علت دیر روشن شدن تلویزیون چیست؟

علت دیر روشن شدن تلویزیون سامسونگ

 

تلویزیون سامسونگ یکی از پرطرفدارترین محصولات برند سامسونگ می باشد. کم و بیش شاید ناظر این صحنه باشید که هیچ خانه ای بدون تلویزیون نیست و حتی ممکن است در یک خانه 2 تلویزیون وجود داشته باشد. تلویزیون سامسونگ نیز مانند سایر تلویزیون های برند های مختلف گاهی ممکن است دچار مشکلاتی شود و این مشکلات شما را کمی نگران کند.

یکی از این مشکلات دیر روشن شدن تلویزیون سامسونگ می باشد که ممکن است شما را آزار دهد. فکر کنید در یک روز تعطیل بعد از کلی بیکاری منتظر هستید تا برنامه ی مورد نظر شما شروع شود و برای صرفه جویی در مصرف برق منتظر می مانید تا همان لحظه ی شروع برنامه تلویزیون را روشن کنید.
زمان برنامه شما رسیده و شما ریموت تلویزیون را بر می دارید تا تی وی را روشن کنید ولی از تلویزیون هیچ عکس العملی دریافت نمی کنید تا اینکه بعد از چندین دقیقه خود به خود روشن می شود.

حال به نظر شما علت دیر روشن شدن تلویزیون چیست؟ در این بخش از مقاله سامسونگ سرویس در رابطه با علت روشن شدن تلویزیون سامسونگ با شما بحث خواهیم کرد. با ما باشید تا ز این موضوع باخبر شوید.
برخی از افراد به این موضوع فکر میکنند که در صورت برخورد با این مشکل باید حتما دست به کار شوند تا کاری از پیش ببرند اما بهتر است بدانید که نیاز است کمی صبر به خرج دهید و این مقاله را تا پایان با ما مطالعه کنید .

چرا تلویزیون دیر روشن می‌شود؟

برد پاور در تمامی تلویزیون ها موجود می باشد و این قطعه بسیار کاربردی می باشد یعنی در واقع تلویزیون به لطف این قطعه شروع به کار میکند .در واقع وظیفه ی اصلی این قطعه این است که ولتاژ ac را به ولتاژ dc تبدیل کند. برای این کار باید مراحل زیر را طی کند :
ابتدا نیاز می باشد که برق 220 ولت وارد برد پاور تلویزیون شود سپس برد پاور به کمک قطعاتی مانند پل دیود، خازن صافی و ریپل ولتاژ ac را به ولتاژ dc تبدیل شود و در نهایت این موضوع باعث می شود تلویزیون روشن شود. در صورتی که پاور برد دچار خرابی یا ایراد شود در این صورت تلویزیون دیر روشن می شود.

 دیر روشن شدن تلویزیون سامسونگ به علت خرابی برد پاور

چگونه باید مشکل دیر روشن شدن تلویزیون را برطرف کرد؟

گاهی اوقات دلیل دیر روشن شدن تلویزیون خرابی خازن های برد پاور می باشد اما گاهی دلیل این مشکل خرابی خود برد پاور می باشد . از این رو بهتر است برای عیب یابی و رفع دقیق این مشکل از متخصصان تعمیر برد پاور درخواست کمک کنید.

برای این کار نیاز می باشد تا با متخصصان تعمیراتی سامسونگ سرویس تماس حاصل نمایید و مشکل دستگاه خود را به آنها توضیح دهید تا موضوع را بفهمند. سپس متخصصان با مراجعه به محل به صورت دقیقی برد پاور را مورد عیب یابی و بررسی قرار می دهند و به صورت حرفه ای تا جایی که می توانند مشکل را رفع میکنند.با تعمیر حرفه ای این قطعه توسط متخصصان تعمیراتی سامسونگ سرویس دیگر دیر روشن شدن تلویزیون شما به طور کلی حل می شود.

تعمیر تلویزیون در محل

از گذشته تا به امروز لوازم برقی بزرگ زمانی که خراب می شدند افراد با سختی فراوان ان ها را به محل تعمیرگاه حمل می کردند و این موضوع نیز کم و بیش باعث می شد وسیله تا تعمیرگاه نیز کمی آسیب ببیند.
از طرفی هم باید با آن وسیله ی غول پیکر کل شهر را می گشتند تا یک تعمیرگاه مناسب برای محصول خود پیدا کنند و این بسیار سخت بود.خوشبختانه امروز مشکل بسیار راحت قابل حل می باشد و در صورتی که تلویزیون شما دچار خرابی شد در این صورت شما تنها با یک تماس به راحتی می توانید تی وی مانیتور خود را سالم تحویل بگیرید.

تنها با تماس شما متخصصان تعمیراتی به محل مراجعه میکنند و بعد از عیب یابی دقیق پروسه ی تعمیرات تخصصی را شروع میکنند . متخصصان با تست و بررسی تلویزیون شما مشکلات را تشخیص داده و به راحتی آن را حل میکنند. 
امروزه با مشاهده هرگونه مشکل در تلویزیون سامسونگ خود به راحتی می توانید مشکل را با یک تماس حل کنید و بهتر است از دستکاری های ناشیانه بپرهیزید زیرا به جز خرابی و آسیب های شدید هیچ نتیجه ای برای شما ندارند.

تعمیر تلویزیون که دیر روشن میشود در منزل

مرکز تخصصی تعمیرات تلویزیون

راز موفقیت نمایندگی تعمیرات سامسونگ این است که زبده ترین و متخصص ترین افراد را برای تیم خود انتخاب کرده است و برای انجام کار خود نیز از پیشرفته ترین و مجهزترین قطعات و ابزار استفاده می کند.
همچنین در نمایندگی تعمیرات سامسونگ هر متخصص برای مدل خاصی آموزش دیده است که این موضوع به شما این امکان را میدهد که تحت هر شرایطی دستگاه شما با کمترین هزینه تعمیر می شود و هیچ آسیبی به آن وارد نمی شود. بهتر است تمامی کار های تعمیراتی تلویزیون سامسونگ خود را به ما بسپارید