• 44258776 -021 دفتر مرکزی

تعمیر تلویزیون بانه ای

تعمیر تلویزیون ال سی دی و ال ای دی بانه ای

تعمیرگاه مجاز  تلویزیون های  بانه ای

دستگاههاي بدون گارانتي که از طريق شهرهاي مرزي وارد و بيشتر با نام دستگاههاي بانه اي شناخته مي شوند بدلايل مختلفي که مهمترين آنها تفاوت قيمت است نسبت به دستگاه هايي که توسط شرکت هاي رسمي وارد مي شوند موفقيت بيشتري در بخش فروش دارند و اختلاف قيمت گاها چشمگير اين تلویزیون ها باعث شده تا بسياري از خريداران از خدمات پس از فروش صرف نظر کنند.

يکي از نکاتي که در هنگام خريد اين تلویزیون ها بايد مورد توجه قرار بگيرد اين است که از برند و مدل هايي که عموميت بيشتري دارند مانند تلویزیون های سری uf،uh،lh انتخاب کنيم و مدل دستگاه خريداري شده حتما نمونه شرکتي و يا معادل داشته باشد که در صورت نياز به قطعات سخت افزاري مثل بردهاي داخلي و يا نرم افزاري مثل برنامه هاي فلش و يا حتي نقشه فني دستگاه با مشکل کمتري برخورد کنيم و تعمير تلويزيون ما با سهولت بيشتري انجام شود.

 

معمولا دستگاههاي بدون گارانتي از نظر دسته بندي مدل به سه دسته تقسيم مي شوند :


دستگاههايي که مدل مشابهي از نظر مدل کد و قطعات داخلي دارند و بهترين گزينه در صورت تمايل به خريد اين گونه از دستگاهها هستند.بعنوان نمونه تلويزيون سامسونگ با مدل کد 42ln5420 هم نمونه بانه اي داشت و هم از طرف نمايندگي سامسونگ عرضه شد و از نظر قطعات کاملا يکسان هستند.

دستگاههايي که مدل مشابه داخلي دارند اما مدل کد آنها با مدل داخلي تفاوت دارد. اين دستگاهها در صورت نياز به قطعات فني مي توانند از قطعات مدلهاي داخلي استفاده کنند ، مانند تلويزيون LED سامسونگ با مدل کد 42lb56100 که نمونه بانه اي آن با مدل 42lb552v شناخته مي شود که البته مدل بانه اي اين مدل اغلب داری رسیور و ديجيتال داخلي است.

دستگاههايي که نمونه داخلي ندارند و چه از نظر مدل کد و چه از نظر قطعات داخلي شناخته شده نيستند و در صورت ارائه مدل کد به مراجع سرويس و خدمات پس از فروش اصلا شناخته شده نيستند.

 

شرکت هاي رسمي که خدمات پس از فروش لوازم خانگي را به عهده دارند بر خلاف گارانتي رسمي شرکت هاي توليد کننده که بين المللي است از ارائه قطعات و خدمات تعميرات به اين دستگاهها خودداري مي کنند و با مقايسه شماره سريال دستگاه با سريال دستگاههايي که خودشان وارد کرده اند از پذيرش دستگاه براي سرويس خودداري مي کنند و مصرف کننده با وجود خريد دستگاهي که داراي برند معتبر بين المللي است و بايد از خدمات آن هم بهره مند شود براي تعميرتلويزيون بانه اي و يا ساير وسايلي که بدين گونه خريداري شده اند دچار سردرگمي مي شود.

مرکز تخصصی تعمیرات سامسونگ سرویس  خدمات ويژه اي را جهت تعمير اين گروه از تلویزیون ها  که در بخش بندي دستگاههاي صوتي وتصويري بيشتر شامل تلويزيون و سينماي خانگي مي شود تدارک ديده است و با ارتباط با مراجع توزيع قطعات ، تمام لوازم مورد نياز تمام آنها را تامين ميکند.

جهت دريافت اطلاعات بيشتر در مورد تعمير تلويزيون بانه اي و يا تامیین قطعات خود با بخش مشاوره سامسونگ سرویس تماس بگيريد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید