عیب یابی و تعمیر لباسشویی سامسونگ

با تولید و عرضه ی ماشین لباسشویی به بازار و ورود آن به خانه های شما به یکی از محبوب ترین و حتی واجب ترین لوازم خانگی تبدیل شده است. وجود این دستگاه نهایت آسودگی و راحتی را برای شما به ارمغان آورده است. شستن حجم زیادی از لباس های چرک و کثیف در زمان کوتاه با نهایت کیفیت شستشو توسط ماشین لباسشویی زمان زیادی را برای شما ذخیره نگه میدارد. دیگر شستن حجم انبوهی از لباس ها به صورت دستی بسیار دور از تصور شده است. در این زمان است که شما کاربرد و مزایای وجود لباسشویی را درک می کنید.

بارز است خراب شدن لباسشویی سامسونگ نیز امری طبیعی است. اما با این حال زمانی که لباسشویی شما دچار اختلال در عملکرد می شود؛ شما می مانید، حجم زیاد لباس های چرک و نگرانی تان از بابت خرابی ایجاد شده. ماشین لباسشویی سامسونگ از اجزای پیچیده ای تشکیل شده است. این اجزا به صورت پیوسته و مرتبط با هم عملیات شستشو را انجام می دهند. زمانی که یک مرحله از عملیات مختل شود، نمی توان دست روی یک قطعه گذاشت و مشکل را تنها از خرابی آن دانست. بلکه باید محدوده ی مورد بررسی شناخته شود.

از این رو عیب یابی ماشین لباسشویی یکی از ابتدایی ترین و مهم ترین امور تعمیر لباسشویی سامسونگ می باشد. هر مشکلی می تواند ناشی از سطحی تا پیچیده و جدی ترین، دلیل باشد. ما در این مقاله با آوردن دلایل مشکلات متداولی که ممکن است با آن روبرو شوید، سعی کرده ایم سطح آگاهی شما را در این زمینه بالا ببریم. در صورت جدی بودن مشکل و نداشتن دانش فنی، عیب یابی و تعمیر لباسشویی خود را به ما بسپارید. 

دفترچه ی راهنما، اولین مرجع جهت عیب یابی لباسشویی سامسونگ

 

با خریداری ماشین لباسشویی سامسونگ؛ همراه آن یک دفترچه راهنمای استفاده و نگهداری نیز می باشد. غالب کاربران به اهمیت وجود این دفترچه توجه نکرده و حتی هرگز به مطالعه ی آن فکر نمی کنند. تنها طبق یک الگوی عامه پسند لباسشویی را تنظیم کرده و از آن به طور محدود و کم تنوع استفاده می کنند.

گفتنی است؛ زمانیکه دستگاهی خریداری می کنید، خواندن دفترچه ی آن واجب است. دفترچه ی راهنما به شما یاد می دهد که دستگاه تولید شده به چه صورت باید استفاده و نگهداری شود. حتی چنانچه با مشکلی روبرو شوید، در امر تعمیر و عیب یابی لباسشویی نیز راهنمای شما خواهد بود. اصولا ماشین های لباسشویی در مدل های مختلفی عرضه و وارد بازار می شوند. لازم است تا دفترچه ی مربوط به مدل لباسشویی خود را به طور کامل مطالعه نموده، تا با بالاترین بازده از استفاده ی آن لذت ببرید.

وقتی مشکلی در ماشین لباسشویی سامسونگ شما رخ می دهد. قبل از هر اقدامی، به دفترچه راهنمای آن مراجعه کنید. در بسیاری از مواقع شما می توانید با توجه به راهنمایی های گفته شده مشکل را خودتان حل نمایید. هم چنین توصیه هایی را به شما در حفظ نگهداری و افزایش طول عمر میدهد، که با رعایت آن ها شاهد حفظ بازدهی عملکرد لباسشویی خواهید بود و از بسیاری مشکلات محتمل و جدی پیشگیری می شود.

نحوه ریست کردن ماشین لباسشویی سامسونگ

گاهی بهترین راهکار برای رفع برخی از مشکلات ریست کردن ماشین لباسشویی سامسونگ می باشد.

چگونه باید دستگاه را ریست کرد؟

چه زمانی باید از ریست کردن ماشین لباسشویی برای رفع مشکل استفاده کرد؟

در پاسخ به این سوالات؛ ریست کردن ماشین لباسشویی زمانی استفاده می شود که ماشین لباسشویی متوقف شده باشد، دستگاه به دلیل قطع شدن برق ناگهانی خاموش شده باشد یا اینکه سیکل های شستشو قبل از زمان پایان قطع شوند. مشکلاتی این چنینی معمولا ساده بوده و تنها با ریست کردن قابل حل هستند و حاکی از خرابی قطعات نمی باشند.

یکی از مهمترین دلایل دیگری که می توان با ریست کردن رفع کرد؛ زمانیست که کد خطا یا ارور بر روی صفحه ی نمایش ماشین لباسشویی سامسونگ ظاهر می شود. برخی از این ارور ها به راحتی با ریست کردن ماشین لباسشویی از بین می روند و در کارکرد صحیح ماشین لباسشویی موثر می باشند. اگر بعد از روشن کردن ماشین لباسشویی دوباره کد خطا را مشاهده کردید بهتر است به دفترچه راهنما مراجعه کرده و معنی این خطا را متوجه شوید، تا بتوانید اقدامات لازم را انجام دهید.

همانطور که گفته شد؛ لباسشویی ها در انواع مختلفی تولید و عرضه می شوند. نحوه ی ریست کردن در این مدل ها با یکدیگر متفاوت است. توصیه می کنیم قبل از مراجعه به سایت های مختلف و یافتن مراحل ریست کردن دستگاه تان، حتما این مورد را از دفترچه ی راهنمای خودش دنبال کنید. 

لباسشویی ها از این لحاظ به دو دسته تقسیم می شوند؛ آن هایی که کلید مجزا برای ریست دارند و دسته ی دیگر بدون کلید مستقیم ریست هستند. اما ریست کردن لباسشویی های بدون کلید ریست نیز ساده است. کافیست مراحل زیر را دنبال کنید:

رفع عیب ماشین لباسشویی سامسونگ با ریست کردن
 • ریست کردن ماشین لباسشویی بدون کلید ریست:

1- ابتدا باید به جهت خاموش کردن دستگاه، دکمه power یا start/pause آن را فشرده و ماشین لباسشویی را خاموش کنیم.

2- پس از آن دوشاخه برق را از پریز کشیده و به مدت چند دقیقه در همان حالت صبر می کنیم.

3- پس از گذشت یک دقیقه بدون این که دوشاخه را وارد پریز کنیم، دکمه power یا start/pause را به مدت چند ثانیه فشرده و نگه دارید.

4-مجددا دوشاخه را به پریز متصل کنید.

عیب یابی ماشین لباسشویی سامسونگ و نحوه ی رفع مشکل

مشکلات آبگیری لباسشویی سامسونگ

مشکلات مربوط به آبگیری ماشین لباسشویی سامسونگ را می توان به ۳ دسته تقسیم بندی کرد:

 1. عدم آبگیری یا آبگیری کند ماشین لباسشویی
 2. عدم توقف آبگیری ماشین لباسشویی
 3. آبگیری ماشین لباسشویی همگام با تخلیه

از جمله اجزائی که باید برای رفع ایرادات مورد بررسی قرار بگیرند شامل موارد زیر می باشد:

 • شیر ورودی آب
 • سوئیچ فشار تایمر لباسشویی
 • قفل درب لباسشویی
 • فشار کم آب در شیلنگ ورودی به لباسشویی

 

 • نحوه ی عیب یابی

گاهی ممکن است دلیل آبگیری نکردن ماشین لباسشویی به دلیل بسته نشدن صحیح درب ماشین لباسشویی باشد. گاهی نیز مشکل از سوئیچ فشار می باشد که نمی تواند به درستی سطح آب وارد شده را اندازه گیری کند و این موضوع باعث می شود ماشین لباسشویی سرریز کند و برای ماشین لباسشویی مشکلاتی ایجاد کند. این سوئیچ دستور کارهای خود را از برد الکترونیکی دریافت می کند و گاهی نیز به دلیل خرابی برد الکترونیکی و تایمر این مشکلات برای ماشین لباسشویی رقم میخورد.  شیر برقی یا شیر وردی نیز از جمله قطعاتی می باشد که بیشترین سهم مشکلات آبگیری کردن یا نکردن ماشین لباسشویی را بر عهده دارد.

خرابی یا انسداد در شیر وردی باعث می شود ماشین لباسشویی به درستی آبگیری نکند. این موضوع باعث می شود سیکل شستشو به مشکل بخورد. برای رفع مشکل شیر برقی یا قطعاتی که در بالا ذکر شد شما به هیچ عنوان نمی توانید بدون داشتن تخصص و تجربه در زمنیه ی تعمیر ماشین لباسشویی کاری را پیش ببرید. با اقدامات ناشیانه خود فقط باعث خرابی های بیشتر می شوید، بهتر است با متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ تماس حاصل نمایید و از آن ها کمک بخواهید.

 

توقف لباسشویی سامسونگ یا خاموش شدن آن حین کار

عیب یابی علت خاموش شدن ناگهانی ماشین لباسشویی سامسونگ

اگر لباسشویی شما به صورت ناگهانی از حرکت ایستاد ولی ماشین لباسشویی سامسونگ و همچنان روشن بود؛ در این صورت بروز مشکل می تواند به دلیل خرابی یا معیوب بودن قطعات زیر باشد:

 • میکروسوئیچ درب
 • زبانه قفل درب شیر ورودی آب
 • برد کنترل اصلی تایمر لباسشویی

تمامی قطعات ذکر شده باید حتما توسط متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ مورد بررسی قرار بگیرد تا مشکل برای شما جدی تر نشود. همانطور که میدانید قیمت قطعات بسیار بالا می باشد و متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ تمام سعی خود را می کنند تا جای ممکن قطعه را تعمیر کنند؛ اما در صورتیکه کار با تعمیر قطعه به پایان نرسد، مجبور به تعویض قطعات می شوند.

حال اگر ماشین لباسشویی سامسونگ بعد از انتخاب سیکل شستشو و در ابتدای کار به صورت ناگهانی خاموش شود، در این صورت:

 • برق در پریز و دوشاخه دستگاه دچار نوسانات شده است.
 • تایمر یا برد کنترل اصلی دستگاه دچار خرابی شده است.

برای اطلاعات بیشتر راجع به خاموش یا متوقف شدن ناگهانی ماشین لباسشویی وارد لینک شوید.

 علت لرزش و تکان خوردن شدید لباسشویی سامسونگ

تکان ها و لرزش های ماشین لباسشویی یک امر طبیعی می باشد، این جمله را شاید برای چندین بار از برخی از افراد شنیده باشید. در حالی که اصلا صحیح نمی باشد. این تکان ها و ایرادات ناشی از عیب و ایراد هایی در ماشین های لباسشویی می باشد که این ایراد ها شامل: تراز نبودن لباسشویی: از جمله دلایلی که باعث می شود ماشین لباسشویی تکان و لرزش داشته باشد راز نبودن ماشین لباسشویی می باشد. از دیگر موارد لرزش و تکان های ماشین لباسشویی:

 • بار نامتعادل لباس ها
 • تنظیم نبودن پایه ها
 • اشکال در فنرها و کمک فنرهای لباسشویی
 • ایراد در تسمه لباسشویی سامسونگ می باشد.

علت روشن نشدن لباسشویی سامسونگ

عیب یابی روشن نشدن ماشین لباسشویی سامسونگ

گاهی ممکن است ماشین لباسشویی بنا به دلایل مختلفی روشن نشود، روشن نشدن ماشین لباسشویی سامسونگ می تواند به صورت های مختلفی خود را نمایان کند. برخی از این دلایل بسیار ساده و گذرا می باشند. ولی برخی از دلایل تخصصی بوده و برای عیب یابی لباسشویی سامسونگ نیازمند متخصص مجرب می باشند. از این رو شما برای رفع مشکل باید از تعمیرکار لباسشویی سامسونگ کمک بخواهید.

 • نحوه عیب یابی

سیستم برق رسانی: قبل از هر چیزی باید از رسیدن برق به ماشین لباسشویی اطمینان حاصل کنید. گاهی ممکن است کنتور برق شما دچار مشکل شده باشد یا پریز دچار مشکل شده باشد. بعد از بررسی این مورد از جمله مواردی که باید توسط متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ یا خودتان مورد بررسی قرار بگیرد شامل موارد زیر می باشد:

موتور لباسشویی: گرم شدن بیش از حد موتور ماشین لباسشویی باعث می شود ماشین لباسشویی برای خنک کردن موتور خود خاموش شود. این اتفاق جای نگرانی ندارد و بهتر است توسط متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ مورد بررسی قرار بگیرد.

 سوئیچ درب: باز بودن درب ماشین لباسشویی باعث می شود تا فرمان های ماشین لباسشویی کارساز نباشد. گاهی علت باز ماندن درب ماشین لباسشویی خرابی سوئیچ می باشد که باعث می شود درب باز بماند و این موضوع باعث می شود ماشین لباسشویی شروع به کار نکند.

سوئیچ استارت: سوئیچ استارت با برق کار می کند و نرسیدن نوسانات کافی به این سوئیچ باعث می شود ماشین لباسشویی روشن نشود. تکنسین های فنی باید این موضوع را مورد بررسی قرار دهند.

تایمر لباسشویی: بررسی ولوم تایمر یکی دیگر از مواردی می باشد که باید توسط تکنسین ها صورت بگیرد.

برد کنترل اصلی: کنترل تمامی اجزا ماشین لباسشویی بر عهده ی برد می باشد. حتی موتور نیز با کمک این قطعه کنترل می شود. در صورت بروز مشکل در برد ماشین لباسشویی فرمان های لازم به موتور و سایر اجزا نمیرسد و این باعث می شود ماشین لباسشویی دچار مشکل شود.

علت آبریزی از لباسشویی سامسونگ

عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ که دچار نشت آب شده است؛ چنانچه سطحی باشد، می توانید خودتان به راحتی رفع کنید. برای پیدا کردن محل نشتی، ابتدا دستگاه را روشن کنید و یک برنامه شستشو برای آن انتخاب کنید. سپس اطراف درب، جا پودری، پشت و زیر دستگاه را به دقت نگاه کنید. برای انجام این کار پنل های جلویی و پشتی دستگاه را باز کنید، تا بهتر بتوانید این بررسی ها را انجام دهید. احتمال دارد پیدا کردن محل نشتی طول بکشد. پس باید صبر کنید تا به نتیجه برسید.

 • دلایل آبریزی و نشت آب لباسشویی

 1. برای ورود آب و همچنین تخلیه آن از داخل محفظه شستشو باید دستگاه را به دو شلنگ ورودی و خروجی متصل کرد. لذا در صورتی که این شلنگ ها به خوبی متصل نباشند، یا بعدا شل شده باشند، می تواند عامل نشتی آب به شمار رود.
 2. پس از اتمام مراحل شستشو، دستگاه آب داخل دیگ را از طریق شلنگ های خروجی به فاضلاب هدایت می کند. لذا باید مسیر خروجی شلنگ ها کاملا باز بوده و مانعی بر سر آن قرار نداشته باشد. زیرا در صورت مسدود بودن می تواند باعث نشتی آن به محیط بیرون دستگاه شود.
 3. اگر سرعت ورودی آب به داخل دیگ کم است؛ ممکن است به دلیل کم بودن فشار آب منزل و یا منطقه مسکونی شخص باشد.
 4. ممکن است شیر ورودی آب به طور نیمه باز بوده و که عامل کم بودن سرعت ورود است.
 5. مسیر شلنگ ورودی و همچنین خروجی را بررسی کنید تا تا خوردگی در میان آن وجود نداشته باشد.
 6. برای تخلیه آب داخل دیگ، آب ها از داخل یک فیلتر در کنار پمپ تخلیه عبور داده می شوند. در صورت گرفتگی و انسداد، می تواند عامل نشتی یا تخلیه ی کند دستگاه به شمار رود.
 • نحوه برطرف کردن مشکل

 1. تمامی شلنگ هایی که به دستگاه متصل است را بررسی کنید.
 2. از باز بودن مسیر لوله تخلیه آب اطمینان حاصل نمایید و در صورت گرفتگی با مرکز تاسیسات تماس بگیرید.
 3. از مواد شوینده به مقدار مناسب و اصولی استفاده کنید زیرا کف کردن بیش از حد آب نیز می تواند از علل نشتی آب شود.
 4. اگر جریان آب ورودی کند است، بهتر است از شیر ورودی دیگری استفاده نمایید.
 5. شیرها را تا انتها باز کنید.
 6. سعی کنید تا حد امکان شلنگ ورودی و همچنین تخلیه، صاف و بدون تا خوردگی باشد.
 7. فیلتر شلنگ ورودی آب به داخل دیگ را بررسی کرده و در صورت مسدود بودن، آن را رفع کنید.
 8. فیلتر تخلیه آب ماشین لباسشویی را در صورت مسدود شدن حتما تخلیه و رفع نمایید.

سر و صدای زیاد لباسشویی سامسونگ

گاهی صداهایی عجیب و غریبی که از ماشین لباسشویی به گوش می رسد. سر و صدای ماشین لباسشویی سامسونگ ممکن است بنا به دلایل بسیار ساده ای باشد که به راحتی قابل رفع می باشند. ولی برخی از این صداها نیز حاکی از مشکلات پیچیده ای می باشند. که باید توسط متخصصان تعمیراتی مورد بررسی قرار بگیرند. علت این سرو صداها می تواند از:

 • خرابی پمپ تخلیه
 • گیر کردن جسم خارجی در شیلنگ تخلیه
 • خرابی تسمه
 • ایراد در بالشتک موتور
 • خرابی کمک فنر های ماشین لباسشویی سامسونگ

علت خشک نکردن ماشین لباسشویی سامسونگ

عیب یابی ماشین لباسشویی به دلیل خشک نکردن لباس ها

ماشین لباسشویی بعد از اتمام شستشو با بالا بردن دور چرخش و سرعت بالا لباس ها را خشک می کند. گاهی بنا به دلایلی ماشین لباسشویی خشک نمی کند. در ادامه به دلایل خشک نشدن لباس ها در لباسشویی می پردازیم:

 • دلایل خشک نکردن ماشین لباسشویی

 1. به دلیل نوسانات الکتریکی و شوک های ناشی از آن برد یا تایمر دچار مشکل می شود.
 2. خراب بودن کلید فعالساز خشک کن و سالم نبودن آن.
 3. پر کردن دستگاه بیش از حد ظرفیت و سنگین شدن دیگ.
 4. امکان دارد قطعاتی از دستگاه مانند المنت، ترموستات و خازن دستگاه معیوب بوده و نیاز به تعویض داشته باشند.
 • نحوه برطرف کردن مشکل

 1. با بررسی فیوزها و پریزهای برق و در صورت خرابی آن ها را حتما تعویض کنید.
 2. در صورت نیاز کلید خشک کن را تعویض نمایید.
 3. متناسب با ظرفیت لباس وارد کنید.
 4. تعمیر یا تعویض المنت، ترموستات و خازن ماشین لباسشویی توسط تعمیرکار حرفه ای بسپارید.

 علت نچرخیدن دیگ لباسشویی سامسونگ


عدم چرخش دیگ ماشین لباسشویی می تواند به دلایل زیر بستگی داشته باشد:

 1. مقدار بیش از حد لباس
 2. خرابی سوئیچ درب یا مجموعه قفل درب
 3. پمپ تخلیه
 4. موتور لباسشویی
 5. تسمه ها
 • نحوه عیب یابی

موتور جزء اصلی ترین قطعات می باشد. پس باید در اولین حالت موتور را مورد بررسی قرار دهید. این موضوع باید توسط تکنسین های مجرب صورت بگیرد. قطعات مربوط به موتور نیز باید به نوبه ی خود مورد بررسی قرار بگیرند و در صورت نیاز تعمیر یا تعویض شوند.

قرار دادن میزان لباس خارج از حد ماشین لباسشویی نیز به نوبه ی خود باعث عدم چرخش دیگ می شود. خرابی قفل درب ماشین لباسشویی نیز می تواند مانع حرکت دیگ شود چرا که با باز بودن درب، ماشین لباسشویی شروع به حرکت نمی کند.

علت طولانی شدن زمان شستشوی لباسشویی سامسونگ

گاها متوجه می شوید که زمان شستشو بیشتر از آنچه که تنظیم کرده اید به طول انجامیده است. در این صورت یکی ازعواملی که روی زمان موثر است، دچار مشکل شده است. در ادامه دلایل طولانی شدن زمان شستشوی ماشین لباسشویی سامسونگ را آورده ایم.

 • دلایل طولانی شدن زمان شستشوی لباس ها در ماشین لباسشویی

1- فشار آب ورودی

2- انسداد در شلنگ ورودی آب

3- گرفتگی فیلتر ورودی آب

4- حجم لباس های اضافه شده

4- دمای آب تنظیم شده

 • نحوه برطرف کردن مشکل

1- در ابتدا فشار آب ورودی را بررسی نمایید تا مناسب باشد. 

2- شلنگ های ورودی آب به دستگاه را چک نمایید تا دچار پوسیدگی، پارگی یا مشکل دیگری نشده باشند و آب به درستی وارد شود.

3- فیلتر ورودی آب را هر چند وقت یکبار تمیز کنید تا مسدود نشود.

4- درام را با توجه به ظرفیت از لباس پر نمایید. بیشتر یا خیلی کمتر بودن لباس ها در آن با مشکل روبه رو خواهد شد.

5- برنامه ی مناسب با لباس ها انتخاب نمایید.

علت جمع شدن آب و عدم تخلیه آب در لباسشویی سامسونگ

عیب یابی لباسشویی به دلیل تخلیه نکردن آب

تخلیه نشدن آب از ماشین لباسشویی می تواند بنابر هر یک از دلایل زیر باشد:

 1. خرابی پمپ تخلیه
 2. انسداد در فیلتر پمپ تخلیه
 3. مشکل در شیر خروجی آب
 4. پارگی یا انسداد یا پیچ خوردگی شلنگ تخلیه آب
 5. خرابی تایمر یا برد کنترل ماشین لباسشویی
 6. خرابی میکروسوئیچ درب
 • نحوه عیب یابی

 خرابی پمپ تخلیه بکی از مهمترین عوامل عدم تخلیه و تجمع آب می باشد. گاهی نیز ممکن است ماشین لباسشویی به دلیل جدا شدن یا مسدود شدن شیلنگ تخلیه قادر به تخلیه آب نباشد. قابل ذکر می باشد که ارتفاع شیلنگ تخلیه از زمین باید بسیار مناسب باشد در صورتی که این ارتفاع حفظ نشده باشد می تواند تخلیه را دچار مشکل کند.

گرفتگی های فیلتر تخلیه نیز میتواند عامل عدم تخلیه مناسب باشد که برای این کار لازم می باشد بعد از چند بار شستشو فیلتر تخلیه را خارج کرده و بعد از تمیز کردن در سرجای خود قرار دهید. بهتر است زمانی با این مشکل مواجه می شوید؛ عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی را به تکنسین مجرب و متخصص بسپارید.

علت بسته نشدن درب لباسشویی سامسونگ

عدم قفل درب لباسشویی یکی دیگر از ایرادات ماشین لباسشویی سامسونگ می باشد. برای قفل شدن درب ماشین لباسشویی از چندین جزء استفاده می شود، که ایراد و اشکال در هر یک از این اجزا باعث می شود تا درب ماشین لباسشویی به درستی قفل نشود. بسته نشدن درب ماشین لباسشویی نیز باعث می شود سیکل شستشوی ماشین لباسشویی به درستی انجام نگیرد و در این میان لباس های کثیف شما روی هوا می مانند و شما را مجبور می کنند تا به صورت دستی آنها را بشویید.

اگر میکروسوئیچ دچار مشکل شده باشد، در این صورت درب بسته نمی شود. از جمله اجزا دیگری که در این مشکل سهیم می باشند شامل موارد زیر می باشد:

 • قفل درب
 • زبانه درب
 • سیم کشی سیستم قفل درب
 • برد کنترل اصلی

برای بررسی تمامی این قطعات نیاز می باشد تا از متخصصان تعمیراتی و تکنسین های ماهر کمک بخواهید. زیرا این قطعات برای بررسی نیاز به مهارت و تخصص دارند. تماس با متخصصان تعمیراتی نیز کار بسیار سختی نمی باشد و فقط کافیست شما با شماره های درج شده سامسونگ سرویس تماس حاصل نمایید و مشکل ماشین لباسشویی سامسونگ خود را بیان کنید.

پشتیبانان تیم در اولین مرحله در صورت نیاز شما را راهنمایی می کنند تا مشکل ماشین لباسشویی را خودتان حل کنید. در صورتی که این مشکل جدی تر باشد؛ در اینصورت متخصصان تعمیراتی مجرب به محل فرستاده می شوند تا در محل ماشین لباسشویی سامسونگ شما را مورد بررسی قرار دهند و مشکل را رفع کنند.

عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ خود را به متخصصان ما بسپارید


با توجه به مطالب گفته شده؛ شما می توانید به آگاهی قابل قبولی از ایرادات رایج در ماشین لباسشویی و نحوه ی عیب یابی و تعمیر لباسشویی دست پیدا کنید. اما به هیچ عنوان سعی نکنید که دست به اقدامی خودسرانه بزنید. عیب یابی و تعمیر لباسشویی سامسونگ کاری تخصصی بوده. تعمیرکاران مرکز تخصصی ماشین لباسشویی سامسونگ برای کسب این مهارت دوره های مربوطه را گذرانده اند و تجارب زیادی کسب نموده اند. بهتر است کار را به کاردانش بسپارید تا شاهد عواقب جبران ناپذیر و خرابی های پر هزینه نباشید.

شما برای ثبت درخواست تکنسین در محل می توانید با همکاران ما تماس گرفته و ما را در جریان مشکل به وجود آمده بگذارید. ما در کوتاه ترین زمان تکنسینی متخصص و مجرب را به محل شما اعزام می نماییم.

8 دیدگاه

 • احمد منصوری

  سلام.یه لباسشویی سامسونگ خریدم که بعد از شستشو یکبار لباسها رو خشک میکنه.و باز اب میریزه و یمبار دیگه لباسها رو میشوره و بعد مجدد خشک میکنه قبلا یه لباسشویی اسنوا داشتم که اینجوری نبود.ایا این مسئله جزو برنامه شستشوه یا ایراد داره لباسشویی?اینم بگم که رو تمام برنامه های شسشو این مورد صدق میکنه

  • admin

   سلام. برنامه شستشو می باشد. لباسشویی های سامسونگ دارای چندین برنامه شستشو هستند که در دفترچه راهنمایی لباسشویی ذکر شده است. و با مراجعه به دفترچه می توانید برنامه مورد نیاز را انتخاب کنید.

 • امیر انشائی

  سلام وقت بخیر ماشین لباس شویی ما بعد از مدتی کارکرد به صورت اتفاقی استپ میشه و همچنان روشن است
  وقتی ادامه عملیات را میزنم دوباره به کار می افتد ولی صدای عجیبی میدهد مثل صدای پمپ آبش با این وجود ک آخرای برنامه هست و موقع آبکشی

  • admin

   سلام.این ایراد نیاز به بازدید توسط تکنسین داره.با شماره 47639-021 تماس بگیرید

 • حمید ی

  سلام لباسشویی سامسونگ من ولوم منوی تغیر شست وشو رو وقتی میچرخونی منو شست و شو تغییر نمیکنه .مشکل چیه باید چیکار کنم؟

  • admin

   سلام احتمالا اهرم ولوم خراب شده برای عیب یابی دقیق از تکنسین کمک بگیرید می تونید با 47639-021 تماس بگیرید.

 • تقی نفری فرد

  با سلام ماشین لباسشویی من وقتی تخلیه آب میکند و درب آن را باز می کنم بعد از نیم ساعت مقداری آب به داخل آن می آید چه کنم راهنمایی بفرمایید متشکرم

  • admin

   سلام این مشل می تواند به دلیل خرابی شیربرقی یا مسیر تخلیه باشد باید توسط تکنسین بازدید شود

 • ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *