تعمیر تلویزیون سامسونگ

تعمیرات تخصصی تلویزیون های ال ای دی سامسونگ

نمایندگی تعمیر تخصصی مجاز سیما با دارا بودن تجربه درخشان چندین ساله در زمینه تعمیر انواع تلویزیون های سامسونگ قادر است ، تا تعمیرات تخصصی تلویزیون های ال ای دی سامسونگ شما کاربران گرامی را همراه با تجهیزات و دستگاه‌های به‌روز فناوری تعمیرات انجام دهد. همچنین این مجموعه به منظور آسایش و رفاه حال شما عزیزان قابلیت این امر را دارد تا تعمیر تلویزیون را در منزل برای شما انجام دهد.

از قبیل خدمات صورت گرفته توسط این مجموعه می‌توان به تعمیر و یا تعویض انواع برندهای موجود در تلویزیون اشاره نمود. این تعمیرات و یا تعویض با قطعات اصلی و اورجینال انجام می‌گیرد. همچنین به دلیل تکنولوژی های استفاده شده در تلویزیون سامسونگ و ساختار پیچیده در آن باعث شده تا تنها افراد متخصص و کارشناس در این زمینه بتوانند توانایی تعمیر تلویزیون سامسونگ را داشته باشند . در مجموعه مجاز سیما تنها افراد دوره دیده و با تجربه در زمینه تعمیر انواع مدلهای تلویزیون سامسونگ آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز می باشند .

همچنین بابت تعمیر صورت گرفته توسط این مجموعه ، ضمانت‌نامه ۶ ماهه بعد از انجام عمل تعمیر به شما تحویل داده می شود . همچنین تلویزیون های ال ای دی سامسونگ یکی از با کیفیت ترین تلویزیون های موجود در بازار می باشند که به دلیل وضوح و کیفیت تصویر مورد توجه اکثر کاربران قرار گرفته است. همچنین شرکت سامسونگ به دلیل تولید تلویزیون های ال ای دی با سری های بالاتر در تلاش است تا کیفیت و ویژگی های تلویزیون های جدید را از قبل بهتر و متمایز تر تولید نمایند.

نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ


مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون مجاز سیما با تجربه چندین ساله در زمینه تعمیر انواع تلویزیون های سامسونگ قابلیت ارائه هرگونه خدمات تعمیری و یا تعویضی قطعات هر مدل از تلویزیون های سامسونگ را دارا می باشد.تلاش مجموعه بر این امر می باشد که تا جایی که ممکن است از تعویض قطعات اصلی تلویزیون خودداری نماید و تنها به تعمیر همان قطعات اکتفا کند .

اما در صورتی که آسیب دیدگی قطعات با تعمیر برطرف نگردد نیازمندی این امر می باشد که عمل تعویض قطعه انجام گیرد. لازم به ذکر است که در این مجموعه تنها قطعات اصلی و اورجینال مورد استفاده قرار می‌گیرند. تعمیر تلویزیون سامسونگ در مجموعه مجازسیما توسط افراد کارشناس و خبره که با تمام قطعات موجود در تلویزیون آشنایی کامل داشته و همچنین دارای تجربه های درخشانی در زمینه تعمیر انواع مدل های تلویزیون سامسونگ می باشند، انجام می شود.

اکثر تعمیرات تلویزیون در منزل قابل انجام می باشد ، تنها در صورت نیاز به تعمیر در مرکز می باشد که یک قطعه از تلویزیون نیازمند تعمیر با دستگاه باشد. لازم به ذکر است که این مجموعه دارای دستگاه‌ها و تجهیزات مدرن نیز در زمینه انواع مدل های تلویزیون می باشد. یک سری اصلاحیه بابت تعمیر قطعات تلویزیون سامسونگ نیاز میباشد که کارشناسان ما در صورت انجام عمل تعمیر، این اصلاحیه را هم برای شما انجام خواهند داد تا موجب شده خرابی قطعه در طولانی مدت اتفاق بیفتد و یا حتی انجام عمل اصلاحیه موجب افزایش طول عمر مفید قطعه گردد.

بنابراین توصیه ما به شما عزیزان می باشد که بابت تعمیر تلویزیون خود از نمایندگی های تعمیر تلویزیون و یا مراکز تخصصی این امر کمک بگیرید. همچنین خدمات ارائه شده و عملیات تعمیر صورت گرفته توسط مجموعه مجاز سیما دارای ۶ ماه ضمانت نامه کتبی می باشد..

سیاه شدن تصویر تلویزیون سامسونگ

سیاه شدن تصویر تلویزیون سامسونگ

احتمال دارد این امر برای شما نیز پیش آمده باشد که به یکباره هنگام تماشای تلویزیون خود به ناگاه شاهد سیاه شده تصویر تلویزیون سامسونگ خود شده باشید.این مشکل در حالیست که صدای شبکه ی موجود همچنان در حال پخش است و شنیده می شود، همچنین شما می توانید کانال ها را از طریق ریموت کنترل جابجا کنید.
چون با پیش آمدن این مشکل دچار نگرانی شده اید در پی پیدا نمودن تعمیرگاه و یا مراکز تخصصی تعمیر می باشید تا در اولین فرصت تعمیر را برای شما انجام داده و تلویزیون یکی از اساسی ترین لوازم برقی موجود در منزل می باشد را مجدداً مانند قبل،قابل استفاده شما قرار دهند.
در ابتدای امر لازم به ذکر است که در ادامه ما یک سری راهکار به شما عرض خواهیم نمود که هنگام مواجه شدن با این مشکل ابتدا آنها را بررسی نمایید و سپس در صورت نرسیدن به نتیجه ای،نسبت به تعمیر آن توسط مراکز تخصصی اقدام نمایید.

  • بررسی آنتن و اتصالات
  •  بررسی کابل و سیم های متصل به تلویزیون
  •  بررسی دستگاه های جانبی متصل به تلویزیون

تمام موارد اشاره شده در بالا را بعد از مواجه شدن با این مشکل به صورت جداگانه بررسی نموده و مطمئن شوید که ایراد به وجود آمده در تصویر تلویزیون سامسونگ شما مربوط به اتصالات کابلی و یا دستگاهی به تلویزیون نباشد. حال اگر بعد از بررسی این موارد همچنان شاهد این سیاهی تصویر می باشید، مطمئن خواهید شد که به وجود آمدن نقص فنی در قطعات تلویزیون باعث پدید آمدن این ایراد شده است.

سیه سدن تصویر تلویزیون بخاطر خرابی بک لایت

سیاه شدن تصویر تلویزیون به دلیل خرابی بک لایت 

 

سیاه شدن تصویر تلویزیون مربوط به اختلال در عملکرد بخش بک لایت تلویزیون می باشد . بک لایت به معنای نور زمینه می باشد، و چون صفحه نمایش تلویزیون از خود نوری بابت نمایش تصویر ندارد . بنابراین منبع نوری بابت نمایش تصویر مورد نیاز است و بک لایت وظیفه تامین نور را بر عهده دارد .

بک لایت به مجموع لامپ های موجود در تلویزیون گفته می شود و چون این قطعه مصرفی می باشد ، بر اثر مصرف و همچنین یک سری عوامل که باعث سوختن زودتر از موعد آنها می‌شود ، باعث شده از بین بروند و همین امر باعث سیاه شدن تصویر شود . در بعضی مدل ها با سوختن و از کار افتادن تنها تعداد کمی از لامپ ها تصویر کامل سیاه می شود .

همچنین ممکن است سوختن تعداد کمی از لامپ‌ها به حالت های متفاوت خود را در تلویزیون نمایان کند و شما را متوجه ایجاد خرابی در بخش بک لایت کند. بدین صورت که قبل از سیاه شدن کامل تصویر ایجاد هاله ها و یا لکه‌های سیاه ، نقاط نورانی ، سیاه شدن نیمی از تصویر ، تار شدن ، کم نور شدن تصویر ، پرش و یا چشمک زدن تصویر خود را نمایان می‌کند.

تعمیر و یا تعویض بک لایت در منزل قابل انجام می باشد ، تعمیر و یا تعویض کامل بک لایت، نیازمند بررسی کامل لامپ ها توسط افراد متخصص و کارشناس می باشد. اگر تنها تعداد کمی دچار سوختگی شده باشند تنها همان تعداد کم را تعویض می کنند، اما اگر تعداد لامپ های آسیب دیده بالا باشد و همچنین الباقی لامپ های موجود هم از کیفیت مطلوبی برخوردار نباشند نیازمند این امر است که تمام لامپ ها تعویض گردند.

کم نور شدن تصویر تلویزیون سامسونگ

از آنجایی که تلویزیون یکی از پرمصرف ترین لوازم برقی موجود در تلویزیون می باشد و افراد حاضر در منزل اکثر اوقات فراغت خود را با تماشای تلویزیون سپری می کنند،به همین دلیل احتمال خرابی در تلویزیون به نسبت بالاتر می باشد.همچنین گاهی مواقع،ایرادات به وجود آمده در تلویزیون تنها توسط یک سری ترفند و راهکار قابل حل می باشد.یکی از قبیل مشکلات متعددی که احتمال دارد برای تلویزیون شما نیز اتفاق بیفتد، کم نور شدن تصویر تلویزیون سامسونگ باشد.

اقداملات اولیه جهت رفع مشکل کم نوری تصویر تلویزیون سامسونگ

 

اولین اقدامی که بابت کم نور شدن تصویر تلویزیون می بایست انجام داد بررسی تنظیمات مربوط به روشنایی است.بابت بررسی این مرحله نیاز است از منوی تنظیمات وارد گزینه روشنایی شده و اعداد آن را بررسی نماید که در حالت نرمال قرار داشته باشند.همچنین می توانید گزینه صرفه جویی در انرژی را اگر قبلا فعال کرده بودید و یا فعال بوده،در حال حاضر در حالت غیرفعال قرار دهید.

در برخی تلویزیون ها گزینه ای به نام عملکرد تشخیص نور محیط وجود دارد بدین صورت که نور محیطی که تلویزیون در آنجا قرار دارد را اندازه گیری کرده و به نسبت نور محیط، نور تلویزیون کم و زیاد می شود.که در صورت مواجه شدن با مشکل کم نوری تصویر تلویزیون می توانید این گزینه را غیر فعال نمایید . همچنین اگر دستگاه جانبی به تلویزیون متصل نموده اید و در صورتی که تنها هنگام اتصال این دستگاه ها به تلویزیون،نور تصویر دچار اختلال می شود،بنابراین مشخص می گردد که اتصال یکی از دستگاه ها و کابل ها به تلویزیون موجب اختلال این امر در تلویزیون می شود. همچنین آپدیت و به روز رسانی دستگاه تلویزیون خود را بررسی نمایید.

 در آخر می توانید اگر با طی مراحل بالا مشکل به وجود آمده برطرف نشد،گزینه بازگشت به تنظیمات کارخانه را بزنید در این صورت تمام تنظیماتی که به صورت دستی انجام شده به حالت پیش فرض کارخانه برمیگردد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *