نمایندگی تعمیر مایکروفر سامسونگ

نمایندگی تعمیر ماکروفر سامسونگ

پخت و پز در مایکروفرها آن چنان سریع و آسان است که بسیاری از افراد به ندرت از اجاق گاز استفاده می کنند. البته که خراب شدن این دستگاه پر کاربرد که به نوعی منجر به مختل شدن برنامه ی روزانه و طولانی شدن آماده سازی وعده های غذایی می شود، بسیار نگران کننده خواهد بود. در این زمان اولین چیزی که برای شما اولویت دارد تعمیر مایکروفر سامسونگ شما در زمان کوتاه است. بسته به اینکه دستگاه شما با چه مشکلی مواجه شده است می تواند تعمیر آن در محل یا در کارگاه انجام شود. اما فراموش نکنید که تعمیر سطحی به قیمت تحویل در زمان کوتاه مشکلات را زیاد تر خواهد کرد.

یافتن تعمیرگاه مجاز و معتبر در نزدیکی شما می تواند منجر به تسریع در عملکرد با حفظ کیفیت در امر تعمیر شود. نمایندگی تعمیر مایکروفر سامسونگ با ایجاد شعب متعدد در سراسر تهران و کرج می تواند در سریع ترین زمان ممکن به محل شما آمده و با عیب یابی دقیق دستگاه به تعمیر آن بپردازد. متخصصان این مرکز با گذراندن دوره های متعدد در زمینه ی تکنولوژی های جدیدِ انواع مایکروفر، مایکروویو و سولاردم سامسونگ، تسلط کامل در امر سرویس و تعمیر مایکروفر را دارا می باشند. ما برای اثبات کیفیت کار و جلب رضایت خاطر شما مشتریان عزیز، تمامی خدمات را به همراه شش ماه ضمانت نامه ی کتبی ارائه می دهیم. برای ثبت درخواست تعمیر مایکروفر خود می توانید با ما تماس بگیرید.

نکات نگهداری مایکروفر سامسونگ

عیب یابی رفع خطای مایکروفر سامسونگ

ارور مایکروفر سامسونگ

تعمیر مایکروویو سامسونگ

 

تعمیر ماکروفر سامسونگ یا تعمیر مایکروویو سامسونگ فرقی ندارد. مرکز تعمیرات تخصصی مایکروفر سامسونگ با دارا بودن تیم مجرب و کار بلد نیاز تمامی مشتریان و مصرف کنندگان ماکروفر، مایکروویو و سولاردم سامسونگ را پاسخگو بوده و آماده ی پذیرش سرویس و تعمیر هر مدلی از این دستگاه ها می باشد. در صورت مشاهده ی هر گونه مشکلی در مایکروفر از دستگاری خودسرانه بپرهیزید. با تماس با همکاران ما از علت آن جویا شوید و تعمیر را به فرد متخصص مایکروفر بسپارید.

خدمات نمایندگی تعمیرات مایکروفر سامسونگ بعد از عیب یابی دقیق مایکروفر سعی بر تعمیر قطعه بدون تعویض آن دارد. اما گاهی نقص دستگاه آن چنان زیاد بوده که ناچار به تعویض قطعه می شوید. اما نیازی به نگرانی نیست زیرا که مرکز تعمیرات سامسونگ در قبال اطمینانی که شما به ما داشته اید خدماتی تضمینی ارائه می دهد. قطعات جایگزین دارای ضمانت نامه کتبی شش ماهه بوده و از بالاترین کیفیت برخوردار می باشد. تعمیر دستگاه خود را به سامسونگ سرویس بسپارید و با تضمین دستگاه را مانند روز اول تحویل بگیرید. برای ثبت درخواست با ما تماس بگیرید.

عیب یابی مایکروفر سامسونگ SAMSUNG

اولین قدم در حل مشکل دستگاه شناخت دقیق آن است. با تسلط به عملکرد و قطعات مایکروفر شما قادر خواهید بود به درستی مشکل را تشخیص دهید. این مرحله طی تعمیر مایکروفر سامسونگ بسیار حساس بوده و نیاز است حتما توسط متخصص انجام گیرد. در ادامه از متداول ترین عیوب مایکروفر یا مایکروویو گفته ایم. برخی از مشکلات آن چنان  ساده هستند که با خواندن همین مطالب قابل رفع بوده و نیازی به تکنسین نخواهید داشت. اما برخی دیگر پیچیده بوده و توصیه می کنیم بدون مشورت کارشناس مایکروفر آن را دستکاری نکنید. بعد از مطالعه محتوای زیر در صورت نیاز به عیب یابی مایکروفر سامسونگ تان توسط متخصص می توانید در تمامی ساعات شبانه روز با 44258776-021تماس بگیرید.

ماکروفر سامسونگ گرم نمی کند

 

لامپ اشعه؛ اساس فرایند گرم شدن در مایکروویو امواج صوتی حاصل از کارکرد لامپ مگنترون (لامپ اشعه) می باشد. اگر لامپ اشعه معیوب شود گرما تولید نخواهد شد، در نتیجه غذا گرم نمی شود. برای حل مشکل لامپ اشعه نیازمند بررسی یا تعویض می باشد.

دیود؛ دیود خروجی توان A/C ترانسفورماتور را به D/C تبدیل می کند و ولتاژ را نزدیک به ۵۰۰۰ ولت می رساند. این ولتاژ بالا قدرت مگنترون را برای گرم کردن غذا تامین می کند. اگر دیود خراب شود، مگنترون ولتاژ کافی برای بهره برداری دریافت نمی کند، مانع از گرم شدن مواد غذایی می شود. دیود را بازرسی کنید و اگر دیود سوخته است، آن را جایگزین کنید. اگر بررسی دیود سخت است، آن را با مولتی متر بسنجید. در نظر داشته باشید ماکروفر می تواند مقدار قابل توجهی از برق را در خازن ولتاژ بالای خود ذخیره کند، حتی پس از قطع شدن برق ماکروفر به دلیل ولتاژ در حال کار احتمال بروز شوک الکتریکی وجود دارد.

برد الکترونیک؛ در برخی از موارد خرابی برد الکترونیک باعث از کارافتادن قطعات می شود.

ماکروفر سامسونگ جرقه می زند

 

جرقه زدن مایکروفر می تواند از خوردگی یا کنده شدن رنگ و پوششش سطحی فضای داخلی مایکروفر باشد. در این صورت فلز محفظه نمایان شده و باعث ایجاد جرقه می شود. برای حل مشکل باید آن قسمت رنگ زده شود. گاهی این جرقه ها به دلیل قرار دادن ظروف فلزی، آبکاری شده و فویل آلومینیومی داخل دستگاه هنگام گرم کردن است. دستگاه را خاموش کنید و ظرف را خارج کنید. برای گرم کردن و پخت و پز از ظروف مخصوص مایکروفر استفاده نمایید.

دلیل دیگر جرقه مشکل در مسیر پخش اشعه یا مگنترون می باشد که باید توسط کارشناس تعمیر مایکروفر سامسونگ مورد بررسی قرار گیرد.

درب ماکروفر سامسونگ باز نمی شود

 

ابتدا بررسی کنید که دکمه سالم است یا گیر نکند. گاهی به دلیل تجمع مقدار زیادی چربی و گردو غبار، کلید به درستی عمل نمی کند. برای حل مشکل مایکروفر را از برق کشیده و آن را از چربی ها و جرم ها پاک کنید. اما در صورتی که مطمئن هستید کلید سالم است؛ ممکن است ایراد از مجموعه ی قفل درب باشد. ممکن است زبانه ی درب شکسته باشد یا میکروسوئیچ معیوب شده است. در صورت خرابی هر کدام با تعویض آن ها مشکل حل خواهد شد.

ماکروفر سامسونگ خود به خود روشن می شود

 

مواجه شدن با چنین مشکلی برای شما عجیب خواهد بود. اینکه بدون تنظیم کردن و فشردن کلید استارت ناگهان مایکروفر روشن شود! دلایل ایجاد این حالت می تواند مربوط به صفحه کلید شما باشد که به دلایلی مانند عدم مقاومت حرارتی در نتیجه ی گذر زمان و در معرض حرارت اطراف محل قرار گیری مایکروفر اتفاق افتد. 

دلیل دیگر می تواند کثیفی یا خرابی سوئیچ درب یا خود درب باشد. ممکن است پلاتین های این سوئیچ ها ضعیف شده و خود به خود عمل کنند. گاهی نیز خطای برد الکترونیک است که باعث اعمال ولتاژهای ناگهانی به قطعاتی مانند فن، مگنترون، موتور کف و … می شود.

فن ماکروفر سامسونگ کار نمی کند

 

جهت خنک کردن اجزای داخلی ماکروفر مخصوصا لامپ مگنترون، یک فن تعبیه شده است. ترموستات دمای هوا را کنترل می کند و در صورت لزوم فن را روشن می کند. اگر ترموستات معیوب باشد، به هیچ وجه موتور فن را روشن نمی کند. از یک مولتی متر برای تست ترموستات استفاده کنید. موتور فن را خارج کرده و به صورت مستقیم تست بگیرید. در صورت نیاز آن را تعمیر یا تعویض کنید. در برخی از مدل های ماکروفر یک فن برای ایجاد جریان هوای گرم وجود دارد. که در صورت لزوم باید مورد بررسی قرار گیرد.

ممکن است ایراد از برد کنترل باشد. اگر برد کنترل معیوب شود، قادر به ایجاد هماهنگی بین قطعات مختلف و تامین ولتاژ موتور فن نخواهد بود. در این صورت باید برد کنترل برای تعمیر یا تعویض توسط کارشناس تعمیر مایکروفر سامسونگ بررسی شود.

تعمیر فن مایکروفر سامسونگ

دکمه های ماکروفر سامسونگ کار نمی کنند

برای تست صفحه لمسی؛ کلید های روی آن را بفشارید. در صورتی که برخی از کلیدها عمل کردند و برخی دیگر خیر، نشان دهنده ی خرابی صفحه کنترل است. در برخی موارد عمل نکردن دکمه های ماکروفر با تعمیر یا تعویض بخشی از صفحه کلید قابل حل می باشد.

سینی ماکروفر سامسونگ نمی چرخد

 

همانطور که می دانید برای افزایش راندمان ماکروفر و مایکروویو، در اکثر مدل ها سینی گردان تعبیه شده است تا عمل پخت و پز و گرم شدن یکنواخت انجام شود. برای چرخش سینی گردان یک موتور گردان در قسمت کف ماکروفر قرار داده شده است، شفت این موتور توسط کوپل مخصوص با سینی درگیر می شود و آن را در جهت ساعتگرد و پادساعتگرد می چرخاند. اگر سینی ماکروفر یا مایکروویو سامسونگ نمی چرخد، برای عیب یابی و رفع آن باید موارد زیر را انجام دهید.

 • موتور گردان (موتور کف) را تست کنید و در صورت خراب بودن آن را تعویض کنید.

 • ولتاژ مورد نیاز برای راه اندازی موتور کف را اندازه گیری کنید. اگر این ولثاژ مناسب نبود، ایراد از برد کنترل می باشد.

 • کوپل زیر سینی را بررسی کنید در صورت معیوب بودن آن را تعویض کنید.

ماکروفر سامسونگ بعد از چند ثانیه خاموش می شود 

 

یک علت اصلی می تواند خرابی درب و سوئیچ آن باشد. با استفاده از یک مولتی متر جریان میکروسویئچ را بسنجید بعد از بررسی در صورت نیاز آن را تعویض نمایید. خرابی صفحه کلید نیز بی تاثیر نمی باشد. اما دلایلی همچون سوختگی یا نیم سوز شدن محافظ حرارتی، ترانس و ترموستات نیز باعث خاموش شدن مایکروفر بعد از مدت کوتاهی می شوند. در نهایت اگرمشکل از هیچ کدام موارد بالا نباشد؛ باید برد اصلی چک شود. ممکن از به دلیل خطای برد الکترونیک چنین مشکلی رخ دهد. برای تست برد و سایر قطعات مذکور حتما از متخصص تعمیر مایکروویو سامسونگ در محل کمک بگیرید.

 

ماکروفر سامسونگ صدای زیادی دارد

 

اگر حین استفاده از ماکروفر یا مایکروویو سامسونگ خود متوجه صدای غیرطبیعی و زیاد ماکروفر شدید، بلافاصله ماکروفر را خاموش کرده و استفاده از آن را متوقف کنید. به طور کلی صدای ناشی از کارکردن فن، مگنترون، ترانس و موتور کف در حالت عادی طبیعی است. اما اگر صدای ماکروفر در حین کارکردن بیش از اندازه و غیر معمولی باشد، تمامی قطعات مذکور باید بررسی شوند و در صورت نیاز تعمیر یا تعویض شوند.

گاهی نیز ممکن است سر و صدای زیاد به دلیل جرقه زدن در داخل محفظه ی ماکروفر باشد. که در این صورت باید علت جرقه را جویا شوید.

صفحه نمایش ماکروفر سامسونگ کار نمی کند

 

اگر صفحه نمایش به صورت جزئی خاموش شود، احتمال خرابی برد دیسپلی، نمایشگر و فلت های آن وجود دارد. متخصصان تعمیر مایکروفر سامسونگ می توانند به تعمیر این قطعات بپردازند؛ اما اگر صفحه نمایش به هیچ وجه کار نمی کند، احتمال مشکل در برق ورودی وجود دارد. در غیر اینصورت برد اصلی کنترل یا صفحه نمایش باید تعویض شود.

ارور های مایکروفر سامسونگ

 

در مایکروفر یا مایکروویو ها برد الکترونیک ی تعبیه شده است که می تواند آن را به مغز انسان شبیه سازی کرد. به این صورت که تمامی فرمان ها قبل از اجرا در این برد پردازش شده و سپس ارسال می شود. تمامی قطعات از برد الکترونیک دستور می گیرند. اما پیشرفت تکنولوژی این امکان را فراهم آورده است که بتوان با دستگاه ارتباط شفاف تری برقرار کرد. زمانی که نقصی در قسمتی از دستگاه ایجاد شود و کاربر آن را در ظاهر نتواند ببیند؛ برد الکترونیک به صورت علائمی آن را بر روی نمایشگر ظاهر می کند. از این رو ارور مایکروفر سامسونگ یک راه ارتباطی و امکان باخبر شدن از حال دستگاه را در اختیار قرار داده است.

در ادامه لیست ارورهای مایکروویو سامسونگ را آورده ایم تا از سردرگمی ناشی از  ندانستن معنی اعداد و حروف لاتین روی دستگاه تان رها شوید.

 • E-24: خطای داغ شدن بیش از حد مایکروویو
 • E-32: خطای موتور گردان سینی
 • E-33: خطای کم بودن وزن غذای داخل سینی
 • E-34: خطای زیاد بودن وزن غذای داخل سینی
 • E-35: خطای وزن غذای داخل سینی
 • E-36: خطای درب مایکروفر
 • E-41: خطای سوئیچ مدار

 

 • E-01: خطای باز بودن درب
 • E-02: تمام شدن زمان پخت
 • E-03: تمام شدن زمان گریل
 • E-04: تمام شدن زمان کانوکشن
 • E-05: تمام شدن زمان غذاهای ترکیبی
 • E-06: خطای چرخش هیتر
 • E-11: خطای سنسور رطوبت سنج

 

 • SE: خطای فشرده شدن کلید بیش از یک دقیقه
 • C-12, C-11, C-10: خطای سنسور گاز یا pH
 • C-20, C-21, C-22: خطای سنسور حرارتی
 • C-70, C-71, C-72: خطای سنسور بخار
 • C-A0, C-A1, C-A2: خطای عملکردی
 • C-d0, C-d1, C-d2: مشکل درب یا کلید
 • C-F0, C-F1, C-F2: خطای ارتباطی

نکات مهم در استفاده و نگهداری از مایکروفر سامسونگ

شاید به دنبال راه حلی هستید تا شاهد خرابی مایکروفر در آینده نباشید. در کنار مراقبت ها و نگهداری های اصولی مایکروفر سامسونگ که تنها به دست مصرف کننده ممکن است؛ سرویس های دوره ای نیز از بروز مشکلات پیچیده در آینده جلوگیری می کند. نکات زیر را مطالعه کنید و با رعایت آن ها عمر مایکروفر خود را طولانی تر نمایید در کنار آن از صرف هزینه های زیاد نیز رها خواهید شد.

 

 • از قرار دادن ظروف فلزی مانند ظروف کنسرو و غیره در داخل مایکروفر خودداری کنید.

 • در ساعات اوج مصرف و همچنین در هنگام وجود نوسانات برق از دستگاه استفاده نکنید.

 • دستگاه را در حالی که خالی است روشن نکنید. این کار باعث آسیب دیدن قطعات داخلی آن می شود.

 • بعضی از غذاها مانند تخم مرغ، تن ماهی و … را برای گرم کردن درون ماکروفر قرار ندهید.

 • به منظور افزایش ایمنی و سلامت غذاها از ظروف مخصوص مایکروویو استفاده کنید.

 • از سرویس های دوره ای مایکروفر خود غافل نشوید.

 

 • دستگاه را بطور مرتب تمیز کنید. اینکار علاوه بر کاهش مصرف انرژی، طول عمر دستگاه را افزایش می‌دهد.

 • از بسته بودن درب ماکروفر در حین استفاده اطمینان حاصل نمایید.

 • از جوشاندن آب در داخل مایکروفر خودداری کنید.

 • ماکروفر را د رمحل مناسب قرار دهید و از یک محافظ برق قوی و با کیفیت برای آن استفاده کنید.

 • برای گرم کردن مواد غذایی بیشتر از ۴ دقیقه زمان ندهید و بین هر دو استفاده ی مداوم به آن استراحت دهید.

 • مایکروفر را از طرفین و پشت ده سانتی متر فاصله دهید.

از آنجا که سیستم پیچیده ی ماکروفر بدین صورت است که مقدار زیادی از انرژی را در خود ذخیره نگه میدارد؛ حتی بعد از قطع ماکروفر نیز خازن دارای بار زیادی می باشد. این نکته از این رو مهم است تا دقت کنید بدون مهارت و تجربه اقدام به تعویض قطعه نکنید. حتما برای تعمیر ماکروفر سامسونگ خود از فرد متخصص و واجد شرایط کمک بخواهید.

خدمات پس از فروش ماکروفر سامسونگ

 

خدمات پس از فروش ماکروفر سامسونگ (After-Sales Service) یکی از موثرترین اهداف بازاریابی برای تشویق متقاضیان لوازم خانگی، جهت جلب رضایت و اطمینان خاطر آن ها در زمینه ی پشتیبانی شرکت فروشنده و کیفیت محصولات عرضه کننده می باشد. این مرکز، با شناسایی نیازهای مصرف کنندگان و پشتیبانی آنان طی دوره زمانی تعیین شده، باعث ایجاد پیوند خریداران با شرکت سازنده می شود. با وجود چنین مراکز خدماتی بعد از فروش محصول؛ مشتریان با اطمینان و تمایل بیشتری دستگاه مورد نیاز خود را از چنین کمپانی هایی انتخاب و تهیه می نمایند. این خدمات پشتیبانی، می تواند برای مشتریان و خریداران یک مزیت و برای شرکت سازنده یک ترویج در جهت تولید بیشتر باشد. در واقع چنین خدماتی در تولید و فروش بیشتر نقش بسیار موثری دارد. 

اما سوالی که پیش می آید این است که؛ خدمات پس از فروش ماکروفر سامسونگ شامل چه مواردی می باشد؟

با این خدمات شما می توانید نکاتی را در رابطه با نحوه ی صحیح استفاده و نگهداری دستگاه دربر بگیرید. لازم است این مورد را جدی گرفته و حتما به نکات نصاب یا دفترچه راهنمای دستگاه توجه کنید. زیرا که اکثرا مشکلات ایجاد شده در ماکروفر ها، در نتیجه ی استفاده ی نادرست به طور مداوم می باشد. چنانچه دستگاه شما نیازمند تعمیر باشد و دارای کارت گارانتی است؛ با شماره های درج شده بر روی آن تماس بگیرید. در صورت موجود نبودن، گم کردن یا گارانتی نبودن دستگاه، نمایندگی تعمیرات ماکروفر سامسونگ، آماده ی ارائه ی هرگونه خدماتی در جهت بازگرداندن سلامت اولیه به دستگاه شما می باشد. کافیست تا با همکاران ما تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نمایید. لازم به ذکر است تمامی خدمات این مرکز دارای ۱۸۰ روز گارانتی تعمیرات می باشد.

هزینه تعمير مایکروفر سامسونگ

 

استفاده از خدمات نمايندگی مجاز تعمير مایکروفر سامسونگ قطعاً مزايای زيادی را برای شما به همراه خواهد داشت. می توان گفت که استفاده از خدمات این مرکز، فواید زير را برای کاربر به همراه خواهد داشت و دليلی خواهد بود تا شما اطمينان حاصل کنيد که بايد از خدمات اين نمايندگی مجاز استفاده نماييد.

 

 • بيشترین درصد رضايت مشتريان در بين رقبا

 • استفاده ی صد در صدی از قطعات اصلی و اورجينال

 • قيمت منصفانه در مقایسه با تعميرات انجام‌ شده و خدماتی که ارائه می‌شود

 • قابليت مشاوره و عيب‌يابی قبل از ثبت درخواست نهايی که باعث می شود مشتری در انتخاب آزادی عمل داشته باشد و با اطلاعاتی کامل نسبت به ثبت درخواست اقدام نمايد.

 • برآورد هزينه تعميرات قبل از تکميل و انجام کار برای جلب رضايت بيشتر مشتريان

 • سال‌ها تجربه تخصصی در زمينه تعمير انواع مدل های مایکروفر، مایکروویو و سولاردم سامسونگ

هزینه ی تعمير مایکروفر سامسونگ با توجه به نوع و شدت خرابی و يا تجهيزات و قطعات مورد استفاده در جهت رفع مشکل، متفاوت است. می توانيد برای بررسی دقيق اين هزينه‌ها و يا مشاوره رايگان، با تعمیرگاه مرکزی سامسونگ تماس حاصل فرماييد. با توجه به اختلاف قيمت و نوسانات بازار تعميرات و همچنين تغییر قیمت لوازم خانگی، هزینه دقيقی برای ارائه وجود ندارد و برای اين‌ که از قيمت دقیق در بازه ی زمانی موردنظر مطلع شويد، می توانيد با همکاران ما تماس بگیرید.

تعمير مایکروفر سامسونگ در تهران

 

نمایندگی تعمیر مایکروفر سامسونگ در تهران شعبه های فعال و متعددی را ایجاد کرده است. تا کاربران مایکروفر سامسونگ در نقطه از استان تهران و کرج که سکونت دارند؛ از دشواری های حمل و نقل دستگاه به کارگاه های دور و طولانی شدن زمان تعمیر رها شوند. هم چنین این مرکز از تمامی استاندارد های یک نمایندگی معتبر و مجاز برخوردار است که باعث می شود شما نگران تعهد و کیفیت کار این مجموعه نباشید.

نمایندگی تعمیر مایکروویو سامسونگ در تهران توانسته است تا کنون در تمام نقاط از جمله: شرق تهران، غرب تهران، شمال تهران و جنوب تهران شعبه های فعالی را ایجاد کند. تمامی افراد که نیازمند تعمیرکار مایکروفر، مایکروویو یا سولاردم سامسونگ می باشند، می توانند با نزدیک ترین شعبه به محل سکونت خود تماس گرفته و درخواست خود را به ثبت برسانند.  همکاران ما در هفت روز هفته به صورت شبانه روزی آماده ی پاسخگویی به مشتریان عزیز می باشد. هم چنین می توانید برای طولانی کردن عمر مفید دستگاه تان از سرویس های دوره ای مایکروفر بهره مند شوید. سرويس های دوره ای شامل تعویض فیلتر اشعه، سرویس موتور فن، تعویض آنتن مگنترون و تمیز کردن گرد و غبار داخل مایکروفر می باشد .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *