کم نور شدن تصویر تلویزیون سامسونگ

علت کم نور شدن تصویر تلویزیون سامسونگ

تلویزیون سامسونگ علاوه بر تمامی مزیت هایی که برای شما دارد گاهی نیز ممکن است دچار مشکلاتی شود که این مشکلات می تواند شما را درگیر کند. کم نور شدن تصویر تلویزیون سامسونگ یکی از این مشکلات می باشد که افراد مصرف کننده از این دستگاه ممکن است با این مشکل مواجه شوند. این مشکل برای مصرف کنندگان بسیار ناراحت کننده می باشد و به مرور زمان این مشکل باعث ایجاد خرابی و اختلالات در تلویزیون سامسونگ می شود.

به مرور زمان در صورتی که این مشکل نادیده گرفته شود برای تلویزیون سامسونگ شما مشکلات بدتر با هزینه های بالاتری رخ میدهد که شما را بیشتر اذیت میکند. برای رفع مشکل کم نور شدن صفحه تلویزیون سامسونگ نیاز می باشد تا از متخصصان تعمیراتی در این زمینه درخواست کمک کنید تا مشکل دستگاه شما بدون دردسر حل شود و خیال شما از یک سو راحت شود . در صورتی که شما هر گونه اقدام ناشیانه ای در این جهت انجام دهید ممکن است دستگاه دچار مشکلات شدیدتری شود و حتی برخی از قطعات و خازن های صفحه نیز دچار سوختگی شود که این موضوع اصلا خوشایند نمی باشد.

رفع مشکل کم نور شدن صفحه تلویزیون

رفع مشکل کم نور شدن صفحه تلویزیون سامسونگ نیاز به تخصص و مهارت دارد و هر شخص عادی و بدون مهارتی نمی تواند این مشکل را رفع کند پس بهترین گزینه تماس با نمایندگی تعمیرات سامسونگ می باشد. مشکل کم نور شدن صفحه تلویزیون سامسونگ در انواع مدل های ال ای دی، ال سی دی و پلاسما رخ میدهد و فقط برای یک مدل تلویزیون خاصی نمی باشد این بدین معناست که هر شخصی ممکن است با این مشکل دست و پنجه نرم کند.

حال شاید این سوال به ذهنتان برسد که منظور از کم نور شدن صفحه تلویزیون سامسونگ چیست؟ برای پاسخ این سوال باید به شما بگوییم که کم نور شدن صفحه تلویزیون سامسونگ همزمان با مصرف همان میزان از انرژی نور صفحه ی کمتری را نسبت به زمان قبل تولید می کند که این اصلا خوب و مقرون به صرفه نیست زیرا نور کم حین تماشای تلویزیون برای چشمان شما و خانواده تان مضر می باشد و تماشا با این وضعیت در زمان های طولانی کسل کننده می باشد.

دلایل کم نور شدن تلویزیون سامسونگ

دلایل کم نور شدن صفحه تلویزیون سامسونگ

روشن ماندن طولانی مدت تلویزیون سامسونگ باعث کم نور شدن صفحه تلویزیون سامسونگ می شود که اصلا خوشایند نیست. برای عیب یابی کم نور شدن صفحه تلویزیون سامسونگ حتما باید از متخصصان تعمیراتی درخواست کمک کنید تا به صورت تخصصی این مشکل بررسی و رفع شود. توصیه ی متخصصان تعمیراتی به شما این است که در صورت مشاهده ی کم شدن نور تلویزیون سامسونگ در مرحله ی اول باید وارد قسمت تنظیمات شوید و تنظیمات دستگاه را دوباره انجام دهید. گای تنها دلیل اصلی کم نور شدن صفحه تلویزیون سامسونگ فقط بهم ریختن تنظیمات تصویر می باشد که به راحتی میتوان مشکل را رفع کرد.

گاهی نیز دلیل کم نور شدن صفحه تلویزیون سامسونگ بی کیفیتی فسفر به کار رفته در تلویزیون نیز می تواند باشد. بهتر است بدانید که به مرور زمان فسفر به کار رفته در تلویزیون ال سی دی، ال ای دی و پلاسمای سامسونگ مانند سایر برندها دچار کاهش کیفیت می شود که این موضوع به مرور زمان باعث کم نور شدن صفحه تلویزیون سامسونگ می شود. بهتر است این موضوع را همیشه به یاد داشته باشید که کم نور شدن صفحه تلویزیون سامسونگ بعد از گذر زمان طولانی امر عادی و طبیعی می باشد و اصلا نیاز به نگرانی ندارد زیرا متخصصان تعمیراتی نمایندگی سامسونگ به دلیل با تجربه بودن و متخصص بودن به راحتی میتوانند با استفاده از تجهیزات و ابزار پیشرفته در کمترین زمان ممکن مشکل تلویزیون سامسونگ شما را رفع کنند.

تعمیر کم نور شدن صفحه تلویزیون سامسونگ

تعمیر کم نور شدن صفحه تلویزیون سامسونگ

بهتر است بدانید که تعمیر کم نور شدن صفحه تلویزیون سامسونگ یکی از مهمترین سرویس های بخش پشتیبانی تعمیر تلویزیون سامسونگ در منزل می باشد. همانطور که می دانید برای رفع این مشکل باید از یک فرد متخصص و زبده کمک بخواهید که متخصصان تعمیراتی بهترین گزینه برای تعمیر کم نور شدن صفحه تلویزیون سامسونگ می باشند.

کارشناسان ارشد نمایندگی تعمیرات سامسونگ به صورت موشکافانه مشکل را عیب یابی و بررسی میکنند و تمامی قسمت های مرتبط با این مشکل را نیز ریشه یابی کرده و پیدا میکنند تا مشکل را به طور کلی از بین ببرند. در انتهای کار با ابزار های پیشرفته و تخصصی و تجربه ی چندین ساله ی خود مشکل را به طور کامل رفع  می کنند.

سیاه شدن تصویر تلویزیون سامسونگ

سیاه شدن تصویر تلویزیون سامسونگ را چگونه تعمیر کنیم ؟

موضوع قابل ذکر در این زمینه برای شما این است که برای تعمیر سیاه شدن تصویر تلویزیون سامسونگ نیاز می باشد تا بک لایت مورد بررسی و دستکاری قرار بگیرد یا به عبارت دیگر بهتر است به شما بگوییم که علت سیاه شدن تصویر در تلویزیون بروز اشکال در قسمت بک لایت تلویزیون سامسونگ می باشد. با ایجاد مشکل در قسمت بک لایت شما مشاهده گر لکه های سیاه در صفحه تلویزیون خواهید بود و گاهی هم ممکن است صفحه به طور کلی تاریک شود . حال شاید سوال شما این باشد که دلیل خرابی و بروز اشکال در قسمت نور زمینه یا بک لایت چیست ؟

قابل ذکر می باشد که شما روشن گذاشتن تلویزیون برای مدت طولانی و انتخاب نور زیاد برای ال ای دی باعث بروز مشکل در بک لایت می شوید پس بهتر است برای جلوگیری از این مشکل از روشن ماندن طولانی مدت تلویزیون خودداری کنید و نور ال ای دی تلویزیون سامسونگ خود را در حالت مناسب قرار دهید و چک کنید که بیش از اندازه نباشد. حال نوبت به تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ می رسد. در صورتی که لامپ های ال ای دی دچار خرابی شده باشند در این صورت باید در مرحله ی اول قسمت ماژور و صفحه های پلاریزه برداشته شوند تا به راحتی لامپ های خراب تشخیص داده شوند. بعد از تشخیص لامپ های خراب و آسیب دیده باید لامپ های جدید جایگزین آنها شوند.

دلایل سیاه شدن تصویر تلویزیون سامسونگ

در این بخش از مقاله در رابطه با دلایل سیاه شدن تصویر تلویزیون سامسونگ با شما بحث خواهیم کرد و از جمله دلایل این مشکل:

خرابی بک لایت تلویزیون :

عمده ترین دلیل سیاه شدن تصویر تلویزیون سامسونگ خرابی یا ایراد در بک لایت تلویزیون می باشد. قابل ذکر می باشد که قبل از سوختن کامل بک لایت لامپ ها دچار خرابی و چشمک زدن می شوند و تصویر مدام خاموش و روشن می شود. در این شرایط  با توجه به اینکه ولتاژ لامپ های معیوب نیز وارد لامپ های سالم می شود باعث می شود فشار بیشتری به لامپ ها وارد شود و این موضوع خرابی زودتر بک لایت را فراهم می کند. توصیه ی ما به شما این است که در صورت مشاهده ی این ایراد ها بهتر است هرچه سریع تر با متخصصان تعمیراتی تلویزیون سامسونگ تماس حاصل نمایید تا مشکل بیشتر نشود و با کمترین هزینه مشکل رفع شود.

خرابی پنل تلویزیون :

دومین دلیل سیاه شدن تصویر تلویزیون سامسونگ خرابی پنل اصلی است. همانطور که میدانید قسمت پنل تلویزیون دارای یک طول عمر مشخصی می باشد. بعد از به پایان رسیدن عمر مفید این قطعه که اکثرا به دلیل استفاده ی بیش از حد ار دستگاه صورت میگیرد لکه های ابری شکل بر روی صفحه نمایش ایجاد می شود که حاکی از این مشکل است. در مراکز تعمیرات تلویزیون سامسونگ تمامی تلاش ها بر روی این می باشد که اورجینال ترین و باکیفیت ترین پنل  برای شما تهیه شود تا دیگر با این مشکل دست و پنجه نرم نکنید.

پیکسل سوختگی تلویزیون :

از جمله عوامل دیگری که باعث سیاه شدن تصویر تلویزیون سامسونگ می شود سوختگی پیکسل ها  می باشد. هر پیکسل از تلویزیون سامسونگ دارای 3 عدد ساب پیکسل می باشد که این ساب پیکسل ها برای ایجاد رنگ تلویزیون می باشند. این پیکسل ها به صورت گروهی توسط ترانزیستور ها کنترل می شوند. اگر در این بخش مشکلی پیش بیاید در این صورت پیکسل خاموش می شود یا می سوزد. توصیه ما به شما این می باشد که به هیچ عنوان روش های سنتی مانند فشار با سوزن را امتحان نکنید که فقط وضعیت را برای شما بدتر می کند.

تعمیر تلویزیون سامسونگ

تعمیرات تلویزیون سامسونگ

قابل ذکر می باشد که برند سامسونگ یکی از محبوب ترین و با کیفیت ترین های لوازم برقی می باشد. تلویزیون سامسونگ با پیشرفته ترین تکنولوژی ها ساخته شده است و برای تعمیر این تلویزیون نیاز می باشد تا مهندسانی باتجربه، شکیبا، متخصص و البته کاردان برای تعمیر این وسیله دست به کار شوند.مراکز تعمیرات تلویزیون سامسونگ برای انتخاب متخصصان در امر تعمیرات و بررسی تلویزیون آزمونهای متعددی برگزار کرده و بهترین ها و متخصص ترین ها را از فیلتر رد کرده اند تا برای شما بهترین ها را انتخاب نمایند.

همچنین مراکز تعمیرات تلویزیون سامسونگ به منظور رفع تمامی مشکلات تلویزیون شما بهترین امکانات و تجهیزات و تیم ها را گردآوری کرده اند تا در کار خود موفق ترین باشند.

نمایندگی سامسونگ سرویس

قابل ذکر می باشد که محصولات سامسونگ فقط به تلویزیون سامسونگ ختم نمی شود و انواع تجهیزات متنوع در این برند وجود دارد که همگی بسیار باکیفیت و کاربردی می باشند. همانطور که میدانید در انواع حوزه های گوناگون محصولات مختلفی تولید شده و روانه ی بازار می شوند و بسیار مورد توجه قرار می گیرند. نمایندگی سامسونگ به دلیل ارائه ی خدمات مختلف در تمامی نقاط کشور دارای شعب گوناگون نیز می باشد که در سطح کشور پخش شده است. از جمله خدمات مهم و کاربردی این نمایندگی تعمیر و پشتیبانی جامع تمامی محصولات سامسونگ می باشد.

قابل ذکر می باشد که در نمایندگی سامسونگ یک بخش خدمات پس از فروش نیز وجود دارد که در این بخش متخصصان شما را تا مدت 6 ماه تا 1 سال  پشتیبانی می کنند.همچنین در این خدمات پس از فروش در صورت تعویض قطعه آن قطعه را نیز تا 6 ماه ضمانت می کنند تا شما با اطمینان خاطر از محصول استفاده کنید.

3 دیدگاه

 • پیام ثابت

  سلام وقتتون بخیر
  صفحه منو تنظیمات تلویزیون سامسونگ من سیاه شده وگزینه ها قابل دیدن نیست چیکارباید بکنم؟

  • محمدجواد سلیمانی

   گزینه صرفه جویی انرژی رو خاموش کن

 • زینب دادی

  سلام ببخشیدمیشه کمکمون کنید تلویزیون ۴۳اینج سامسونگ موازدیشب اندازه یه عدسی روصفحه سمت چپ نورسفیدمی افته علت چیه یابایدتعمییرکاربیاریم یان

 • ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *