نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

نمایندگی تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ برای اطمینان از رضایت شما، بالاترین سطح خدمات حرفه ای و مقرون به صرفه را ارائه می کند. از جمله خدمات ماشین لباسشویی سامسونگ که در این نمایندگی به صورت تخصصی ارائه می شود می توان به نصب و تعمیرات  لباسشویی سامسونگ در تهران اشاره کرد.

نصب ماشین لباسشویی سامسونگ

سرویس ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

 • سامسونگ سرویس نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ با بیش از 15 سال تجربه
 • تعمیر گاه مرکزی آماده پذیرش مسئولیت تعمیرات لوازم خانگی با تعهد کامل می باشند.
 • تعمیر در منزل یا محل مورد نظر شما با تعیین زمان توسط شما
 • تعمیر سریع و تضمینی با قطعات ارجینال ضمانت دار
 • ۶ ماه گارانتی خدمات تعمیرات با پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته
 • اعزام سرویس کار و تکنسین تخصصی لوازم خانگی در سریعترین زمان ممکن به محل شما

رضایت مشتری

هدف نمایندگی تعمیرات سامسونگ جلب رضايت شما با خدمات سريع و تعمير با کمترين هزينه ممکن و استفاده از قطعات اورجینال ماشین لباسشویی سامسونگ می باشد.

تعمیر دستگاه با ضمانت

تعمیر لباسشویی سامسونگ شما توسط متخصصان نمایندگی تعمیرات سامسونگ و ارائه ضمانت نامه رسمي مرکز تعمیرات براي اطمينان خاطر شما مشتريان گرامي

خدمت رسانی سریع

تماس با نمایندگی سامسونگ و اعلام مدل و مشکل دستگاه از طرف شما اعزام تعمیرکار متخصص لباسشویی سامسونگ به همراه قطعات مورد نیاز در سریع ترین زمان ممکن به محل شما

نمایندگی تعميرات ماشین لباسشویی سامسونگ

 

مرکز تخصصي تعمير لباسشويي سامسونگ (SAMSUNG) طي سال‌ها تجربه در زمینه سرويس دهي  خدمات تعمیر لباسشويي سامسونگ به‌ خوبي به اين نتيجه دست پيدا کرده است که تمامي لوازمي که ارتباط مستقيم با سلامت و بهداشت مردم دارد از اهميتي خاصي برخوردار بوده و شرکت‌ها و برندها نيز براي اين کار همه توان خود را به‌کار برده‌اند تا محصولات خود را با بهترين کيفيت توليد کنند و با توجه به آمار فروش و توليد ماشين لباسشويي سامسونگ به‌ راحتي مي‌توان متوجه شد که اين لوازم‌خانگي مورد استقبال مردم واقع‌ شده و تمامي کساني که از اين محصولات استفاده مي کنند در خريد بعدي خود مطمئناً به دنبال لوازم‌ خانگي سامسونگ خواهند گشت.

تعمیرات تخصصی لباسشویی

مرکز تخصصي تعميرات سامسونگ (samsung) هر ساله با برگزاري دوره هاي آموزشي براي تعميرکاران ماشين لباسشويي سامسونگ، اين تعميرکاران را با روش هاي تعمير لوازم‌ خانگي سامسونگ آشنا کرده و نحوه تعمير لباسشويي سامسونگ را به آن‌ها آموزش مي‌دهد. شما مي توانيد با خيالي آسوده زماني که ماشين لباسشويي شما با مشکل مواجه مي شود و نياز به تعميرات لباسشويي سامسونگ دارد با تعميرگاه مجاز لباسشويي سامسونگ تماس گرفته تا ما متخصص‌ترين و ماهرترين تعميرکار لباسشويي سامسونگ را براي شما اعزام کنيم تا در کمترين زمان ممکن و با هزينه‌اي منطقي نسبت به تعمير ماشين لباسشويي سامسونگ اقدام کرده و آن را مانند روز اولش به شما تحويل دهيم.

 

علاوه بر اين متخصصان ما نکات و توصيه هاي مهمي در رابطه با نگهداري و طرز استفاده صحيح از ماشين لباسشويي سامسونگ را به شما آموزش خواهند داد تا بتوانيد از دستگاه خود استفاده بهتري داشته باشيد. براي ثبت درخواست تعميرات ماشين لباسشويي سامسونگ خود مي توانيد فرم درخواست تعميرات را تکميل و يا با شماره ۴۴۳۷۸۲۰۳-۰۲۱ تماس حاصل فرماييد.

 

تعميرات ماشين لباسشويي سامسونگ

 

تعمير ماشين لباسشويي سامسونگ، يکي از مشکلاتي است که شما در زمان استفاده از ماشين لباسشويي با آن مواجه خواهيد شد و براي رفع آن نياز خواهيد داشت تا با مرکز سامسونگ تماس بگيريد. دليل اينکه شما نياز به سرویس لباسشویی سامسونگ خواهيد داشت استفاده نامناسب و نادرست از ماشين لباسشويي است.

بهتر است برای جلوگیری از خرابی لباسشویی خود موارد زیر را رعایت کنید. تا دستگاه شما دیرتر نیاز به سرویس داشته باشد.

 

برخي از مشکلاتي که سبب مي شود دستگاه شما آسیب ببیند:

 

 • استفاده بيش از حد از مواد شوينده
 • قرار دادن حجم بيش از حد لباس در ماشين لباسشويي
 • نوسانات برق
 •  قرار دادن اجسامي که به ماشين لباسشويي آسيب وارد مي نمايند

 

برخي از مشکلاتي که سبب مي شود تا شما به تعمير ماشين لباسشويي سامسونگ نياز داشته باشيد، توسط خود شما قابل حل مي باشد، اما برخي ديگر از مشکلاتي که سبب مي شود تا شما نياز به سرویس دستگاه داشته باشيد از عهده شما خارج بوده و شما بايد با خدمات پس از فروش تماس بگيريد تا به جهت تعمير ماشين لباسشويي سامسونگ شما از شرکت فرستاده شود.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

 

ماشین لباسشویی سامسونگ از بهترين مارک ها و برند هايي مي باشد. اين مارک بهترين نوع ماشین لباسشویی را توليد مي کند که داراي گارانتي و ضمانت مي باشد و نمايندگي هاي تعميرات ماشین لباسشویی سامسونگ در سراسر ايران قرار دارد تا شما با اطمينان خاطر به خريداري اين محصول بپردازيد.

نمايندگي تعميرات ماشین لباسشویی سامسونگ نيز به طور پراکنده در اکثر نقاط تهران و شهر هاي بزرگ قرار گرفته است تا شما عزيزان براي سرویس لباسشویی به راحتي بتوانيد به مرکز تعمیرات مراجعه کنيد.
نمايندگي شرکت مرکز تعمیرات افرا در تهران و يا ساير نقاط براي مشتريان ماشین لباسشویی سامسونگ تا پايان زمان گارانتي محصول خدماتي را ارائه مي دهد که اين خدمات شامل:

 

 

 • سرويس دوره اي ماشین لباسشویی سامسونگ
 • تعمير ويا تعويض برد الکتريکي ماشین لباسشویی سامسونگ
 • تعويض موتور ماشین لباسشویی سامسونگ
 • تعمير موتور ماشین لباسشویی سامسونگ
 • تعويض قطعات جانبي ماشین لباسشویی سامسونگ

 

نصب ماشین لباسشویی سامسونگ

 

هنگامی که ماشین لباسشویی تازه می خرید بدون اینکه سختی و یا مشقتی به شما وارد شود متخصصان نصب ماشین لباسشویی سامسونگ از مراکز تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ به محل مورد نظر مراجعه کرده و ماشین لباسشویی شما را نصب می کند و کارت گارانتی محصول را امضا می کنند تا در صورت نیاز به سرویس ماشین لباسشویی سامسونگ و یا تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ تا زمان پایان مهلت گارانتی شما بتوانید بدون پرداخت هزینه به خدمات رایگان دست یابید.
اما گاهی در شرایطی که شما برای بار دوم می خواهید به نصب ماشین لباسشویی سامسونگ بپردازید بهتر است نصب ماشین لباسشویی را یاد بگیریدتا به مشکل برنخورید.
بهتر است بدانید سرویس ماشین لباسشویی سامسونگ توسط متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ را نی از خاطرتان نبرید.

        نکات مهم در نصب لباسشویی سامسونگ

 

 • مناسب ترین محل را برای نصب انتخاب کنید که سطح صاف و ترازی داشته باشد
 • لوله ورودی و خروجی ماشین لباسشویی، پریز و لوله چاه در محل وجود داشته باشد.
 • از قرار دادن ماشین لباسشویی روی فرش بپرهیزی تا حین نشت آب مشکل دوچندان نشود.
 • شیر آب ورودی را نصب نمایید.
 • آب گرم به قسمت نارنجی یا قرمز و آب سرد به قسمت آبی یا سفید وصل شود.
 • شیر آب خروجی را به زیر سینک ظرفشویی و یا خروجی آشپزخانه متصل کنید.
 • بررسی سیم دوشاخه از نظر سلامتی و پاره نبودن آن.

 

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی سامسونگ

 

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی سامسونگ (samsung) يکي از مؤثر ترين اهداف بارازيابي محصولات و لوازم خانگي سامسونگ است که توانسته است طي سال‌ها تلاش در صدها مرکز تخصصي تعميرات سامسونگ گام بزرگي را در زمينه تعمير ، سرويس و خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی سامسونگ بردارد.

با وجود اين پشتيباني، شما حتي بعد از سال ها استفاده از لوازم خانگي سامسونگ تنها نيستيد و اگر مشکلي هر چند کوچک داشته باشيد تيم فني خدمات ماشین لباسشویی سامسونگ به صورت شبانه روز در مرکز تخصصي تعميرات لوازم خانگي سامسونگ در سراسر ايران در کمترين زمان ممکن آماده خدمت رساني به شما هستند.

در صورتي لوازم خريداري‌ شده شما داراي گارانتي مي باشد و اعتبار گارانتي دستگاه تمام نشده است از شماره سريال محصول خود که داخل دفترچه گارانتي است استفاده کرده و با شماره هاي داخل دفترچه تماس برقرار کنيد.

سرویس ماشین لباسشویی سامسونگ

 

یکی از این نکات سرویس ماشین لباسشویی سامسونگ به صورت دوره ای سالانه می باشد. برای انجام تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در زمانهایی که مشکل بیش از اندازه بزرگتر و عمیق تر شده است شما به وقت چند برابر و پول چند برابر نیاز دارید.
هنگامی که متخصصان نصب ماشین لباسشویی سامسونگ به شما توصیه می کنند سرویس ماشین لباسشویی سامسونگ را به صورت دوره ای یا سالیانه انجام دهید می خواهند از خطرات و آسیب های احتمالی جلوگیری شود.
متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ نیز می توانند کار سرویس را برای شما انجام دهند.

شاید به ذهنتان برسد که در سرویس دوره ای یا سالیانه توسط متخصصان تعمیرات لباسشویی سامسونگ چه اقداماتی انجام می گیرد.
کارهایی که متخصصان تعمیر لباسشویی سامسونگ برای سرویس سالیانه یا دوره ای ماشین لباسشویی انجام می دهند شامل موارد زیر می باشد:

 

 • بررسی شیلنگ های تخلیه و شیر آب ورودی
 • تعویض فیلتر های تخلیه
 • تعمیر و یا تعویض قطعاتی که احتمال خرابی آنها نزدیک است
 • رفع صدا های موجود در ماشین لباسشویی
 • تراز کردن ماشین لباسشویی

 

هنگامی که شما به سرویس سالیانه یا دوره ای ماشین لباسشویی می پردازید در واقع طول عمر ماشین لباسشویی را بالا می برید و نحوه ی کارکرد آن را بهتر می کنید.
ماشین لباسشویی اگر دچار خرابی و مشکل فنی شود کار شما لنگ می ماند و در واقع سرویس سالیانه به شما این امکان را می دهد که برای مدت طولانی و بدون خرابی و فوت وقت لباس های خود را تمیز کنید.
ناگفته نماند ماشین لباسشویی سامسونگ از آن دسته مارک هایی می باشد که به ندرت دچار خرابی قطعه می شود ولی متخصصان مراکز به صورت شبانه روزی آماده هستند تا شما را در امر تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ یاری کنند.

 عیب یابی و رفع عیب های لباسشویی سامسونگ

لباسشويي ها به صورت کلي دچار مشکلاتي مي شوند که گاها نياز به تعمير داشته و گاها هيچ نيازي به درخواست تکنسين از نمايندگي تعمير ماشين لباسشويي سامسونگ نخواهند داشت. در اين قسمت رايج ترين مشکلاتي که ممکن است براي ماشين لباسشويي شما ايجاد شود را مورد بحث و بررسي قرار مي دهيم و به واسطه اين اطلاعات شما قادر خواهيد بود تا تصميم بگيريد که آيا تعمير ماشين لباسشويي سامسونگ ضروري است و آيا شما بايد با نمايندگي تعمير ماشين لباسشويي سامسونگ تماس بگيريد يا نه؟

 

مشکلات و عيب هاي رايج جاروبرقي سامسونگ شامل موارد زير مي باشد:

۲

ذرات پودر يا مايع شوينده بر روي لباس ها باقي مي ماند

 

وجود ذرات پودر لباسشويي بر روي لباس هاي شما ممکن است ناشي از ايراد اجزاي داخلي يا تنظيمات دستگاه باشد و يا اينکه شير آب سرد ورودي دچار گرفتگي رسوبي شده و آب به ميزان کافي به داخل ديگ منتقل نمي شود.

۱

لکه هايي بر روي لباس ها بوجود آمده است

 

اگر لباس داراي لکه بوده و اين لکه ها پس از شست و شو هنوز باقي مانده اند، ممکن است که با شست و شوي آب و مواد شوينده پاک نشوند؛ اما در صورتي که لکه اي بر روي لباس نبوده و پس از شست و شو اين لکه ها بوجود آمده اند، ممکن است دليل آن نشت روغن از موتور لباسشويي باشد که دچار مشکل شده است.

۳

روشن نشدن ماشين لباسشويي

 

اگر ماشين لباسشويي شما زماني که دکمه پاور را مي زنيد روشن نمي شود ممکن است تنها دچار مشکل ساده اي شده باشد و تعمير ماشين لباسشويي سامسونگ به سادگي امکان پذير باشد اما گاها روشن نشدن ماشين لباسشويي نشان دهنده مشکل گسترده تري است و شما بايد از نمايندگي تعمير ماشين لباسشويي سامسونگ درخواست ارسال تکنسين را انجام دهيد

 

 • مشکل در پاور: اولين مسئله اي که تکنسين نمايندگي تعمير ماشين لباسشويي سامسونگ چک مي نمايد اين است که آيا پاور ماشين لباسشويي شما به درستي کار مي کند يا خير؟ به اين منظور ابتدا جريان برق خود را چک نماييد در صورتي که جريان برق شما به درستي است و مشکلي در پريز وجود ندارد نياز خواهيد داشت تا با نمايندگي تعمير ماشين لباسشويي سامسونگ تماس حاصل نماييد.
 • مشکل در موتور: گاها واشر موتور بيش از حد گرم شده و به همين دليل عملکرد واشر مختل مي شود. براي آنکه ماشين لباسشويي شما به درستي کار کند کافيست اجازه دهيد تا موتور خنک شده و عملکرد به حالت اوليه بازگردد. اگر اين مشکل يک يا ۲ بار اتفاق بيافتد نياز نيست تا به فکر تعمير ماشين لباسشويي سامسونگ خود باشيد اما اگر غالبا موتور لباسشويي شما گرم مي شود شما نياز خواهيد داشت تا براي تعمير ماشين لباسشويي سامسونگ خود با تکنسين نمايندگي تعمير ماشين لباسشويي سامسونگ تماس حاصل نماييد.
 • اشکال در سوئيچ درب ماشين لباسشويي: به صورت کلي ماشين لباسشويي ها در صورتي که دربشان باز باشد عملکرد خود را متوقف مي نمايد و اين به علت وجود سوئيچ درب ماشين لباسشويي است. اگر در سوئيچ درب ماشين لباسشويي ايرادي پيش بيايد، ماشين لباسشويي شما به درستي کار نخواهد کرد و شما بايد از کمک نمايندگي تعمير ماشين لباسشويي سامسونگ کمک بگيريد.

۵

آب ماشين لباسشويي به درستي تخليه نمي شود

 

در صورتي که پمپ تخليه شما معيوب باشد، تسمه فرسوده يا پاره شده باشد و يا شلنگ تخليه آب مسدود شده باشد، آب در داخل ديگ ماشين لباسشويي مانده و تخليه نمي شود. در صورتي که آب به درستي تخليه نشود امکان بروز مشکلات جدي ديگري نيز بوجود مي آيد. براي کسب اطلاعات بيشتر مي توانيد مقاله “دلايل عدم تخليه آب ماشين لباسشويي“ را مطالعه نماييد.

۴

سبد ماشين لباسشويي به درستي نمي چرخد و يا اصلاً نمي چرخد

 

زماني که آب موجود در لباس ها در انتهاي سيکل شست و شو زياد باشد، مي تواند دلیل اين باشد که سبد لباسشويي به درستي نمي چرخد و مي تواند به این دلايل باشد : سوئيچ درب و يا ضامن درب مشکل داشته باشد، سلنويد چرخش سوخته باشد، مشکلي در سيم هاي رابط وجود داشته باشد، تسمه دستگاه پاره شده و يا ايرادي در اجزاي داخلي يا تايمر الکترونيکي به وجود آمده باشد.

۶

خشک کن ماشين لباسشويي به درستي کار نمي کند

 

يکي ديگر از مشکلاتي که به صورت رايج براي ماشين لباسشويي ايجاد مي شود اين مساله است که خشک کن لباسشويي به درستي کار نمي کند. مشکل عدم خشک کردن خشک کن از مشکلاتي ساده همچون گرفتگي شيلنگ تخليه تا مشکلات پيچيده اي همچون تعويض پمپ گسترده خواهد بود. علائم زير به شما کمک خواهد کرد تا تشخيص دهيد آيا نياز به تعمير ماشين لباسشويي سامسونگ وجود دارد يا خير؟

 

 • گرفتگي شيلنگ :  شما به جهت رفع اين مشکل نياز به تماس با نمايندگي تعمير ماشين لباسشويي سامسونگ نخواهيد داشت. کافيست شيلنگ را جدا کرده و نگاه کنيد که چيزي راه شيلنگ را  نبسته باشد
 • مشکل در سيستم تخليه :  گاها مشکل شما در رابطه با عدم کار کردن خشک کن ماشين لباسشويي هيچ ارتباطي با ماشين لباسشويي شما ندارد و نياز به تعمير ماشين لباسشويي سامسونگ نخواهيد داشت. در اين موارد تنها مشکل از سيستم تخليه خانه است.
 • مشکل در پمپ : يکي از مهم ترين مشکلاتي که ممکن است براي ماشين لباسشويي شما ايجاد شود، عدم عملکرد مناسب پمپ است. در اين مورد موتور به کار خود ادامه داده و تلاش مي نمايد تا پمپ را روشن نمايد، در نهايت اگر پمپ شما داراي کمربند باشد، کمربند پمپ شکسته و يا قرقره خراب مي شود، اگر اين مشکل ادامه پيدا نمايد مي تواند در نهايت سبب سوختگي موتور ماشين لباسشويي شما شود. به همين منظور اگر علائم عدم کار کردن پمپ را مشاهده کرديد به سرعت با تکنسين نمايندگي تعمير ماشين لباسشويي سامسونگ تماس حاصل نماييد و از آنها براي تعمير ماشين لباسشويي سامسونگ درخواست نماينده کنيد.
 • مواد شيميايي :  اگر شما از مواد شيميايي به صورت بيش از حد استفاده نماييد و کف صابون بيش از حد معمول باشد، برنامه خشک کن ماشين لباسشويي شما به درستي عمل نخواهد کرد.

 

۸

لرزش بيش‌ازاندازه ماشين لباسشويي سامسونگ

 

درصورتي‌ که ماشين شما دچار لرزش بيش از حد مي باشد، ممکن است دليل اين مشکل تراز نبودن لباسشويي باشد و يا اينکه دستگاه بر روي کفپوش نامناسب و لق قرار گرفته باشد. همچنين پدها يا نوارهاي لرزش گير داخلي (که ممکن است خورده يا ساييده شده باشند) مي توانند عامل اين مشکل باشند. دقت داشته باشيد که اين يکي از شايع ترين مشکلات ماشين لباسشويي است که در صورت برطرف نشدن با هر بار استفاده به اجزاي بيشتري آسيب زده و باعث بالا رفتن هزينه تعميرات خواهد شد. براي کسب اطلاعات بيشتر مي توانيد مقاله “علت لرزش و تکان خوردن ماشين لباسشويي“ را مطالعه نماييد.

۷

ماشين لباسشويي آبريزش دارد و يا چکه مي‌ کند

 

اين مشکل مي تواند به دليل استفاده بيش از حد از مواد شوينده در لباسشويي، شل شدن شلنگ ها، انسداد شلنگ تخليه، پمپ ها، نشتي و سوراخ شدن يا ترک برداشتن ديگ لباسشويي و شلنگ تزريق آب به ديگ و غيره باشد. دقت داشته باشيد که در صورت مشاهده هرگونه آبريزش بايد فوراً تا برطرف شدن مشکل دستگاه را از برق کشيده شده و به هيچ عنوان از آن استفاده نکنيد چون احتمال برق گرفتگي يا ريختن آب روي موتور يا اجزاي الکترونيکي دستگاه وجود دارد و اين مسئله باعث ده ها برابر شدن هزينه تعميرات خواهد شد. براي کسب اطلاعات بيشتر مي توانيد مقاله “علت نشت آب (آبريزش) از ماشين لباسشويي“ را مطالعه نماييد.

۹

آب سرد وجود ندارد

 

در اين حالت ممکن است شير ورودي آب سرد به دستگاه بسته نشده باشد و يا رسوبات موجود موجب انسداد شير و شلنگ متصل به آن شده باشند يا مادر برد اصلي دستگاه فرمان وارد شدن آب به دستگاه را صادر نکند.

دقت داشته باشيد اگر به هر دليل کارکرد دستگاه شما غير عادي شده يا مشکلي در زمينه استفاده از دستگاه مشاهده مي کنيد بايد فوراً اين مشکل توسط کارشناس فني بررسي و برطرف شود چون احتمال دارد قطعات دستگاه خراب شود و مجبور شويد هزينه بيشتري بابت تعميرات و يا تعويض قطعات بپردازيد.

اجازه ندهيد که به دليل مشکلات کوچک ماشين لباسشويي شما اشکال اساسي پيدا کند! هم اکنون درخواست تعمير لباسشويي سامسونگ خود را به صورت آنلاين ثبت نماييد و يا با مرکز تخصصي تعميرات ماشين لباسشويي سامسونگ در تهران و کرج تماس بگيريد. ما با کمک متخصصين با تجربه خود هميشه آماده خدمت رساني به شما هستيم.

 

نکات مهم در استفاده و نگهداری از جاروبرقی سامسونگ

نمايندگي تعمير جاروبرقي سامسونگ براي شما توصيه هايي دارد که به شما کمک مي کند تا در نگهداري جارو برقي خود دقت کنيد و رعايت اين توصيه ها باعث مي شود جاروبرقي شما عمر طولاني داشته باشد.
نکات مهمي که براي نگهداري از جارو برقي متخصصان نمايندگي تعميرات جاروبرقي سامسونگ در تهران به شما توصيه مي کنند شامل موارد زير مي باشد:

 

 • قبل از ترکيدن و خرابي کيسه ي جاروبرقي اقدام به تعويض آن کنيد.
 • قبل از جارو قسمت سري جارو برقي که روي سطح کشيده مي شود را بررسي کنيد تا چيزي گير نکرده باشد.
 • از کيسه هاي مخصوص همان جارو برقي استفاده کنيد.
 • هر چند ماه يکبار فيلتر جارو برقي را تميز کنيد.
 • لوله ي جارو برقي را در صورتي که هرگونه آشغال و پلاستيک گير کرده باشد تميز کنيد.
 • در حين کار با جاروبرقي از کشيده شدن سيم جاروبرقي بپرهيزيد.
 • در حين جم کردن سيم جارو برقي به محل سيم قدت کنيد تا جايي گير نکرده باشد.
 • از کيسه هاي يکبار مصرف دوباره استفاده نکنيد که قدرت مکش را پايين آورده وباعث داغي موتور جاروبرقي سامسونگ مي شود.
 • گاهي به دليل کارکرد نامناسب بوي سوختگي از جاروبرقي بلند مي شود که بهتر است آن را از برق کشيده و به نمايندگي تعميرات جاروبرقي سامسونگ ببريد.
 • به سرويس دوره اي و يا ساليانه جارو برقي توسط تعميرکاران بپردازيد.
 • هنگامي که در بورس جارو برقي پشم و مو گير کرده باشد بهتر است آنها را از بورس به وسيله ي دست و يا قيچي جداکنيد.
 • جارو برقي را به طور منظم و مداوم روشن نگذاريد.
 • در صورت شنيدن صداهاي ناهنجار با متخصصان نمايندگي تعمير جاروبرقي سامسونگ تماس بگيريد ويا جارو برقي را به نمايندگي برسانيد.

 

دقت داشته باشيد که شما مي توانيد با رعايت اين نکات جارو برقي سامسونگ خود را براي مدت طولاني نگهداري کنيد و ديگر نيازي نيست تا پول زيادي براي تعميرات زود به زود جاروبرقي سامسونگ بپردازيد.

گاهي نيز مشکلات از کارکرد خود جارو برقي مي باشد که در اين صورت متخصصان تعمير جارو برقي سامسونگ آماده ي ارائه ي خدمات ۲۴ ساعته مي باشند.

تعمير ماشين لباسشويي سامسونگ در منزل

 


تعمير ماشين لباسشويي سامسونگ معمولا توسط تکنسين و منزل انجام مي پذيرد. بدين منظور پس از آنکه متوجه شديد ماشين لباسشويي شما به درستي کار نمي کند کافيست با نمايندگي تعمير ماشين لباسشويي سامسونگ تماس گرفته و از آنها درخواست نيروي متخصصي به جهت تعمير ماشين لباسشويي سامسونگ داشته باشيد.

لازم به ذکر از است که تعمير ماشين لباسشويي سامسونگ تا جايي در منزل امکان پذير خواهد بود که مشکل ماشين لباسشويي شما اساسي نباشيد و قابل حل توسط ابزار تکنسين در منزل باشد، در غير اين صورت ماشين لباسشويي بايد به نمايندگي تعمير ماشين لباسشويي سامسونگ انتقال پيدا نمايد.

هزینه تعمير ماشین لباسشویی سامسونگ

 

هزينه تعمير ماشين لباسشويي سامسونگ يکي از سوالات رايجي است که در ابتداي خرابي ماشين لباسشويي هر فردي از خود مي پرسد. بايد بگوييم که اگر شما در مراحل اوليه متوجه خرابي و مشکل در ماشين لباسشويي خود شويد هزينه تعمير ماشين لباسشويي سامسونگ بالا نخواهد بود؛ اما نکته مهم در رابطه با هزينه تعمير ماشين لباسشويي سامسونگ، نوع قطعه اي است که نياز به تعمير دارد. علاوه بر اين موضوع اگر شما از نمايندگي تعمير ماشين لباسشويي سامسونگ استفاده نماييد قطعا با کمترين هزينه و بهترين کيفيت تعمير ماشين لباسشويي سامسونگ خود را انجام داده ايد.

تعمير ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران

 

افرا سرویس مرکز تخصصي ماشین لباسشویی سامسونگ در سراسر تهران نمايندگی هاي را ايجاد کرد است تا تمامي کاربران جارو برقی سامسونگ جهت تعمير ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران به راحتی به تعمیرکار متخصص دست یابی داشته باشند و با خیال راحت تعمیر دستگاه خود را به ما پسپارند.

نمايندگی تعمير ماشین لباسشویی سامسونگ  سعي کرده است که در تمام مناطق شمال جنوب شرق و غرب تهران شعبه ايجاد کند تا همشهريان گرامی در سريعترين زمان ممکن به تعميرکاران ماشین لباسشویی سامسونگ دسترسي داشته باشند و فقط با يک تماس در کمترين زمان ممکن تکنسين تعمير ماشین لباسشویی سامسونگ در محل شما حضور پيدا کرده و مشکل ماشین لباسشویی شما را حل کند.

چند سال قبل در تهران براي تعمير ماشین لباسشویی سامسونگ بايد ماشین لباسشویی را با خود حمل مي کرديد تا يک تعميرگاه مناسب جهت تعمير ماشین لباسشویی سامسونگ پيدا مي کرديد تا دستگاه شما را تعمير کند. در برخي مواقع مشکل تعميرات ماشین لباسشویی سامسونگ با اين مرحله تمام نمي شد و بعد از پيدا کردن تعميرگاه ماشین لباسشویی سامسونگ ممکن بود قطعه مورد نياز در اين تعميرگاه موجود نباشد و تا پيدا کردن قطعه بايد منتظر مي مانديد.

خوشبختانه امروزه سامسونگ سرويس با داشتن نمايندگي هاي متعدد در سرتا سر تهران اين شرايط را ايجاد کرده که شما با تماس با ال جي سرويس تعميرات ماشین لباسشویی در محل انجام شود و نيازي نيست که براي تعميرات ماشین لباسشویی سامسونگ خود دستگاه را از منزل خارج کنيد و دنبال نمايندگي تعمير ماشین لباسشویی سامسونگ بگرديد.

نمایندگی های پراکنده در تهران

سامسونگ سرويس با داشتن چندين نمايندگی در شمال تهران ، شرق تهران ، جنوب تهران ، غرب تهران اين شرايط را به وجود آورده که تعميرات و سرويس لوازم خانگي شما به سرعت انجام شود. شما مي توانيد براي سرويس هاي دوره اي ماشین لباسشویی خود با نمایندگی تعمیرات سامسونگ تماس بگريد و در خواست سرويس دوره ای کنيد تا از خرابی ماشین لباسشویی شما جلوگيري شود. سرويس های دوره ای شامل روغن کاری بلبرينگ ها و تعویض فیلترها و جرم گیری دستگاه می باشد .

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *