما نکات و توصيه هاي مهمي در رابطه با نگهداري و طرز استفاده صحيح از لباسشويي را به شما آموزش خواهند داد تا بتوانيد از دستگاه خود استفاده بهتري داشته باشيد. براي ثبت درخواست تعميرات ماشين لباسشويي سامسونگ خود مي توانيد فرم درخواست تعميرات را تکميل و يا با شماره 021-44258776 تماس حاصل فرماييد.

 

 

مشکلات متداول ماشین لباسشویی سامسونگ

 

 ماشین لباسشویی روشن نمی شود:

 رفع عیب : برای بررسی این موضوع ابتدا پریز و دوشاخه ورودی برق را چک می کنیم در صورت خرابی دوشاخه یا کابل ورودی در جهت تعویض آن اقدام می کنیم. ممکن است برد الکترونیکی و یا تایمر الکترونیکی یا سیم کشی داخلی لباسشویی سامسونگ دچار ایراد شده باشد در چنین مواقعی می بایست دستگاه توسط تکنسین مجرب سامسونگ مورد بازدید قرار بگیرد و البته لازم به ذکر است که وظیفه تشخیص هریک از این معایت بر عهده تکنسین سامسونگ سرویس می باشد .

 

ماشين لباسشويي آبريزش دارد و يا چکه مي‌کند:

اين مشکل مي تواند به دليل استفاده بيش از حد از مواد شوينده در لباسشويي، شل شدن شلنگ ها، انسداد شلنگ تخليه، پمپ ها، نشتي و سوراخ شدن يا ترک برداشتن ديگ لباسشويي و شلنگ تزريق آب به ديگ و غيره باشد. دقت داشته باشيد که در صورت مشاهده هرگونه آبريزش بايد فوراً تا برطرف شدن مشکل دستگاه را از برق کشيده شده و به هيچ عنوان از آن استفاده نکنيد چون احتمال برق گرفتگي يا ريختن آب روي موتور يا اجزاي الکترونيکي دستگاه وجود دارد و اين مسئله باعث ده ها برابر شدن هزينه تعميرات خواهد شد. براي کسب اطلاعات بيشتر مي توانيد مقاله “علت نشت آب (آبريزش) از ماشين لباسشويي“ را مطالعه نماييد.

 

سبد ماشين لباسشويي به درستي نمي چرخد و يا اصلاً نمي چرخد:

زماني که آب موجود در لباس ها در انتهاي سيکل شست و شو همچنان زياد باشد، مي تواند نشانه اين باشد که سبد لباسشويي به درستي نمي چرخد. اين مشکل مي تواند به چند دليل ايجاد شود: سوئيچ درب و يا ضامن درب مشکل داشته باشد، سلنويد چرخش سوخته باشد، مشکلي در سيم هاي رابط وجود داشته باشد، تسمه دستگاه پاره و يا بريده شده و يا ايرادي در اجزاي داخلي يا تايمر الکترونيکي به وجود آمده باشد.

 

آب ماشين لباسشويي به درستي تخليه نمي شود:

در صورتي که پمپ تخليه شما معيوب باشد، تسمه فرسوده يا پاره شده باشد و يا شلنگ تخليه آب مسدود شده باشد، آب در داخل ديگ ماشين لباسشويي مانده و تخليه نمي شود. در صورتي که آب به درستي تخليه نشود امکان بروز مشکلات جدي ديگري نيز بوجود مي آيد. براي کسب اطلاعات بيشتر مي توانيد مقاله “دلايل عدم تخليه آب ماشين لباسشويي“ را مطالعه نماييد.

 

لرزش بيش‌ازاندازه ماشين لباسشويي سامسونگ:

درصورتي‌ که ماشين شما دچار لرزش بيش از حد مي باشد، ممکن است دليل اين مشکل تراز نبودن لباسشويي باشد و يا اينکه دستگاه بر روي کفپوش نامناسب و لق قرار گرفته باشد. همچنين پدها يا نوارهاي لرزش گير داخلي (که ممکن است خورده يا ساييده شده باشند) مي توانند عامل اين مشکل باشند. دقت داشته باشيد که اين يکي از شايع ترين مشکلات ماشين لباسشويي است که در صورت برطرف نشدن با هر بار استفاده به اجزاي بيشتري آسيب زده و باعث بالا رفتن هزينه تعميرات خواهد شد. براي کسب اطلاعات بيشتر مي توانيد مقاله “علت لرزش و تکان خوردن ماشين لباسشويي“ را مطالعه نماييد.

 

لکه هايي بر روي لباس ها بوجود آمده است:

اگر لباس داراي لکه بوده و اين لکه ها پس از شست و شو هنوز باقي مانده اند، ممکن است که با شست و شوي آب و مواد شوينده پاک نشوند؛ اما در صورتي که لکه اي بر روي لباس نبوده و پس از شست و شو اين لکه ها بوجود آمده اند، ممکن است دليل آن نشت روغن از موتور لباسشويي باشد که دچار مشکل شده است.

 

ذرات پودر يا مايع شوينده بر روي لباس ها باقي مي ماند:

وجود ذرات پودر لباسشويي بر روي لباس هاي شما ممکن است ناشي از ايراد اجزاي داخلي يا تنظيمات دستگاه باشد و يا اينکه شير آب سرد ورودي دچار گرفتگي رسوبي شده و آب به ميزان کافي به داخل ديگ منتقل نمي شود.

 

آب سرد وجود ندارد:

در اين حالت ممکن است شير ورودي آب سرد به دستگاه بسته نشده باشد و يا رسوبات موجود موجب انسداد شير و شلنگ متصل به آن شده باشند يا مادر برد اصلي دستگاه فرمان وارد شدن آب به دستگاه را صادر نکند.

 

دقت داشته باشيد اگر به هر دليل کارکرد دستگاه شما غير عادي شده يا مشکلي در زمينه استفاده از دستگاه مشاهده مي کنيد بايد فوراً اين مشکل توسط کارشناس فني بررسي و برطرف شود چون احتمال دارد قطعات دستگاه خراب شود و مجبور شويد هزينه بيشتري بابت تعميرات و يا تعويض قطعات بپردازيد.

اجازه ندهيد که به دليل مشکلات کوچک ماشين لباسشويي شما اشکال اساسي پيدا کند! هم اکنون درخواست تعمير لباسشويي سامسونگ خود را به صورت آنلاين ثبت نماييد و يا با مرکز تخصصي تعميرات ماشين لباسشويي سامسونگ در تهران و کرج تماس بگيريد. ما با کمک متخصصين با تجربه خود هميشه آماده خدمت رساني به شما هستيم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید