علت روشن نشدن تلویزیون سامسونگ

یکی از مشکلات تلویزیون های سامسونگ این است که خود به خود خاموش شده و به حالت استند بای می روند که این مشکل بیشتر به دلیل فرسودگی یک سری قطعات می باشد که باید تعویض و یا اینکه به روز رسانی شوند. علت روشن نشدن تلویزیون سامسونگ می تواند ویروسی شدن برد مین تلویزیون باشد که باعث می شود که برنامه تلویزیون درست اجرا نشود و تلویزیون روشن نشود. در این صورت باید تلویزیون توسط دستگاه پروگرمر دوباره برنامه ریزی شود و برای جلوگیری از این مشکل بهتر است که قبل استفاده از فلش مموری آن را توسط کامپیوتر ویروس کشی کرد.

یکی دیگر از مواردی که می تواند باعث خرابی تلویزیون شود و تلویزیون روشن نشود استفاده از کابل hdmi نا مرغوب می باشد که باعث خرابی برد تلویزیون می شود بهتر از برای خرید کابل از فروشگاه های معتبر کابل را تهیه کنید. تعمیر تلویزیون سامسونگ در منزل و محل شما با قطعات اصلی و ضمانت سه ماهه انجام می شود.

علت روشن نشدن تلویزیون سامسونگ

علت روشن نشدن تلویزیون با توجه به مدل دستگاه

 

تلویزیون های سامسونگ سریf 

این مدل تلویزیون ها که بیشتر دچار خرابی مین برد می شوند. خرابی تلویزیون های f به این صورت است که در ابتدا تلویزیون دچار قطع و وصلی تصویر می شود و بعد از چند روز تلویزیون خاموش می شود و به حالت استند بای می رود. معمولا برد مین در این مدل تلویزیون قابل تعمیر است. البته احتمال خرابی برد پاور نیز در این مدل نیز هست ولی در بیشتر موارد برد مین خراب می شود. در صورت خرابی برد پاور باید قطعات معیوب تعویض شوند. یکی دیگر از مشکلاتی که در این مدل تلویزیون به وجود می آید خرابی بک لایت تلویزیون می باشد به این صورت که تصویر تلویزیون سیاه می شود و صدا هست که در این صورت باید ال ای دی های بک لایت تعویض شود و قابل تعمیر نیست.

علت روشن نشدن تلویزیون سامسونگ سری es

تلویزیون سری es

معمولا این خرابی از مین برد تلویزیون می باشد به این صورت که تلویزیون بعد از یک ربع خاموش می شود و باید دوباره تلویزیون را روشن کنید. برای تعمیر مین برد تلویزیون باید به کارگاه منتقل شود. قطعات استفاده شده در این مدل از نوع smd می باشد که باید با دستگاه ها مخصوص تعویض شود. در بعضی از موارد مین برد قابل تعمیر نمی باشد و برای تعمیر تلویزیون باید برد به طور کامل تعویض شود.

یکی دیگر از دلایل روشن نشدن تلویزیون در این مدل خرابی برد پاور تلویزیون می باشد. خوشبختانه برد پاور در قابل تعمیر می باشد. تعمیر برد پاور در منزل امکان پذیر می باشد. بهتر است در صورتی که این عیب را مشاهده کردید. برق تلویزیون را قطع کنید و نسبت به تعمیر تلویزیون اقدام بفرماید تا از خرابی بیشتر جلوگیری شود.

تلویزیون های سامسونگ سری EH

تلویزیون های سامسونگ سری EH یکی از سری های اولیه تلویزیون های ال ای دی می باشند. این مدل تلویزیون دارای بک لایت بسیار روشن و دارای کیفت بالا می باشند.  روشن شدن در این مدل تلویزیون کم پیش می آید. در صورتی که تلویزیون روشن نمی شود. اول پریز برق را بررسی کنید. برای این کار می توانید تلویزیون را با یک پریز دیگر امتحان کنید. در صورتی که پریز سالم بود احتمال زیاد برد پاور تلویزیون خراب شده است و بهتر است برق تلویزیون را قطع کنید. در صورتی که تلویزیون دیر روشن می شود. تلویزیون باید تعمیر شود. در غیر این صورت باعث خرابی مین برد تلویزیون می شود. هزینه تعمیر و تعویض مین برد این مدل تلویزیون بالا می باشد.

در صورتی که با مشکل روشن نشدن تلویزیون سامسونگ مواجه شدید. با تعمیرگاه مجاز تلویزیون سامسونگ تماس بگیرد. اگر تعمیر تلویزیون سامسونگ را به تعمیرگاه های غیر مجاز بسپارید احتمال اینکه تلویزیون غیر قابل تعمیر شود زیاد می باشد.

علت اصلی روشن نشدن تلویزیون سامسونگ

علت اصلی روشن نشدن تلویزیون سامسونگ

یکی از مهمترین دلایل روشن نشدن تلويزيون سامسونگ يا هر برند ديگري، فرسودگي و خرابي قطعات است. يکي از قطعات تاثيرگذار در اين زمينه برد پاور  تلويزيون است. اگر برد پاور تلويزيون به درستي کار نکند، دستگاه دچار مشکلاتي مي شود که يکي از آنها روشن نشدن است. خرابي برد مین هم ممکن است باعث روشن نشدن تلويزيون شود. حتي ممکن است دکمه پاور مشکل داشته باشد و با فشار دادن آن تلويزيون روشن نشود. کيفيت پايين و يا معيوب بودن کابل hdmi نيز مي تواند زمينه ساز اين مشکل باشد. گاهي هم مشکل خاصي وجود ندارد و تلويزيون به دليل خرابي کنترل يا تمام شدن باتري هاي آن روشن نمي شود. بسته به علت روشن نشدن تلويزيون samsung، روش هاي مختلفي هم براي برطرف کردن اين ايراد وجود دارد.

روشن نشدن تلویزیون سامسونگ به علت خرابی برد پاور

یکی از مهمترین دلایل روشن نشدن تلویزیون هال ال سی دی سامسونگ خرابی برد پاور تلویزیون می باشد. این مشکل به دلیل فرسوده شدن قطعات برد پاور به وجود می آید. اما یک خبر این است که برد پاور در اکثر مواقع قابل تعمیر می باشد، تعمیرات برد پاور در منزل و محل شما انجام می شود.

وظیفه برد پاور در تلویزیون های ال ای دی و ال سی دی تامین ولتاژ مورد نیاز برای راه اندازی دیگر قسمت های تلویزیون می باشد، در صورتی که کوچکترین مشکلی در کارکرد این برد اتفاق بیفتد عمل کرد تلویزیون با مشکل مواجه می شود. یک علامت مهم که نشانه خرابی برد پاور می باشد دیر روشن شدن تلویزیون می باشد، در صورتی که تلویزیون شما با تاخیر روشن می شود بهتر است که برای تعمیر آن اقدام کنید.

تعمير تلویزیون سامسونگ در تهران

سامسونگ سرویس مرکز تخصصي تلویزیون سامسونگ در سراسر تهران نمايندگی هاي را ايجاد کرد است تا تمامي کاربران تلویزیون سامسونگ جهت تعمير تلویزیون سامسونگ در تهران به راحتی به تعمیرکار متخصص دست یابی داشته باشند و با خیال راحت تعمیر دستگاه خود را به ما پسپارند.

نمايندگی تعمير تلویزیون سامسونگ  سعي کرده است که در تمام مناطق شمال جنوب شرق و غرب تهران شعبه ايجاد کند تا همشهريان گرامی در سريع ترين زمان ممکن به تعميرکاران تلویزیون سامسونگ دسترسي داشته باشند و فقط با يک تماس در کمترين زمان ممکن تکنسين تعمير تلویزیون سامسونگ در محل شما حضور پيدا کرده و مشکل تلویزیون شما را حل کند.

چند سال قبل در تهران براي تعمير تلویزیون سامسونگ بايد تلویزیون را با خود حمل مي کرديد تا يک تعميرگاه مناسب جهت تعمير تلویزیون سامسونگ پيدا مي کرديد تا دستگاه شما را تعمير کند. در برخي مواقع مشکل تعميرات تلویزیون سامسونگ با اين مرحله تمام نمي شد و بعد از پيدا کردن تعميرگاه تلویزیون سامسونگ ممکن بود قطعه مورد نياز در اين تعميرگاه موجود نباشد و تا پيدا کردن قطعه بايد منتظر مي مانديد.

خوشبختانه امروزه سامسونگ سرويس با داشتن نمايندگي هاي متعدد در سرتا سر تهران اين شرايط را ايجاد کرده که شما با تماس با ال جي سرويس تعميرات تلویزیون در محل انجام شود و نيازي نيست که براي تعميرات تلویزیون سامسونگ خود دستگاه را از منزل خارج کنيد و دنبال نمايندگي تعمير تلویزیون سامسونگ بگرديد.

نمایندگی های پراکنده

سامسونگ سرويس با داشتن چندين نمايندگی در شمال تهران ، شرق تهران ، جنوب تهران ، غرب تهران اين شرايط را به وجود آورده که تعميرات و سرويس لوازم خانگي شما به سرعت انجام شود. شما مي توانيد براي سرويس هاي دوره اي تلویزیون خود با نمایندگی تعمیرات سامسونگ تماس بگريد و در خواست سرويس دوره ای کنيد تا از خرابی تلویزیون شما جلوگيري شود. سرويس های دوره ای شامل تعویض قطعات فرسوده برد پاور و سرویس بک لایت تلویزیون می باشد در منزل شما انجام می شود.

لینک های مفید:

علت روشن نشدن لباسشویی  ، روشن نشدن تلویزیون سونی