نمایندگی تعمیرات سامسونگ دربردارنده تمامي خدمات تعمير، تعويض برد است که در فهرست خدمات پس از فروش اين نمايندگي ذکر شده است. در اين مرکز به منظور کسب رضايت و آسايش خاطر هموطنان گرامي تمامي سرويس‌هاي مرتبط با تعمير تلويزيون سامسونگ ، تلويزيون‌هاي ال اي دي، تلويزيون‌هاي هوشمند smartو پنل هاي led ,lcd همراه گارانتي عرضه‌ مي‌گردد. مهندسان و کارشناسان فعال در نمايندگي سامسونگ سرويس با دارا بودن چندين دهه تجربه در زمينه‌ي تعمير قادر به ترميم تمامي عيب ها و رفع مشکلات تلويزيون ال جي مي‌باشند. يکي از راهکارهاي ارائه شده توسط مديريت مرکز تعمير تلويزيون سامسونگ ، امکان اعزام تکنسين تعمير به منزل مي‌باشد که در راستاي رفاه حال مشتريان و هموطنان گرامي ايجاد شده است.

 

چند مورد از خرابی های تلویزیون های سامسونگ و نحوه تعمیر تلویزیون

تلویزیون های ال ای دی سری f

خرابی شایع تلویزیون های ال ای دی سامسونگ سری f بک لایت تلویزیون می باشد.معمولا در این مدل تلویزیون نصف تصویر سیاه می شود . این مشکل به دلیل سوختن ال ای دی های بک لایت تلویزیون می باشد دلیل خرابی این ال ای دی ها استفاده حداکثری از توان ال ای دی می باشد که بهتر است معمولا نور زمینه تلویزیون را در حال میانگین نگهدارید. تعمیر تلویزیون در منزل انجام می شود و برای اینکه خرابی تکرار نشود ما برد پاور را اصلاح می کنیم. تعمیر بک لایت  با قطعات اصلی و با ضمانت شش ماهه انجام می شود.

 

تلویزیون های ال ای دی سری ۴۰d۵۹۵۰ , ۴۰d۵۵۰۰

یکی از خرابی های شایع در این مدل تلویزیون خاموش و روشن شدن متناوب تلویزیون می باشد به این صورت که تلویزیون روشن می شود و بعد از یک چند ثانیه تلویزیون خاموش می شود. این خرابی مربوط به برد مین تلویزیون می باشد که در اکثر موارد برد مین قابل تعمیر می باشد و تعمیر برد در منزل انجام می شود. دلیل به وجود آمدن این مشکل معمولا فرسودگی بعضی از قطعات بر روی برد می باشد که با تعویض قطعات مشکل برطرف می شود. تعمیر مین برد با قطعات اصلی و ضمانت شش ماهه انجام می شود.

خرابی برد پاور 

یکی دیگر از خرابی های که در این مدل تلویزیون به وجود می آید خرابی برد پاور هست که باعث خاموش شدن تلویزیون می شود که در این حالت تلویزیون روشن نمی شود و چراغ ال ای دی جلوی تلویزیون نیز خاموش است. البته در بعضی از موارد خاموش و روشن شدن تلویزیون از برد پاور تلویزیون می باشد به این صورت که بعضی از آی سی های برد پاور دچار سوختگی می شوند و با تعویض آی سی مشکل حل می شود.

مشکلات صفحه تلویزیون 

یکی دیگر از مشکلاتی که در این مدل تلویزیون اتفاق می افتد تیره شدن صفحه تلویزیون می باشد به این صورت که تقریبا حدود ۱۵ الی ۲۰ سانتیمتر از بالای صفحه تلویزیون تیره تر می باشد که این خرابی از پنل تلویزیون می باشد که در ۵۰ در صد موارد پنل قابل تعمیر می باشد و تعمیرات در منزل انجام می شود.

 

 

تعمیر تلویزیون سامسونگ مدل ۴۰es۶۹۸۰

تلویزیون های سری es دارای بک لایت خطی می باشند و دارای دو سری می باشند که معمولا یک سری از بک لایت ها خراب می شود و باعث می شود که نصف بالا و یا پایین صفحه تاریک می شود. برای تعمیر بک لایت تلویزیون تعویض یک سری از ال ای دی ها کافی می باشد البته تعویض کامل ال ای دی ها باعث می شود که شما تا چند سال نیاز به تعمیر تلویزیون نداشته باشید. خرابی برد مین در این مدل تلویزیون ها نیز وجود دارد که در اکثر مواقع برد باید تعویض شود. یکی دیگر از مشکلات این مدل تلویزیون خرابی برد پاور تلویزیون می باشد که باعث خاموش و روشن شدن تلویزیون می شود که در اکثر موارد برد پاور قابل تعمیر می باشد.

 

تعمیر تلویزیون سامسونگ مدل ۴۰h۵۹۵۰

تلویزیون های سری h دارای بک لایت شاخه ای می باشند که معمولا در بیشتر موارد برای تعمیر بک لایت باید تمام ال ای دی های تلویزیون تعویض شود. عمر بک لایت تلویزیون های این سری معمولا بین ۲ تا ۳ سال می باشد و بعداز این مدت شروع به ظاهر شدن لکه های سیاه در صفحه تلویزیون می شود. در مواردی که تصویر تلویزیون مشکلی ندارد و به طور ناگهانی تصویر تلویزیون سیاه می شود برد پاور تلویزیون خراب می شود و باید برد تعمیر شود. یکی از راه حل های که عمر تلویزیون را بیشتر می کند کم کردن نور زمینه تلویزیون می باشد که در قسمت تنظیمات تصویر می توانید انجام دهید. یکی دیگر از خرابی های که در این مدل تلویزیون اتفاق می افتد خراب شدن آی سی حافظه تلویزیون می باشد که با خاموش و روشن کردن تلویزیون تنظیمات بهم می خورد و دستگاه را باید دوباره تنظیم کرد.