سیاه شدن تصصویر تلویزیون سامسونگ

سیاه شدن تصویر تلویزیون

تلویزیون سامسونگ یکی از وسایل صوتی و تصویری بسیار پرطرفدار در میان تمامی افراد می باشد. همانطور که می دانید در خانه از یک بچه 2 یا 3 ساله تا یک فرد بالغ 90 تا 100 ساله اکثر اوقات خود را در خانه با تماشای تلویزیون می گذراند.
برنامه های مفرح و علمی تلویزیون برای تمامی سنین بسیار مناسب می باشد و در هر ساعت از شبانه روز باعث سرگرمی افراد خانه می شود. تلویزیون سامسونگ یکی از وسیله های برقی معتبر و پرطرفدار برند سامسونگ می باشد. کمتر خانه ای می باشد که در آن تلویزیون وجود نداشته باشد. اکثر افراد حتی برای محل کار خود نیز یک تلویزیون تهیه می کنند تا حین انجام کار از آن نیز استفاده کنند.
تلویزیون سامسونگ علاوه بر تمامی مزیت هایی که برای شما دارد گاهی نیز ممکن است دچار مشکلاتی شود که این مشکلات می تواند شما را درگیر کند. سیاه شدن تصویر به صورت ناگهانی در تلویزیون سامسونگ یکی از این مشکلات می باشد که برای افراد بسیار نگران کننده می باشد.
سیاه شدن تصویر باعث می شود تا شما در حین تماشای برنامه ی مورد نظر خود تصویر را به طور کلی از دست بدهید و با سیاه شدن تصویر کلا صفحه نمایش سیاه می شود و یا بخش هایی از تلویزیون درگیر این سیاهی می شود.

نکته ی قابل ذکر این است که سیاه شدن تصویر تلویزیون سامسونگ نشان می دهد که برای تلویزیون شما مشکلی پیش آمده و برای رفع این مشکل خود شما به تنهایی نمی توانید کاری انجام دهید.
سیاه شدن تصویر خبر از یک مشکل می دهد و برای رفع این مشکل شما باید دارای تخصص و مهارت در زمینه ی تعمیر تلویزیون سامسونگ باشید تا بتوانید مشکل را رفع کنید.

نمایندگی سامسونگ و واحد های تعمیرات سامسونگ

امروزه نمایندگی های تعمیرات تلویزیون سامسونگ به صورت 24 ساعته آماده ی ارائه ی خدمات به شما عزیزان می باشند و توصیه ی ما به شما در رابطه با تعمیر سیاه شدن تصویر تلویزیون سامسونگ این می باشد که هیچ اقدام ناشیانه ای انجام ندهید و برای رفع این مشکل از متخصصان تعمیراتی درخواست کمک کنید.
هرگونه اقدام ناشیانه و سرخود در این رابطه باعث می شود شما به طور کلی تلویزیون را از دست دهید و یا مشکلات پر هزینه تری را برای خود به بار بیاورید.
قابل ذکر می باشد که تلویزیون سامسونگ وسیله ای نیست که بشود آن را در خانه تعمیر کرد و باید ان را در تعمیرگاه با مجهزترین دستگاه ها و ابزار ها بررسی کرد. در صورتی که شما برای حمل و نقل تلویزیون سامسونگ دچار مشکل شده اید تنها کافیست با نمایندگی تعمیرات سامسونگ سرویس تماس حاصل نمایید و از متخصصان این مجموعه درخواست کمک کنید. بعد از تماس شما متخصصان نمایندگی تعمیرات سامسونگ سرویس بلافاصله به محل مراجعه کرده و اقدامات مورد نیاز را برای تلویزیون سامسونگ شما انجام می دهند.

خرابی بک لایت تلویزیون

بهتر است بدانید که مشکل سیاه شدن تصویر در تلویزیون سامسونگ به دلیل خرابی و مشکل در بخش بک لایت می باشد. منظور از بک لایت همان پس زمینه می باشد که مربوط به ال ای دی تلویزیون سامسونگ می باشد. گاهی نیز دلیل سیاه شدن تصویر همیان خرابی یا سوختگی ال ای دی می باشد.

سیاه شدن تصویر تلویزیون سامسونگ را چگونه تعمیر کنیم؟

موضوع قابل ذکر در این زمینه برای شما این است که برای تعمیر سیاه شدن تصویر تلویزیون سامسونگ نیاز می باشد تا بک لایت مورد بررسی و دستکاری قرار بگیرد یا به عبارت دیگر بهتر است به شما بگوییم که علت سیاه شدن تصویر در تلویزیون بروز اشکال در قسمت بک لایت تلویزیون سامسونگ می باشد.
با ایجاد مشکل در قسمت بک لایت شما مشاهده گر لکه های سیاه در صفحه تلویزیون خواهید بود و گاهی هم ممکن است صفحه به طور کلی تاریک شود. حال شاید سوال شما این باشد که دلیل خرابی و بروز اشکال در قسمت نور زمینه یا بک لایت چیست؟
قابل ذکر می باشد که شما روشن گذاشتن تلویزیون برای مدت طولانی و انتخاب نور زیاد برای ال ای دی باعث بروز مشکل در بک لایت می شوید پس بهتر است برای جلوگیری از این مشکل از روشن ماندن طولانی مدت تلویزیون خودداری کنید و نور ال ای دی تلویزیون سامسونگ خود را در حالت مناسب قرار دهید و چک کنید که بیش از اندازه نباشد.
حال نوبت به تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ می رسد. در صورتی که لامپ های ال ای دی دچار خرابی شده باشند در این صورت باید در مرحله ی اول قسمت ماژور و صفحه های پلاریزه برداشته شوند تا به راحتی لامپ های خراب تشخیص داده شوند. بعد از تشخیص لامپ های خراب و آسیب دیده باید لامپ های جدید جایگزین آنها شوند.

تعمیر سیاه شدن تصویر تلویزیون سامسونگ

حین برداشتن ماژور برای تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ ممکن است قسمت پنل دچار شکستگی شود. بدین منظر متخصصان نمایندگی تعمیرات سامسونگ سرویس  حین تعمیر این بخش پنل جدیدی را برای تلویزیون شما جایگزین میکنند.

گارانتی خدمات در مراکز تعمیرات تلویزیون سامسونگ

طبق استانداردهای جهانی در بازه ی تعمیرات تلویزیون هنگامی که کمتر از 3 پیکسل در تلویزیون سوخته باشد دستگاه شامل گارانتی نمی شود، سرویس رایگان برای آنها صورت نمی گیرد و برای دریافت سرویس رایگان باید پنل دارای 3 پیکسل سوخته باشد یا بیشتر باشد.
امروزه در تلویزیون های OLED و SUHD این مورد بسیار کم پیش می اید. در این نوع تلویزیون ها نیز باید علاوه بر سوختگی  به روشن ماندن پیکسل و مشکل در فیلتر آن ها نیز دقت شود تا تشخیص داده شود قطعه نیاز به تعمیر دارد یا خیر.

دلایل سیاه شدن تصویر تلویزیون سامسونگ

در این بخش از مقاله در رابطه با دلایل سیاه شدن تصویر تلویزیون سامسونگ با شما بحث خواهیم کرد و از جمله دلایل این مشکل:

1)خرابی بک لایت تلویزیون
عمده ترین دلیل سیاه شدن تصویر تلویزیون سامسونگ خرابی یا ایراد در بک لایت تلویزیون می باشد. قابل ذکر می باشد که قبل از سوختن کامل بک لایت لامپ ها دچار خرابی و چشمک زدن می شوند و تصویر مدام خاموش و روشن می شود.
در این شرایط  با توجه به اینکه ولتاژ لامپ های معیوب نیز وارد لامپ های سالم می شود باعث می شود فشار بیشتری به لامپ ها وارد شود و این موضوع خرابی زودتر بک لایت را فراهم می کند. توصیه ی ما به شما این است که در صورت مشاهده ی این ایراد ها بهتر است هرچه سریع تر با متخصصان تعمیراتی تلویزیون سامسونگ تماس حاصل نمایید تا مشکل بیشتر نشود و با کمترین هزینه مشکل رفع شود.

2)خرابی پنل تلویزیون
دومین دلیل سیاه شدن تصویر تلویزیون سامسونگ خرابی پنل اصلی است.
همانطور که میدانید قسمت پنل تلویزیون دارای یک طول عمر مشخصی می باشد. بعد از به پایان رسیدن عمر مفید این قطعه که اکثرا به دلیل استفاده ی بیش از حد ار دستگاه صورت میگیرد لکه های ابری شکل بر روی صفحه نمایش ایجاد می شود که حاکی از این مشکل است.
در مراکز تعمیرات تلویزیون سامسونگ تمامی تلاش ها بر روی این می باشد که اورجینال ترین و باکیفیت ترین پنل  برای شما تهیه شود تا دیگر با این مشکل دست و پنجه نرم نکنید.

3)پیکسل سوختگی تلویزیون
از جمله عوامل دیگری که باعث سیاه شدن تصویر تلویزیون سامسونگ می شود سوختگی پیکسل ها  می باشد. هر پیکسل از تلویزیون سامسونگ دارای 3 عدد ساب پیکسل می باشد که این ساب پیکسل ها برای ایجاد رنگ تلویزیون می باشند. این پیکسل ها به صورت گروهی توسط ترانزیستور ها کنترل می شوند.
اگر در این بخش مشکلی پیش بیاید در این صورت پیکسل خاموش می شود یا می سوزد. توصیه ما به شما این می باشد که به هیچ عنوان روش های سنتی مانند فشار با سوزن را امتحان نکنید که فقط وضعیت را برای شما بدتر می کند.

تعمیرات تلویزیون سامسونگ

قابل ذکر می باشد که برند سامسونگ یکی از محبوب ترین و با کیفیت ترین های لوازم برقی می باشد. تلویزیون سامسونگ با پیشرفته ترین تکنولوژی ها ساخته شده است و برای تعمیر این تلویزیون نیاز می باشد تا مهندسانی باتجربه، شکیبا، متخصص و البته کاردان برای تعمیر این وسیله دست به کار شوند.
مراکز تعمیرات تلویزیون سامسونگ برای انتخاب متخصصان در امر تعمیرات و بررسی تلویزیون آزمونهای متعددی برگزار کرده و بهترین ها و متخصص ترین ها را از فیلتر رد کرده اند تا برای شما بهترین ها را انتخاب نمایند.
همچنین مراکز تعمیرات تلویزیون سامسونگ به منظور رفع تمامی مشکلات تلویزیون شما بهترین امکانات و تجهیزات و تیم ها را گردآوری کرده اند تا در کار خود موفق ترین باشند.

نمایندگی سامسونگ و واحدهای تعمیرات سامسونگ
نمایندگی های  سامسونگ در تمامی شهر های ایران به صورت پراکنده قرار گرفته است و تمام تلاش متخصصان این نمایندگی ها این می باشد که محصول را به شما با بهترین کیفیت ارائه دهند.
نمایندگی سامسونگ در بخش فروش نیز سعی میکند تمامی تولیدات این کمپانی را در بفروش برساند و خدمات بازسازی و تعمیرات محصول سامسونگ را در بخش خدمات پس از فروش برای شما عزیزان ارائه دهد.