• 44258776 -021 دفتر مرکزی

تعمیر یخچال سامسونگ

تعمير يخچال سامسونگ در منزل ، امکاني را براي کاربران فراهم کرده که براي ترميم اين محصول حياتي و پر کاربرد، ناچار به مراجعه حضوري به تعميرگاه نباشند. در واقع با توجه به ابعاد و وزن يخچال، انتقال آن به مرکز تعميرات امري محال به نظر رسيده و مشکلات بسياري را به دنبال دارد. به مراجعه تيم تعميراتي نمايندگي سامسونگ به منزل کاربران، محصول مورد نظر به دقت بررسي شده و هرگونه اقدامي که براي تعمير آن لازم باشد، در منزل انجام مي شود.

بايد به اين نکته اشاره کنيم که تعميرکاران اعزامي، از بين زبده ترين تکنسين هاي حوزه تعمير يخچال و لوازم خانگي انتخاب شده اند و مهارت کافي براي رفع مشکلات انواع مدل هاي اين محصول را دارا مي باشند. اين تعميرکاران، ابزار و تجهيزات مورد نياز را همراه خود به منزل کاربر برده و با استفاده از اين تجهيزات، اقدام به تعمير يخچال سامسونگ در منزل مي نمايند. در ادامه، با اين سرويس کاربردي نمايندگي سامسونگ بيشتر آشنا مي شويد.

 

کادر فني تعمير يخچال سامسونگ در منزل


همانطور که پيش تر اشاره کرديم، کارد فني که براي ارائه خدمات تعميرات يخچال سامسونگ در منزل اعزام مي شوند، افراد دوره ديده اي هستند که تجربه بالايي در زمينه تعميرات اين محصول دارند. اين افراد، با استفاده از دانش فني و مهارت بالاي خود، يخچال را به دقت وارسي کرده و مشکل و منشأ بروز آن را شناسايي مي نمايند.

پس از طي اين مرحله، از تجهيزات و ابزاري که به همراه دارند استفاده کرده و يخچال سامسونگ را به صورت تخصصي تعمير مي کنند. براي اين تکنسين ها فرق چنداني ندارد که يخچال از نوع سايد باي سايد باشد يا دو قلو، يخچال باشد يا يخچال فريزر؛ آنها با مهارت خود مي توانند تقريبا همه مشکلات عملکردي اين محصول را برطرف کرده و در صورت نياز، اقدام به تعويض قطعات فرسوده اين محصول نمايند.

 

تعمير و تعويض لاستيک درب يخچال سامسونگ

در صورت خرابي لاستيک درب يخچال سامسونگ، حفظ دماي مناسب براي يخچال دشوار مي‌گردد. همين موضوع سبب مي‌شود تا کمپرسور يخچال برخلاف هميشه مشغول به کار باشد. نتيجه اين اتفاقات در نهايت خرابي کمپرسور و استهلاک ساير قطعات است. از همين رو توصيه مي‌شود در صورت بروز خرابي در اين بخش، هر چه سريع‌تر جهت تعويض و يا تعمير لاستيک درب يخچال اقدام گردد.

خرابي لاستيک درب يخچال سامسونگ، خوشبختانه اشکال چندان شايعي نيست و در صورت اتفاق نيز با صرف مدت زماني اندک قابل رفع است. خرابي اين بخش از دستگاه عموماً به دليل عدم استفاده صحيح از يخچال سامسونگ و وارد شدن فشارهاي بيش از اندازه يا دستکاري‌هاي نابجا اتفاق مي‌افتد. بديهي است خدمات مرتبط با اين بخش از طريق تماس با نمايندگي تعميرات يخچال سامسونگ و مراکز استاندارد اين حوزه قابل دريافت است.

(همانگونه که مي‌دانيد سرويس‌هاي تخصصي مرتبط با تعمير لوازم خانگي از جمله تعمير يخچال معمولاً به صورت تعمير در محل ارائه مي‌گردد). جهت دريافت سرويس‌هاي مرتبط با تعمير يخچال سامسونگ در منزل کافي است تا از طريق راه‌هاي ارتباطي درج شده در وبسايت با کارشناسان ما در نمايندگي سامسونگ تماس بگيريد.

 

تعمير دمپر يخچال سامسونگ

دمپر يکي از قطعات بکاررفته در يخچال هاي امروزي است که بروز اشکال در آن سبب ايجاد اختلالاتي در دماي يخچال مي‌گردد. بنابراين اگر دماي داخلي يخچال سامسونگ شما در طول روزهاي اخير دچار نوسان شده است، دمپر، يکي از قطعاتي است که مي‌بايست عملکرد آن مورد بررسي قرار گيرد. همانگونه مه مي‌دانيد يکي از وظايف دمپر، انتقال سرما و برودت موجود در فريزر به داخل يخچال است تا بدين واسطه از فاسد شدن مواد غذايي داخل يخچال جلوگيري کند.
هر وقت دماي يخچال بالا برود، فرماني توسط برد الکتريکي به دمپر داده مي‌شود تا دريچه انتقال دهنده هواي سرد را باز کند. با باز شدن اين دريچه سرماي موجود در فريزر، توسط يک فن که در فريزر نصب شده از طريق مجراي هوا و دريچه دمپر به درون يخچال انتقال داده مي‌شود. در صورت بروز اختلال در دماي يخچال سامسونگ و محرز شدن ايراد در اين بخش از دستگاه، توصيه مي‌شود کار تعمير و تعويض آن را به کارشناسان نمايندگي تعمير يخچال سامسونگ بسپاريد.

جهت دريافت سرويس‌هاي مرتبط با تعمير يخچال سامسونگ در منزل کافي است تا از طريق راه‌هاي ارتباطي درج شده در وبسايت با کارشناسان ما در نمايندگي سامسونگ تماس بگيريد.

 

 

تعمير مشکل سرد شدن بيش از اندازه يخچال سامسونگ

در برخي شرايط دماي يخچال بسيار پايين تر از حد معمول است و اين اتفاق سبب يخ‌زدگي مواد غذايي حتي در قسمت پايين يخچال مي‌شود. بروز چنين اشکالي معمولاً با اين اتفاق همراه است که يخچال مدت زمان بيشتري کار ‌کند و مصرف برق بالاتري دارد. در اکثر يخچال‌هاي داراي فريزر، سرماي بخش مواد غذايي ناشي از سرماي بخش فريزر است که توسط سيستم لوله‌هاي مخصوصي منتقل مي‌شود.

تجربه تعميرکاران ما در مرکز تعمير يخچال سامسونگ نشان داده است که بروز اين اتفاق يعني سرد شدن بيش از اندازه يخچال، غالباً به دليل بروز خرابي در قسمت‌هايي مانند دمپر ورودي هوا، سنسور دما يا ترميستور، برد اصلي يا کنترلر دما است. در صورت وجود چنين اشکالي در دستگاه خويش مي توانيد با کارشناسان ما در مرکز تعمير يخچال سامسونگ در منزل تماس بگيريد.

همانطور که مي‌دانيد سرويس هاي مرتبط با تعمير يخچال سامسونگ غالباً بصورت سرويس در محل ارائه مي گردد، مگر در مواردي خاص، که امکان جابجايي و جداسازي قطعه معيوب از يخچال و تحويل آن به تعميرگاه وجود داشته باشد.

 

 

تعمير لامپ يخچال سامسونگ

يکي از قطعات بکاررفته در يخچال‌هاي سامسونگ امروزي، که احتمال بروز خرابي در آن وجود دارد، لامپ است. عموماً مهم‌ترين دليلي که سبب روشن نشدن لامپ يخچال مي‌شود، خرابي خود لامپ است. البته بروز خرابي در سوکت لامپ يخچال و ميکروسووييچ يخچال نيز مي‌تواند سبب بروز اشکال در عملکرد لامپ يخچال گردد.

خوشبختانه سوختگي و خرابي لامپ يخچال با اندک بررسي و مشاهده چشمي قابل تشخيص است و نياز به تخصص ويژه‌اي ندارد. بنابراين در صورت کار نکردن لامپ يخچال سامسونگ، توصيه مي‌شود در وهله نخست از سالم بودن چراغ مطمئن گرديد. براي اين کار لامپ را در آورده، نگاه کنيد و اگر سوخته بود، آن را با يک نمونه مشابه و سالم عوض کنيد.

البته کار نکردن و خرابي لامپ يخچال سامسونگ مي‌تواند علل ديگري نيز داشته باشد که کارشناسان بخش تعمير يخچال سامسونگ در منزل ما آنها را شناسايي کرده و تعمير خواهند کرد. برخي ديگر خدمات تخصصي ارائه شده توسط کارشناسان مرکز تعمير يخچال سامسونگ عبارتند از: صداي زياد يخچال، يکسره کار کردن يخچال، خرابي، فاسد شدن يا پارگي لاستيکهاي دور در يخچال، داغ کردن زياد موتور يخچال، خرابي لامپ يخچال سامسونگ، منجمد نشدن مواد غذايي در درون فريزر، برفک زدن يخچال، کار نکردن فن يخچال، روشن نشدن يخچال و …

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید