تعمیر تلویزیون سامسونگ در ولیعصر

تلویزیون‌های برند سامسونگ به یکی از برندهای پرفروش در بازار لوازم خانگی ایران تبدیل شده‌اند. نسبت به قیمت آنها، تلویزیون‌های سامسونگ از امکانات و کیفیت قابل قبولی برخوردار هستند و همین امر یکی از دلایل محبوبیت آن شده است. با این حال مانند هر وسیله الکترونیکی دیگری، تلویزیون سامسونگ نیز ممکن است دچار مشکلات و خرابی‌هایی شود. در این مطلب تلاش کرده‌ایم تا به تمام پرسش‌های شما پیرامون تعمیر تلویزیون سامسونگ پاسخ دهیم و همچنین نکاتی را در خصوص خدمات پس از فروش تلویزیون سامسونگ که توسط مرکز تخصصی سامسونگ سرویس ارائه می‌شود بررسی خواهیم کرد.

تعمیر تلویزیون سامسونگ در ولیعصر

تعمیر ال ای دی سامسونگ

تعمیر ال سی دی سامسونگ

تعمیر تلویزیون سامسونگ

تعمیرات تخصصی تلویزیون‌ های سامسونگ ولیعصر

نمایندگی تعمیرات تخصصی تلویزیون سامسونگ در ولیعصر

علاوه بر کیفیت خدمات تعمیراتی، سرعت عمل ارائه این خدمات نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. به همین منظور مرکز تخصصی تعمیرات تلویزیون سامسونگ سرویس امکانی را فراهم کرده است تا شما بتوانید در سریع‌ترین زمان ممکن از کمک تعمیرکاران حرفه‌ای و با تجربه تیم سامسونگ سرویس بهره مند شوید و مشکل تلویزیون خود را حل کنید.

روند دریافت خدمات پس از فروش تلویزیون سامسونگ از مرکز تعمیرات سامسونگ سرویس، به شکل زیر است:

تماس با سامسونگ سرویس

اگر اقدامات اولیه جهت عیب‌یابی را انجام دادید و به نتیجه نرسیدید، قدم بعدی تماس با مرکز سامسونگ سرویس جهت ثبت سفارش تعمیر است. طی این تماس، کارشناس مربوطه اطلاعات لازم را در خصوص خرابی تلویزیون سامسونگ و مشکلی که برای آن پیش آمده از شما خواهد گرفت و نزدیک‌ترین زمان ممکن برای اعزام کارشناس را به اطلاع شما می‌رساند. محل تعمیر تلویزیون کاملاً بستگی به خود شما دارد که آیا می‌خواهید تعمیر در منزل انجام شود و یا می‌خواهید تلویزیون را به یکی از مراکز سامسونگ سرویس منتقل کنید.

اعزام کارشناس تعمیر تلویزیون سامسونگ در ولیعصر

اعزام کارشناس

اگر بخواهید کار تعمیر تلویزیون در منزل انجام شود، نزدیک‌ترین کارشناس به محل مورد نظر شما با شما تماس خواهد گرفت و هماهنگی‌های لازم را جهت حضور در منزل انجام خواهد داد. پس از بررسی‌های اولیه کارشناس و مشاهده خرابی تلویزیون از نزدیک، کارشناس به شما اعلام خواهد کرد که آیا تعمیر تلویزیون در منزل ممکن است یا آنکه لازم است برای تعمیرات اساسی تلویزیون را به یکی از مراکزسامسونگ سرویس منتقل کنید.

تعمیر دستگاه

در بسیاری از موارد، کار تعمیر تلویزیون در منزل امکان پذیر است و کمتر از یک ساعت طول خواهد کشید. بعد از تعمیر کامل تلویزیون و انجام تست‌های لازم، کار کارشناس تمام خواهد شد و ضمانت‌نامه‌های مربوطه را به شما ارائه خواهد کرد. همچنین لازم به ذکر است که در سامسونگ سرویس هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ تنها بعد از تکمیل تعمیرات اخذ خواهد شد.

رضایت مشتری

هدف نمایندگی تعمیرات سامسونگ جلب رضايت شما با خدمات سريع و تعمير با کمترين هزينه ممکن و استفاده از قطعات اورجینال تلویزیون سامسونگ می باشد.

تعمیر دستگاه با ضمانت

تعمیر تلویزیون سامسونگ شما توسط متخصصان نمایندگی تعمیرات سامسونگ و ارائه ضمانت نامه رسمي مرکز تعمیرات براي اطمينان خاطر شما مشتريان گرامي

خدمت رسانی سریع

تماس با نمایندگی سامسونگ و اعلام مدل و مشکل دستگاه از طرف شما اعزام تعمیرکار متخصص تلویزیون سامسونگ به همراه قطعات مورد نیاز در سریع ترین زمان ممکن به محل شما

هشدار! در انتخاب تعمیرکار دقت کنید

قبل از هر چیز، نکته‌ای که در هنگام خرابی تلویزیون و به طور کلی سایر لوازم خانگی الکترونیکی و پیشرفته باید به آن توجه داشته باشید این است که سعی کنید حتماً از خدمات تعمیرات حرفه‌ای و تخصصی برای رفع مشکل استفاده نمایید. چرا که در بعضی از موارد، افراد ترجیح می‌دهند تا خودشان به تنهایی دست به آچار شده و برای رفع مشکل پیش‌ آمده تلاش کنند و یا گاهی نیز به تعمیرکاران تجربی و غیرحرفه‌ای برای رسیدگی به لوازم خانگی خود اعتماد می‌کنند. این در حالی است که به دلیل پیچیدگی لوازم خانگی امروزی و تنوع بالا در انواع مدل‌ها و ظرافت‌هایی که از نظر طراحی الکترونیکی دارند، تعمیر و رسیدگی به این دستگاه‌ها نیاز به دانش و مهارت تخصصی و البته ابزار و تجهیزات خاص دارد.

به همین دلیل سپردن کار تعمیر به افراد غیر متخصص که دانش و مهارت کافی را در این زمینه ندارند، نه تنها باعث رفع خرابی تلویزیون سامسونگ و یا سایر دستگاه‌های شما نمی‌شود، بلکه کاملاً ممکن است تا باعث گسترش خرابی شده و کار را به جایی برساند که دیگر حتی کاری از دست تعمیرکاران تخصصی نیز بر نیاید؛ بنابراین اکیداً توصیه می‌کنیم تا هنگام خرابی تلویزیون خود، در اولین اقدام با یکی از مراکز معتبر که خدمات تعمیرات تخصصی را انجام می‌دهند تماس بگیرید تا کار تعمیر به شکل اصولی و استاندارد انجام بگیرد.

عیب‌یابی تلویزیون سامسونگ؛ آیا واقعاً به تعمیرکار نیاز دارید؟

در بعضی از موارد، بروز اختلال در عملکرد تلویزیون لزوماً به این معنا نیست که تلویزیون شما خراب شده است و نیاز به خدمات فنی و تخصصی دارد. چرا که بسیار پیش می‌آید که مشکل تلویزیون صرفاً مربوط به تنظیمات آن و یا مربوط به دستگاه‌های جانبی که به تلویزیون متصل هستند می‌شود و شما نیازی به تعمیرکار تلویزیون ندارید. در اینجا عوامل اصلی که برای عیب‌یابی تلویزیون سامسونگ باید به آن توجه کنید را معرفی می‌کنیم؛ سعی کنید قبل از تماس با کارشناسان تعمیر تلویزیون، هر کدام از موارد زیر که مربوط به مشکل شما می‌شود را چک کنید:

خاموش شدن ناگهانی تلویزیون سامسونگ

ممکن است تنظیمات تایمر یا همان ساعت خواب تلویزیون روشن باشد و شما از آن خبر نداشته باشید. حتماً در تنظیمات تلویزیون در قسمت ساعت و تایمر خواب این مورد را بررسی کنید

در بسیاری از تلویزیون‌های مدرن، اگر پس از مدتی هیچ تعاملی با تلویزیون نداشته باشید‌ (صدا را کم یا زیاد نکنید، کانال را عوض نکنید و غیره)، تلویزیون برای صرفه جویی در مصرف برق خود به خود خاموش می‌شود. شما می‌توانید این قابلیت را در تنظیمات غیرفعال کنید.

گاهی نیز دلیل خاموش شدن تلویزیون مربوط به سیم کشی برق و پریزها و همچنین محافظ برق می‌شود. با تعویض پریز و یا وصل کردن مستقیم تلویزیون به پریز برق (حذف محافظ)، می‌توانید این موضوع را چک کنید.

خرابی دستگاه‌هایی که به تلویزیون وصل هستند مثل رسیور، سینمای خانگی، کنسول، لپ تاپ، یو اس بی و... نیز ممکن است باعث اختلال در عملکرد تلویزیون شود. همه این دستگاه‌ها را جدا کرده و عملکرد تلویزیون را بررسی کنید.

در بعضی از موارد نیز کنترل تلویزیون سیگنال اشتباهی به تلویزیون می‌دهد که سبب خاموشی آن می‌شود. با درآوردن باتری کنترل برای مثلاً نیم ساعت می‌شود این موضوع را چک کرد.

افت کیفیت و وضوح تصویر تلویزیون سامسونگ

اگر فیلم را از یک منبع خارجی مثل یو اس بی، لپ تاپ و... می‌بینید، ممکن است دلیل افت کیفیت صرفاً کیفیت پایین فایل در حال پخش باشد و ربطی به تلویزیون ندارد.

اگر کابل‌ hdmi و یا سایر اتصالات تلویزیون شما آسیب یا خوردگی دارند، باعث افت کیفیت تصویر در تلویزیون می‌شوند. سعی کنید حتماً از کابل‌ها و اتصالات با کیفیت برای انتقال تصویر استفاده کنید.

مشکلات رایج تلویزیون سامسونگ

مشکلات رایج تلویزیون سامسونگ

همه لوازم برقی از جمله تلویزیون‌‌ها، دچار مشکلات مشابهی می‌شوند که آشنایی با آنها می‌تواند به شما کمک کند تا هرچه زودتر به دلیل خرابی تلویزیون پی ببرید و حتی از آن پیشگیری نمایید. به عنوان مثال اکثر خرابی‌های تلویزیون شامل مشکلات مربوط به خاموش شدن ناگهانی تلویزیون می‌شود. این خاموشی گاهی نیز فقط مربوط به تصویر می‌شود؛ یعنی در حالی که صدای تلویزیون به گوش می‌رسد، اما تصویری از آن پخش نمی‌شود. دلیل عمده این دسته از خرابی‌ها در تلویزیون‌های مختلف، قطعه‌ای به نام بک لایت است که یا نیاز به تعمیر و در مواردی نیز نیاز به تعویض کلی دارد. با این توضیحات مقدماتی، به سراغ شرح و بررسی تمامی مشکلات رایج تلویزیون سامسونگ می‌رویم و خواهیم دید که هر کدام از این مشکلات معمولاً به چه دلیل رخ می‌دهند، راه رفع آن‌ها چیست و یا چگونه می‌شود به کلی از آن‌ها جلوگیری کرد.

مشکلات مربوط به خاموش یا روشن شدن تلویزیون سامسونگ

اگر خرابی تلویزیون سامسونگ شما به شکل خاموش یا روشن شدن تلویزیون باشد، به احتمال قوی یکی از موارد زیر دلیل این امر است:

تلویزیون سامسونگ صدا دارد ولی تصویر ندارد

در ابتدا باید مطمئن شوید که آیا تلویزیون واقعاً خراب است یا مشکل مربوط به تنظیمات آن می‌شود. برای این کار، وقتی با این مشکل روبه‌رو شدید دکمه منو یا Home را روی کنترل فشار دهید تا ببینید آیا تصویری نمایش داده می‌شود یا نه. همچنین بررسی کنید که آیا مشکل فقط مربوط به یکی از ورودی‌ها می‌شود یا نه. اگر همه ورودی‌ها مشکل دارند، دلیل آن خرابی قطعه بک لایت است که باید توسط تعمیرکار رفع شود.

خاموش و روشن شدن ناگهانی تلویزیون سامسونگ

اگر وقتی که در حال تماشای تلویزیون هستید بدون آن که دست به دکمه‌ای بزنید می‌بینید که تلویزیون خاموش شده و دوباره روشن می‌شود و لوگو سامسونگ را نشان می‌دهد، دلیل آن به احتمال زیاد مربوط به یکی از قطعات پاور و یا مین برد می‌شود. توجه داشته باشید در صورتی که به این مشکل خیلی زود رسیدگی نکنید، ممکن است قطعات خراب و خاموش و روشن شدن مکرر دستگاه باعث خرابی سایر قطعات تلویزیون نیز شود.

دلیل روشن نشدن تلویزیون سامسونگ

مشکلات مربوط به خاموشی در تلویزیون‌ها بنا به دلایل مختلفی روی می‌دهند و نشانه‌های متفاوتی دارند. اگر تلویزیون سامسونگ شما خاموش شده و هر کاری می‌کنید حتی چراغ دکمه پاور آن هم روشن نمی‌شود، پس یک مشکل جدی در قطعات داخلی تلویزیون به وجود آمده است. تعمیر این دسته از خرابی‌ها نیاز به دقت و مهارت فوق‌العاده بالایی دارد چرا که قطعات داخلی تلویزیون بسیار حساس بوده و با کوچک‌ترین بی احتیاطی، دچار خرابی دائمی شده و حتی دیگر ارزش تعمیر یا تعویض را هم نخواهند داشت.

این مشکل معمولاً به برد اصلی دستگاه که به آن مین برد هم می‌گویند مربوط می‌شود. با بررسی و تعمیر مین برد توسط فرد متخصص و قابل اعتماد، تلویزیون مثل روز اولش کار خواهد کرد.

روشن نشدن تلویزیون سامسونگ

خاموش شدن تلویزیون سامسونگ بعد از چند ساعت

 

همانطور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم، گاهی خاموش شدن تلویزیون ممکن است صرفاً مربوط به تنظیمات ساعت خواب و یا تنظیمات صرفه جویی در مصرف انرژی باشد. اگر این موارد را چک کردید و همچنان مشکل حل نشد، ممکن است مشکل از قطعه پاور و مین برد باشد و نیاز به تعمیرکار تخصصی خواهید داشت.

خاموش شدن ناگهانی در تلویزیون سامسونگ

 

همانطور که ذکر شد، برای تعمیر تلویزیون سامسونگ که دچار مشکل خاموش شدن ناگهانی و یا روشن و خاموش شدن خودکار می‌شود، باید حتماً از خدمات تخصصی کمک بگیرید. این مشکل در اغلب موارد مربوط به بک لایت یا پاور و یا مین برد می‌شود و تعمیرکار می‌تواند در کمتر از یک ساعت آن را برطرف کند.

پدید آمدن هاله های تاریک در تصویر تلویزیون سامسونگ

پدید آمدن هاله‌ سیاه در تصویر تلویزیون سامسونگ

در برخی از مدل‌های تلویزیون سامسونگ، وقتی بخشی از لامپ‌های بک لایت دچار سوختگی می‌شوند، تلویزیون همچنان به کار خود ادامه می‌دهد اما بخشی از صفحه دچار هاله‌های تاریک شده و به اصطلاح روی صفحه تلویزیون سایه میفتد. این مشکل باید سریعاً رفع شود چرا که در غیر این صورت، خرابی به سایر لامپ‌های بک لایت گسترش می‌یابد و هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ را افزایش خواهد داد؛ بنابراین برای صرفه جویی در هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ، به محض مشاهده هاله‌های تاریک یا کم نور شدن صفحه تلویزیون، با تعمیرکاران معتبر تماس بگیرید.

نقاط نورانی در تلویزیون سامسونگ

علاوه بر تاریکی، گاهی نیز روشنی بیش از حد صفحه تلویزیون می‌تواند نشانه خرابی بک لایت باشد. این مشکل معمولاً به این صورت توصیف می‌شود که یک نقطه نورانی مثل لامپ در صفحه تلویزیون مشاهده می‌شود که بسیار بیشتر از نور سایر قسمت‌های تلویزیون است. دلیل این مشکل می‌تواند جدا شدن منشور لامپ‌های بک لایت از آنها باشد که باعث می‌شود قابلیت پخش نور تلویزیون با مشکل مواجه شود. این مشکل نیز توسط تعمیرکاران حرفه‌ای سامسونگ سرویس قابل حل است.

چشمک زدن چراغ پاور تلویزیون سامسونگ

ابتدا مطمئن شوید که نبود تصویر فقط مربوط به یک ورودی نمی‌شود؛ یعنی گاهی ممکن است فقط ورودی کنسول بازی تصویر نداشته باشد اما ورودی رسیور دیجیتال بدون مشکل کار کند. اگر مشکل از ورودی یا کابل‌ها و یا دستگاه جانبی نباشد، احتمالاً مین برد دستگاه با مشکل مواجه شده که به راحتی قابل تعمیر است و می‌توانید از خدمات پس از فروش تلویزیون سامسونگ کمک بگیرید.

تصویر تلویزیون سامسونگ یک لحظه می‌آید و سپس خاموش می‌شود

این مشکل معمولاً به شکل تدریجی شدت می‌گیرد؛ یعنی ابتدا هر چند ساعت یک بار تلویزیون ناگهانی خاموش می‌شود و سپس فاصله بین خاموشی‌ها آنقدر کم می‌شود که بلافاصله بعد از روش کردن آن، تلویزیون خاموش می‌شود و عملاً امکان تماشای آن وجود ندارد. این مشکل نیز از مشکلات رایج تلویزیون‌های مختلف محسوب می‌شود. دلیل این مشکل اغلب به قطعه بک لایت یا در مواردی نیز به مین برد مربوط می‌شود و تعمیرکاران تخصصی می‌توانند به آن رسیدگی کنند.

مشکلات مربوط به صدا در تلویزیون سامسونگ

مشکلات مربوط به صدا در تلویزیون سامسونگ

صدا نداشتن تلویزیون سامسونگ

خوشبختانه مشکلات مربوط به صدا در تلویزیون سامسونگ به راحتی قابل تعمیر هستند؛ بنابراین اگر دچار این مشکلات شدید، نگران نشوید. قبل از هرچیز، مطمئن شوید که مشکل در همه ورودی‌ها وجود دارد و فقط مربوط به یک ورودی نیست. همچنین تنظیمات صدا را چک کنید و ببینید آیا خروجی دستگاه درست انتخاب شده یا نه. اگر همه این موارد را بررسی کرده و مطمئن شدید مشکل جدی است، از کارشناسان حرفه‌ای کمک بخواهید. در قریب به اتفاق موارد، مشکل مربوط به بلندگو یا مین برد دستگاه می‌شود و به راحتی قابل تعمیر است.

قطع شدن صدای تلویزیون سامسونگ

این یکی از مشکل‌های نسبتاً جدی تلویزیون به حساب می‌آید و در صورت وقوع آن، باید هر چه سریعتر برای تعمیر تلویزیون سامسونگ اقدام کنید. دلیل اصلی مشکل مین برد و در برخی موارد نیز بلندگوی تلویزیون است. اگر مشکل از قطعه مین برد باشد و به موقع تعمیر نشود، ممکن است باعث خرابی سایر قطعات داخلی تلویزیون گردد.

نویز داشتن صدای تلویزیون سامسونگ

نویز داشتن نیز جزو مشکلات رایج تلویزیون سامسونگ نیست چرا که تقریباً همیشه این مشکل مربوط به کابل‌های اتصال و یا دستگاه‌های جانبی مثل رسیور یا کنسول و... است. برای رفع مشکل، از کابل‌های با کیفیت استفاده کنید و مطمئن شوید که دستگاه‌های جانبی شما سالم هستند و یا فایلی که در حال پخش آن هستید کیفیت لازم را دارد.

خدمات پس از فروش تلویزیون سامسونگ

خدمات پس از فروش تلویزیون سامسونگ (samsung) يکي از مؤثر ترين اهداف بارازيابي محصولات و لوازم خانگي سامسونگ است که توانسته است طي سال‌ها تلاش در صدها مرکز تخصصي تعميرات سامسونگ گام بزرگي را در زمينه تعمير ، سرويس و خدمات پس از فروش تلویزیون سامسونگ بردارد.

با وجود اين پشتيباني، شما حتي بعد از سال ها استفاده از لوازم خانگي سامسونگ تنها نيستيد و اگر مشکلي هر چند کوچک داشته باشيد تيم فني خدمات تلویزیون سامسونگ به صورت شبانه روز در مرکز تخصصي تعميرات لوازم خانگي سامسونگ در سراسر ايران در کمترين زمان ممکن آماده خدمت رساني به شما هستند.

در صورتي لوازم خريداري‌ شده شما داراي گارانتي مي باشد و اعتبار گارانتي دستگاه تمام نشده است از شماره سريال محصول خود که داخل دفترچه گارانتي است استفاده کرده و با شماره هاي داخل دفترچه تماس برقرار کنيد.

هزینه تعمير تلویزیون سامسونگ

هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ در ولیعصر

يکي از موارد مهم در تعمير لوازم خانگي از جمله تلویزیون سامسونگ هزينه تلویزیون سامسونگ است. البته لازم به ذکر است که بگوييم هزينه تلویزیون سامسونگ کاملا متغيير بوده و بر اساس همين موضوع معمولا پس از آنکه تکنسين نمايندگي تلویزیون سامسونگ به محل مورد نظر شما مي آيد و بررسي هاي لازم به جهت تلویزیون سامسونگ را انجام مي دهد قيمت نهايي را اعلام مي نمايد.

علاوه بر اين موضوع نوع قطعه اي که براي آن مشکل ايجاد آمده و سبب اين موضوع شده است که شما نياز به تلویزیون سامسونگ داشته باشيد کاملا بر روي هزينه تلویزیون سامسونگ تاثير گذار خواهد بود.

در رابطه با هزينه تلویزیون سامسونگ بايد بگوييم که اگر تصور ميکنيد که مي توانيد خودتان تلویزیون سامسونگ را انجام بدهيدتا جا ممکن اين ريسک را نکنيد. در واقع گاهي صرفه جويي در هزينه تلویزیون سامسونگ سبب هزينه هاي بيشتري براي شما خواهد شد به همين دليل شما بايد به جهت تعمير بانمايندگي تلویزیون سامسونگ تماس حاصل نماييد.

نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ

یکی دیگر از جوانبی که در هنگام اقدام به سرویس و تعمیرات تلویزیون از سوی کاربران بسیار مورد توجه واقع می شود، ارائه ضمانت نامه و گارانتی خدمات از سوی شرکت ارائه دهنده خدمات می باشد. 

در نتیجه شرکت سامسونگ سرویس نیز در راستای آسودگی خاطر شما مشریان گرامی علاوه بر ارائه خدمات در بالا ترین کیفیت ممکن، تمامی خدمات خود را همراه با شش ماه ضمانت کتبی ارائه می کند.

چندين توصيه در مورد نگهداری و تعمير تلویزیون سامسونگ

متخصصان نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ از شما می خواهند برخی نکات را رعایت کنید تا تلویزیون شما طولانی مدت عمر کند و آسیب نبیند . همانطور که می دانید تعمیر تلویزیون سامسونگ به دلیل پیشرفته بودن و حساس بودن بسیار سخت و زمانگیر می باشد به خصوص برخی از تلویزیون های امروزه که لمسی و حساس تر می باشند.

در واقع شما با رعایت تمامی این نکات اطمینان خاطر می یابید که دیگر تا مدتی نیازی به سرویس تلویزیون ندارید . جهت جلوگیری از پرداخت هزینه های کلان تعمیر تلویزیون سامسونگ به صورت تخصصی بهتر است این نکات را رعایت کنید.

 • حتما سیم برق را از پریز برق جدا کنید.
 • از دست زدن به صفحه LCD خودداری کنید، این می تواند بیش از قسمت پایین یا خارجی صفحه نمایش باشد و ممکن است باعث خراب شدن تلویزیون شود.
 • مواد شوینده را اسپری نکنید مواد شیمیایی مانند حشره کش، بنزن، نازک تر و غیره را اسپری نکنید.
 • تلویزیون خود را تمیز کنید، صفحه یا قسمت بیرونی آن را به آرامی با یک پارچه خشک و نرم مانند پاک کن عینک پاک کنید.
 • از مواد شوینده مانند مواد پاک کننده سطوح استفاده نکنید.

    نکات خیلی مهم

 • در صورت اعمال فشار هنگام پاک کردن LCD، ممکن است نظم کریستال مایع از بین برود و ممکن است شبیه خاک باشد. تلویزیون را خاموش و روشن کنید تا این شرایط بازیابی شود.
 • سطح چاپ شده مانند CH +، CH -، یا HDMI 1 تلویزیون را با دقت با پارچه خشک نرم پاک کنید. اگر سطح ناخن شما خراشیده شود، سطح چاپی ممکن است آسیب ببیند.
 • برای تمیز کردن فضای باریک مانند تلویزیون و ایستاده (ایستاده بالای میز) توصیه می شود از یک گرد و غبارگیر کوچک با دسته استفاده کنید.
 • برای حفاظت از تلویزیون حتما از محافظ های ویژه استفاده کنید.
 • کنترل ریموت را در دسترس کودکان قرار ندهید.
 • از زدن ضربه به صفحه بپرهیزید.
 • حین حمل تلویزیون کاملا مراقب باشید.
 • در صورت نشت مایعات باتری، قبل از وارد کردن باتری های جدید، مایع موجود در قسمت باتری ریموت را پاک کنید.
 • تلویزیون چیست؟

تمامی این نکات به تنهایی می توانند به نحوی طول عمر تلویزیون شما را افزایش دهند و از آسیب های جدی جلوگیری کنند.

تعمیر تلویزیون سامسونگ در تهران

تعمير تلویزیون سامسونگ در تهران

سامسونگ سرویس مرکز تخصصي تلویزیون سامسونگ در سراسر تهران نمايندگی هاي را ايجاد کرد است تا تمامي کاربران تلویزیون سامسونگ جهت تعمير تلویزیون سامسونگ در تهران به راحتی به تعمیرکار متخصص دست یابی داشته باشند و با خیال راحت تعمیر دستگاه خود را به ما پسپارند.

نمايندگی تعمير تلویزیون سامسونگ  سعي کرده است که در تمام مناطق شمال جنوب شرق و غرب تهران شعبه ايجاد کند تا همشهريان گرامی در سريع ترين زمان ممکن به تعميرکاران تلویزیون سامسونگ دسترسي داشته باشند و فقط با يک تماس در کمترين زمان ممکن تکنسين تعمير تلویزیون سامسونگ در محل شما حضور پيدا کرده و مشکل تلویزیون شما را حل کند.

چند سال قبل در تهران براي تعمير تلویزیون سامسونگ بايد تلویزیون را با خود حمل مي کرديد تا يک تعميرگاه مناسب جهت تعمير تلویزیون سامسونگ پيدا مي کرديد تا دستگاه شما را تعمير کند. در برخي مواقع مشکل تعميرات تلویزیون سامسونگ با اين مرحله تمام نمي شد و بعد از پيدا کردن تعميرگاه تلویزیون سامسونگ ممکن بود قطعه مورد نياز در اين تعميرگاه موجود نباشد و تا پيدا کردن قطعه بايد منتظر مي مانديد.

خوشبختانه امروزه سامسونگ سرويس با داشتن نمايندگي هاي متعدد در سرتا سر تهران اين شرايط را ايجاد کرده که شما با تماس با ال جي سرويس تعميرات تلویزیون در محل انجام شود و نيازي نيست که براي تعميرات تلویزیون سامسونگ خود دستگاه را از منزل خارج کنيد و دنبال نمايندگي تعمير تلویزیون سامسونگ بگرديد.

نمایندگی های پراکنده

سامسونگ سرويس با داشتن چندين نمايندگی در شمال تهران ، شرق تهران ، جنوب تهران ، غرب تهران اين شرايط را به وجود آورده که تعميرات و سرويس لوازم خانگي شما به سرعت انجام شود. شما مي توانيد براي سرويس هاي دوره اي تلویزیون خود با نمایندگی تعمیرات سامسونگ تماس بگريد و در خواست سرويس دوره ای کنيد تا از خرابی تلویزیون شما جلوگيري شود. سرويس های دوره ای شامل تعویض قطعات فرسوده برد پاور و سرویس بک لایت تلویزیون می باشد در منزل شما انجام می شود.

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.