تعمیرات تخصصی انواع تلویزیون ال ای دی و ال سی دی سامسونگ با قطعات اصلی و ضمانت 

 تعمیرگاه مجاز تلویزیون سامسونگ ارائه دهنده خدمات تعمیر تلویزیون سامسونگ در تهران و شهرستان های تهران می باشد. تعمیرات ال ال دی سامسونگ و ال سی دی سامسونگ با بهترین کیفیت و سریع ترین زمان ممکن در تهران و شهرستان های تهران می باشد. مرکز مجاز و تخصصی تعمیر تلویزیون سامسونگ با چند ده سال تجربه در زمینه تعمیرات تلویزیون سامسونگ و خدمت دهی به یکی از معتبرترین و با کیفیت ترین محصولات لوازم خانگی را برعهده دارد و توانسته است در طی سال ها کار در این زمینه خاطره خوبی را از خدمات دهی در ذهن مشتریان خود ثبت کند. سامسونگ سرویس با داشتن متخصص ترین و با سابقه ترین تعمیرکاران تلویزیون LED و LCD سامسونگ توانسته است گام به گام با فناوری روز دنیا، کار تعمیر تلویزیون سامسونگ را در تمامی تعمیرگاه های مجاز تلویزیون سامسونگ عهده دار شود.

 

شماره های تماس با سامسونگ سرویس

 

۲۲۶۳۸۷۶۷ نمایندگی شمال تهران

۲۲۶۳۸۷۵۲نمایندگی شمال تهران

۷۷۱۶۵۹۳۷ نمایندگی شرق تهران

۷۷۴۶۷۵۰۴ نمایندگی شرق تهران

۴۴۲۵۸۷۷۶ نمایندگی غرب تهران

۴۴۴۰۷۹۱۶ نمایندگی غرب تهران

۳۳۲۵۶۹۲۲ نمایندگی جنوب تهران

نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ:

همانطور که مي دانيد براي تعمير تلويزيون سامسونگ همانند ساير تلويزيون ها نيازمند نمايندگي تعميرات تلويزيون سامسونگ است تا مشتريان در حين خريد تلويزيون سوني دلسرد نشوند، البته امروزه با ارائه خدماتي مانند تعمير تلويزيون سامسونگ در منزل کار تعمير تلويزيون سامسونگ نيز آسان شده و مشتريان رضايت بيشتري نسبت به خريد خود دارند.

وجود نمايندگي تعمير تلويزيون سامسونگ در تهران و تمامي مناطق اين دلگرمي را به کاربران مي‌دهد تا با خيال راحت اين محصول را انتخاب کنند و در صورت بروز هرگونه مشکل با نمايندگي تعميرات تلويزيون سامسونگ در محل تماس بگيرند و تمامي مشکلات خود را در زمينه تعمير تلويزيون سامسونگ بپرسند و يا از متخصصان نمايندگي تعمير تلويزيون سامسونگ در محل بخواهند تا به محل مورد نظر رفته و مشکل آن‌ها را حل کنند.

نمايندگي هاي تعميراتي سامسونگ نيز در قبال اطمينان شما به اين محصول تلويزيون شما را تا زمان پايان مهلت گارانتي و حتي بعد از آن نيز پشتيباني مي کنند.

 

خدماتي که اين نمايندگي ها به مشتريان تلويزيون سامسونگ ارائه مي دهند شامل موارد زير مي باشد:

• تمامي سوالات و پرسش هاي شما را در اولين فرصت و به طور کامل پاسخ مي دهند.

• ۷ روز هفته به صورت ۲۴ ساعته آماده ي ارائه ي خدمات عالي به شما عزيزان مي باشند.

• با اولين تماس و درخواست شما به محل مراجعه کرده و به تعميرات و يا سرويس تلويزيون شما مي پردازند.

• از بهترين و اورجينال ترين ابزار و قطعات براي تعميرات و تعويض قطعات استفاده مي کنند.

• پشتيبانان مخصوص و کاردان را جهت رفع نياز هاي ساده و گذراي تعميراتي در اختيار شما قرار داده اند.

 

همچنين بهتر است بدانيد تمامي متخصصان و مشاوران و پشتيبانان اين مجموعه کاردان و زبده و باتجربه در اين امر مي باشند و با کمترين خطا و ايراد و با تسلط کامل کار شما را پيش ميبرند تا شما در اولين فرصت دوباره بتوانيد از تلويزيون سامسونگ خود لذت ببريد.

همچنين بهتر است نگران نباشيد زيرا نمايندگي تلويزيون سامسونگ در سراسر نقاط ايران به صورت پراکنده قرار گرفته است و تمام شعبات اين مجموعه آماده ي ارائه ي خدمت به شما عزيزان مي باشند. شما با تماس با نزديک ترين شعبه و يا مراجعه ي حضوري به اين نمايندگي مي توانيد مشکلات خود را به طور کامل بيان کنيد و از متخصصان ويا پشتيبانان کمک بگيريد.

پشتيبانان در وهله ي اول به شما کمک مي کنند تا خودتان مشکل را حل کنيد يعني با پرسيدن ايراد و مشکل تلويزيون شما مرحله به مرحله از شما مي خواهند تا دکمه هاي مورد نياز را فشار دهيد و يا برخي از قسمت هاي تلويزيون را چک کنيد تا به مرحلهي آخر برسيد. در صورتي که شما قادر نبوديد مشکل را حل کنيد پشتيبانان جهت تعميرات تخصصي تلويزيون متخصصان کاردان و زبده را به محل فرستاده و از آنها مي خواند تا مشکل تلويزيون شما را رفع کند و در صورت نياز گاهي ممکن است تلويزيون از منزل خارج شود تا مورد بررسي اساسي قرار بگيرد.

قابل ذکر است که متخصصان اين مجموعه با توجه به مدل و نوع تلويزيون هاي مختلف متفاوت مي باشند و هر کدام از اين متخصص ها با توجه به مدل تلويزيون شما آموزش هاي خاص ديده اند تا بدون خطا و ايراد در کمترين زمان ممکن بتوانند به تعمير تلويزيون و يا تعويض قطعات بپردازند.

 

خدمات تعمیر تلویزیون سامسونگ

مرکز تعمیرات تلویزیون بعد از بررسی و عیب یابی دستگاه در صورت نیاز قطعه آسیب دیده را تعمیر می نماید. در صورتی که قطعه ی مورد نظر نیازمند تعویض باشد قطعه مورد نظر تعویض خواهد نمود. در بخش زیر به شرح خدماتی می پردازیم که در زمینه تعمیر قطعات تلویزیون به کاربران گرامی ارائه می گردد.

 

تعمیر قطعات تلویزیون سامسونگ

تعمیر قطعات تلویزیون سامسونگ نیاز به دانش و تجربه در این زمینه دارد. هر تکنسینی نمی تواند از عهده تعمیر تلویزیون برآید. برای تعمیر بردهای تلویزیون نیاز به ابزار و تجهیزات مناسب می باشد. این ابزار و دستگاه های مناسب برای تعمیرات برد به صورت تخصصی واجب است. این تجهیزات و دستگاه های عیب یابی و تعمیر است که کمک می کنند تعمیرکار با تجربه بتواند عیب یابی دقیقی از دستگاه به عمل بیاورد تا بتواند بهترین مسیر تعمیر را بتواند اجرا کند در ادامه این موضوع تعمیر قطعات تلویزیون سامسونگ را به همراه نوع خرابی که ایجاد می کنند توضیح خواهیم داد.

 

عیب های متداول تلویزیون های سامسونگ

 

سیاه شدن تصویر

یکی از بیشترین مشکلاتی که باعث سیاه شدن تصویر تلویزیون می شود خرابی بک لایت تلویزیون می باشد. بک لایت به ال ای دی های پشت صفحه تلویزیون گفته می شود که وظیفه روشن کردن صفحه تلویزیون را دارند و در صورتی که این ال ای دی ها خراب شوند تصویر تلویزیون سیاه می شود و این خرابی در تلویزیون های جدید شایع است در این مرکز تعمیر تلویزیون با قطعات اصلی انجام می شود.

 

تلویزیون های مدل ۴۰f۵۵۵۰

در این مدل تلویزیون معمولا نصف تصویر صفحه تلویزیون سیاه می شود و که این مشکل در اکثر موارد از بک لایت تلویزیون می باشد که تعمیر بک لایت در منزل انجام می شود. یک مشکل دیگر که در این مدل تلویزیون ایجاد می شود خاموش و روشن شدن متناوب تلویزیون می باشد که به علت خرابی برد پاور تلویزیون اتفاق می افتد که این خرابی نیز در منزل قابل تعمیر است و تعمیرات شامل شش ماه ضمانت می باشد.

 

تعمیر تلویزیون سامسونگ مدل ۴۰d۵۵۰۰

تلویزیون های ال ای دی سری d سامسونگ دارای ال ای دی خطی می باشدند و در تلویزیون در سایز های ۴۰ اینچ با خراب شدن ال ای دی کل صفحه سیاه می شود. بهتر است که برای تعمیر بک لایت کل ال ای دی تعویض شود چون احتمال خرابی بقیه ال ای دی ها زیاد می باشد. مشکل بک لایت یک خرابی رایج در تلویزیون های ال ای دی می باشد. در واقع یک قطعه مصرفی می باشد که با تمام شدن عمر آن باید تعویض شود.  یکی دیگر از مشکلاتی که در این مدل تلویزیون وجود دارد خاموش و روشن شدن متناوب تلویزیون می باشد به این صورت که وقتی تلویزیون را روشن می کنیم لوگوی اسمارت می آید و دوباره تلویزیون خاموش می شود. این خرابی مربوط به مین برد تلویزیون می باشد که در بیشتر مواقع مین برد قابل تعمیر می باشد و تعمیر تلویزیون در منزل انجام می شود.

 

تعمیر تلویزیون سامسونگ مدل ۴۸h۵۹۵۰

این مدل تلویزیون بیشتر در قسمت بک لایت دچار خرابی می شود به این صورت که تصویر تلویزیون از حال عادی خراج شده به صورت کم نور و پرنور می شود و دلیل این مشکل خراب شدن بعضی از ال ای دی های صفحه می باشد که با خراب شدن بعضی از ال ای دی ها ولتاژ ال ای دی های سوخته بر روی ال ای دی های سالم می افتد و سرعت خرابی بک لایت را زیاد می کند. در این مدل به دلیل شاخه ای بودن ال ای دی ها می توان بک لایت را تعمیر کرد اما به دلیل پایین بودن عمر بقیه ال ای دی ها بهتر است که بک لایت به صورت کامل تعویض شود تا چند سال تلویزیون شما بدون مشکل کار کند. تعمیر تلویزیون در منزل انجام می شود و تعمیرات با قطعات اصلی همین مدل انجام می شود.

 

 ايجاد شدن خطوط عمودي در صفحه:

اين مسئله مربوط به ورودي و مشکلات مربوط به صفحه نمايش فيزيکي است. اگر خطوط عمودي روي تصوير تلويزيون شما ظاهر مي شود، ممکن است بتوانيد مشکل را اصلاح کنيد و تا چندين سال از تلويزيون به خوبي استفاده کنيد. در اينجا در کابل جعبه تنظيم بالا که به تلويزيون وصل شده است مسئله اصلي مربوط به کاهش قدرت سيگنال است. براي برطرف کردن مشکل، توصيه مي کنيم براي سيگنال هاي بهتر مانند جعبه بالاي HD-set از يک کابل جعبه با قدرت ورودي بالاتر استفاده کنيد.

آنچه که خط ها را نشان مي دهد: خطوط مورب، مبهم و هر دو افقي و عمودي به طور معمول نشانگر آسيب پانل هستند. مجموعه اي از خطوط افقي مي تواند آسيب، شکست سيستم گرافيکي يا کابل هاي ويديويي داخلي شل را نشان دهد. سيگنال هاي شکسته از کابل ها يا سخت افزار گرافيکي ناخالصي هايي را در توليد تصوير در صفحه LCD ايجاد مي کند، شرايطي که غالباً به صورت خطوط عمودي يا افقي رنگ ظاهر مي شود.

اگر خطوط از نظر ظاهري آنها نادر است، يا به طور دائم قابل مشاهده نيستند، اغلب يک کابل ويديويي شل است. با حمل دستگاه، رها کردن و برآمدگي، کابل ها حتي در لپ تاپ ها سست مي شوند. لپ تاپ ها با پوشش ساخته شده اند تا شوک هاي کوچک را جذب و از بين ببرند، اما حتي برخي از برآمدگي ها مي توانند باعث شل شدن کابل ها شوند. حتي تلويزيون ها و مانيتورها، اگرچه اغلب ثابت هستند اما اگر به درستي نشسته نباشند، کابل هاي سست دارند.

همانطور که مي دانيد در تلويزيون هاي LCD هر پيکسل از سه کريستال رنگي و نيمه شفاف تشکيل شده است. هنگامي که مقادير مختلف جريان الکتريکي روي بلورها اعمال مي شود، رشد مي کنند يا کوچک مي شوند. نور از طريق بلورها درخشان مي شود و ترکيب رنگي را که تلويزيون نمايش مي دهد، توليد مي کند. اگر هر يک از پيکسل هاي يک رديف عمودي از بين بروند، کل رديف سياه سياه خواهد بود. پيکسل هاي مرده قابل تعمير نيست. براي تعمير تلويزيون بايد صفحه LCD جايگزين شود. اگر خط سفيد يا سوسو زدن وجود داشته باشد، احتمالاً اين مسئله شامل اتصال داخلي از پردازنده هاي سيگنال به صفحه است.