نمایندگی تعمیر جاروبرقی سامسونگ

نمایندگی تعمیر جاروبرقی سامسونگ

از میان تمامی لوازم خانگی تاثیر جاروبرقی در راحتی و سرعت عمل بخشیدن به کار های خانه غیر قابل انکار است. این وسیله ی کوچک و قابل حمل آن چنان با سهولت در کاربردش از وقت و خستگی های ناشی از جارو کشیدن با جاروهای دستی کم کرده است؛ که تصور تمیز کردن و جارو کشیدن مکانی بدون جاروبرقی طاقت فرسا به نظر می آید. البته که تصور بی جایی نیست. اما ممکن است در بازه ای از زمان که شما نیاز شدیدی به جاروبرقی دارید؛ با فشردن کلید استارت، جاروبرقی روشن نشود. یا مشکلات دیگری از جمله سر و صداهای زیاد و غیر عادی و … . در این زمان شما به یک کارشناس تعمیر جاروبرقی سامسونگ نیاز پیدا خواهید کرد.

مشکلات جاروبرقی در اکثر مواقع کارخانه ای نبوده و به دلیل استفاده ی نادرست و تحت فشار قرار دادن دستگاه به وجود آید. یا نزدیک شدن جاروبرقی به پایان عمر مفیدش. اما در هر صورت نمایندگی تعمیر جاروبرقی سامسونگ در تهران، پذیرای رفع تمامی مشکلات دستگاه شما تحت پشتیبانی با ضمانت شش ماهه می باشد. آمادگی پذیرش این مسئولیت به دلیل دارا بودن متخصصان با تجربه و کار بلد جاروبرقی در این مرکز می باشد؛ که با فراگیری دوره های متعدد آمورشی به تمام نقاط این دستگاه مسلط بوده و باری دیگر طعم استفاده ی جاروبرقی با کیفیت اولیه را به شما خواهند چشاند. برای ثبت درخواست تعمیر در محل می توانید با ما تماس بگیرید.

نکات نگهداری جاروبرقی سامسونگ

عیب یابی جاروبرقی سامسونگ

تعمیر جاروبرقی سامسونگ

تعمیرگاه جاروبرقی سامسونگ

 

 • تعمیرگاه مرکزی سامسونگ آماده پذیرش مسئولیت تعمیرات لوازم خانگی با تعهد کامل می باشند.
 • تعمیر در منزل یا محل مورد نظر شما با تعیین زمان توسط شما
 • تعمیر سریع و تضمینی با قطعات اورجینال ضمانت دار
 • ۶ ماه گارانتی خدمات تعمیرات با پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته
 • اعزام سرویس کار و تکنسین تخصصی لوازم خانگی در سریعترین زمان ممکن به محل شما

مرکز تخصصی تعمير جاروبرقی سامسونگ

 

خدمات ارائه شده در مرکز تعمير جاروبرقي سامسونگ منحصر به اشکالی خاص نيست و تعمير تمامی عيوب مرتبط با اين دستگاه را در شامل مي گردد. هدف نهایی مرکز تعمير جاروبرقی SAMSUNG ترميم و تعمير قطعات معيوب اين دستگاه است؛ از اين‌رو حدالامکان از تعويض قطعات اورجينالِ جاروبرقی خودداری می گردد تا دستگاه کيفيت اوليه خود را از دست ندهد و بتواند با همان قطعات اصلی به کار خود ادامه دهد.

در صورتی که ميزان نقص دستگاه بالا بوده و نياز به تعويض برخی قطعات باشد، به شما اين اطمينان را می‌دهيم که قطعات جايگزين شده در مرکز تعمير جاروبرقی سامسونگ، اورجینال و از بالاترين سطح کيفی برخوردار باشند. تعميرات جاروبرقی سامسونگ در صورتی که به دست کارشناسان اين حيطه و با استفاده از تجهيزات تخصصی اين کار انجام پذيرد، می‌تواند کيفيت اوليه اين محصول را بازيابی کرده و مجدداً به کاربر، لذت کار با يک دستگاه نو و سالم را بچشاند.

علاوه بر اين متخصصان ما نکات و توصيه های مهمی در رابطه با نگهداری و طرز استفاده صحيح از جاروبرقی سامسونگ را به شما آموزش خواهند داد تا بتوانيد از دستگاه خود استفاده بهتری داشته باشيد. برای ثبت درخواست تعميرات جاروبرقی سامسونگ خود می توانيد فرم درخواست تعميرات را تکميل و يا با شماره 44258776-021 تماس حاصل فرماييد.

تعمیر جاروبرقی سامسونگ

 

 

تعمير جاروبرقی سامسونگ دربردارنده تمامی خدمات تعمير، تعويض برد است که در فهرست خدمات پس از فروش اين نمايندگی ذکر شده است. در اين مرکز به منظور کسب رضايت و آسايش خاطر هموطنان گرامی تمامی سرويس‌های مرتبط با تعمير جاروبرقی سامسونگ مهندسان و کارشناسان فعال در نمايندگی سامسونگ سرويس با دارا بودن چندين دهه تجربه در زمينه‌ی تعمير قادر به ترميم تمامی عيب ها و رفع مشکلات جاروبرقی سامسونگ می‌باشند. يکی از راهکارهای ارائه شده توسط مديريت مرکز تعمير جاروبرقی سامسونگ ، امکان اعزام تکنسين تعمير به منزل می باشد که در راستاي رفاه حال مشتريان و هموطنان گرامی ايجاد شده است.

سرويس های ارائه شده در واحد تعميرات جاروبرقی سامسونگ (Samsung) انواع مختلف اين دستگاه از جمله تعمير جاروبرقی های خانگی، تجاری، هتلی، مکنده صنعتی و نيمه صنعتی را شامل می گردد. جهت کسب بهترين نتيجه از تعميرات جاروبرقي، توصيه مي شود حتما نوع اشکال پيش آمده در دستگاه را با کارشناس تعمير در ميان بگذاريد. اگر با بروز اشکال در جاروبرقی، سيستم دستگاه و يا قطعات آن را دستکاری نموده ايد، حتما اين موضوع را به همراه تمام جزييات، با کارشناس تعميرات جاروبرقی سامسونگ در ميان بگذاريد.

نمایندگی تعمیر جاروبرقی سامسونگ

 

 شما برای ارتباط با متخصصان تعمیر جاروبرقی سامسونگ در تهران و یا تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در محل می توانید با تماس با شماره های درج شده و یا به صورت اینترنتی در ارتباط باشید و همچنین از پشتیبانان جهت تعمیرات جارو برقی سامسونگ در منزل کمک بگیرید. مرکز تعمیرات جاروبرقی سامسونگ با دارا بودن بهترین متخصصان و کارشناسان در امر تعمیرات جاروبرقی سامسونگ خدماتی را به شما ارائه می دهند که شامل موارد زیر می باشد:

 • سرویس دوره ای و یا سالیانه جاروبرقی سامسونگ

 • مراجعه کارشناس جهت تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در منزل یا محل مورد نظر

 • دارا بودن متخصصان کاربلد و زبده در امر تعمیرات و سرویس جاروبرقی سامسونگ

 • تعویض و یا تعمیر موتور جاروبرقی سامسونگ

 • تعویض بلبرینگ های موتور

 • تعویض ذغال و بالشتک جاروبرقی سامسونگ

 • تعویض پروانه و کلکتور جاروبرقی سامسونگ

 • تعویض قطعات جانبی جاروبرقی سامسونگ مانند فیلترها، لوله و اتصالات و…

 • تعویض یا تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی سامسونگ

 • تعمیر یا تعویض برد الکتریکی جاروبرقی سامسونگ

همچنین قیمت تعمیر جاروبرقی سامسونگ نیز بسیار مقرون به صرفه می باشد و تا زمان پایان گارانتی تعمیرات، تمامی خدمات رایگان می باشد.

خدمات پس از فروش جاروبرقی سامسونگ

 

خدمات پس از فروش جاروبرقی سامسونگ (samsung) يکی از مؤثرترين اهداف بارازيابی محصولات و لوازم خانگی سامسونگ است که توانسته است طی سال‌ها تلاش در صدها مرکز تخصصی تعميرات سامسونگ گام بزرگی را در زمينه تعمير، سرويس و خدمات پس از فروش جاروبرقی سامسونگ بردارد.

با وجود اين پشتيبانی، شما حتی بعد از سال ها استفاده از لوازم خانگی سامسونگ تنها نيستيد و اگر مشکلی هر چند کوچک داشته باشيد تيم فنی خدمات جاروبرقی سامسونگ به صورت شبانه روز در مرکز تخصصی تعميرات لوازم خانگی سامسونگ در سراسر تهران و حومه، در کمترين زمان ممکن آماده خدمت رسانی به شما هستند.

در صورتی لوازم خريداری‌ شده شما دارای گارانتی می باشد و اعتبار گارانتی دستگاه تمام نشده است از شماره سريال محصول خود که داخل دفترچه گارانتی است استفاده کرده و با شماره های داخل دفترچه تماس برقرار کنيد.

 عیب یابی و رفع عیب های جاروبرقی سامسونگ

به نقل متخصصان نمايندگی تعمير جاروبرقی سامسونگ در تهران، هنگامی که با افراد با نمايندگی تعميرات جاروبرقی سامسونگ تماس می گيرند از چندين مشکل رايج جاروبرقی سامسونگ سخن می گويند.

مشکلات جاروبرقی بدون دليل نمی باشد که بيشتر اين مشکلات به گفته ی متخصصان نمايندگی تعمير جاروبرقی سامسونگ تهران به دليل اشتباه نادرست مردم صورت می گيرد و فقط درصد کمی از آن مربوط به مشکلات شرکتی جاروبرقی می باشد.

اين عيب ها گاها جزئی بوده و با چندين ترفند ساده می توان آنها را حل کرد اما برخی از عيب ها قابل حل توسط فرد غيرفنی نمی باشد و در واقع بايد با نمايندگی تعميرات جاروبرقی سامسونگ در محل تماس بگيريد تا متخصصان نمايندگی تعميرات جاروبرقی سامسونگ در تهران به تعمير اين مشکلات بپردازند.

 

 

 

مشکلات و عيب های رايج جاروبرقی سامسونگ شامل موارد زير می باشد:

سروصدای زیاد جاروبرقی سامسونگ

 

 گاهی ممکن است حین استفاده از جاروبرقی ، متوجه ی صدای ناهنجار و غیرعادی موتور جاروبرقی شوید. به طور کلی در اکثر مواقع صدای زیاد جاروبرقی مربوط به آسیب دیدن موتور می باشد.عواملی که باعث خرابی و به صدا افتادن موتور می شوند عبارت اند از:

 • کشیدن آب و مایعات با جاروبرقی

 • پر شدن پاکت یا پاره شدن آن

 • استفاده از جاروبرقی بدون پاکت

 • مسدود بودن فیلتر های ورودی و خروجی

 • گیر کردن آشغال در لوله و اتصالات و مسدود کردن آن ها

اگر متوجه صدای زیاد جاروبرقی سامسونگ شدید، برای بررسی پروانه و بلبرینگ ها به هیچ عنوان قسمت موتور را دستکاری نکنید. برای رفع صدای ناهنجار بهتر است از متخصصان تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در منزل  یا مرکز تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در تهران و سایر نقاط کمک بخواهید. هنگامی که شما به دستکاری قسمت های حساس جاروبرقی می پردازید ناخواسته باعث می شوید برای جاروبرقی شما مشکلات بزرگ تر و غیر قابل حل پیش بیاید. در نتیجه هزینه های تعمیر نیز افزایش می یابد.

جاروبرقی مکش ضعیفی دارد و یا مکش ندارد

 

گاهی به این مشکل برمیخورید که حین جارو کشیدن، جاروبرقی مکش ندارد. هنگامی که برس جاروبرقی را بر روی سطوح می کشید نوعی صدای خفگی از جاروبرقی شنیده می شود. دلیل مکش نکردن جاروبرقی می تواند به دلیل پر بودن کیسه ی جاروبرقی، گیر کردن اشیاء در خرطوم و اتصالات جاروبرقی سامسونگ و یا مسدود بودن فیلترهای ورودی و خروجی باشد. از دیگر دلایل مهمی که باعث کاهش مکش جاروبرقی سامسونگ می شود، آسیب دیدن موتور جاروبرقی می باشد. این اتفاق به دلیل ورود گرد و خاک به داخل موتور و یا استفاده ی مداوم در حالت کیپ بودن فیلتر، پاکت و شلنگ می افتد.

گاهی نیز به دلیل خرابی برد الکترونیک، ولوم دستگاه از کار می افتد و روی حالت مینیمم ثابت می ماند. بعد از بررسی فیلترها و پاکت و اتصالات اگر مشکل مکش برطرف نشد، ایراد از برد الکترونیک یا موتور جاروبرقی می باشد و می بایست دستگاه توسط متخصص تعمیر جاروبرقی سامسونگ بازدید شود. شما می توانید برای ثبت درخواست تعمیر جاروبرقی سامسونگ تان با شماره ی 44258776-021 تماس حاصل فرمایید.

خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی

 

هنگامی که شما مشغول جاروکردن منزل و یا محلی می باشید به صورت ناخودآگاه جاروبرقی شما خاموش می شود. شما دوباره دکمه ی روشن را فشار می دهید تا جاروبرقی روشن شود اما این اتفاق نمی افتد.

اولین دلیل احتمالی خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی می تواند سوختن موتور جاروبرقی می باشد. ابتدا بهتر است سیم و دوشاخه جاروبرقی مورد بررسی قرار بگیرد، که ممکن است در آن قطعی ایجاد شده باشد.

گاهی ممکن است برق محیط قطع شده باشد و پریز برق مورد استفاده، برق نداشته باشد. اگر مشکل در سیم نبود، علاوه بر احتمال سوختن موتور، امکان خرابی سیم جمع کن و برد الکترونیک نیز وجود دارد. 

برای تشخیص این مشکل بهتر است شما از متخصصان تعمیر جاروبرقی سامسونگ در تهران و یا مرکز تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در محل کمک بخواهید تا مشکل را بررسی و به تعمیرات جاروبرقی در منزل شما بپردازند.

جاروبرقی سامسونگ روشن نمی شود

 

زمانی که تصمیم به نظافت منزل و روشن کردن جاروبرقی دارید، اگر با فشار دادن دکمه ی پاور متوجه شدید که جاروبرقی روشن نمی شود، ابتدا پریز برق و دوشاخه را چک کنید. ممکن است برق ساختمان یا پریز مورد نظر قطع شده باشد. اگر مشکل از برق ورودی نبود، دلایل متعددی برای این ایراد وجود دارد. عیب یابی خاموش بودن جاروبرقی سامسونگ نیازمند باز شدن جاروبرقی و بررسی همه ی قطعات داخلی جاروبرقی می باشد. اینکار حتما باید توسط تکنسین متخصص تعمیر جاروبرقی سامسونگ انجام گیرد.

از جمله دلایل فنی که باعث روشن نشدن جاروبرقی سامسونگ می شود عبارت اند از:

 • خرابی موتور؛ شامل سوختن کامل موتور یا بخشی از سیم پیچی، خرابی کلکتور، خرابی ذغال ها و …

 • خرابی برد الکترونیک

 • مشکل در سیم جمع کن؛ شامل خرابی پلاتین ها، شکستن پایه، خرابی کابل و …

برای تعمیر جاروبرقی سامسونگ می توانید درخواست خود را در قسمت ثبت درخواست یا شماره گیری 44258776-021 ثبت کنید تا کارشناسان مرکز تعمیرات سامسونگ در کم ترین زمان مشکل جاروبرقی تان را حل کنند.

جاروبرقی سامسونگ بوی سوختگی می دهد

 

ممکن است هنگام استفاده از جاروبرقی متوجه بوی بد سوختگی شوید و بعضا یک دود بد بو از جاروبرقی شما خارج شود. دلیل اصلی و رایج این ایراد خرابی موتور جاروبرقی می باشد. در این حالت به محض متوجه شدن بوی سوختگی جاروبرقی را بلافاصله خاموش کنید و از استفاده ی مجدد بپرهیزید. اگر به موقع متوجه ی این موضوع شوید، احتمال اینکه موتور جاروبرقی تعمیر شود وجود دارد و شاید نیازی به تعویض آن نباشد. اما اگر به صورت مکرر در این حالت از جاروبرقی استفاده کنید آسیب جدی به موتور وارد می شود و می بایست حتما تعویض شود.

کارشناسان تعمیر جاروبرقی سامسونگ دلیل اصلی این ایراد را ورود آب و مایعات به داخل موتور، مسدود بودن فیلترهای ورودی و خروجی و پر بودن پاکت جاروبرقی می دانند. در برخی موارد مشتریان به دلیل جمع آوری گرد و خاک ساختمانی با جاروبرقی این اتفاق را رقم می زنند. متخصصان تعمیرات جاروبرقی جهت تعمیرات جاروبرقی در منزل به محل مورد نظر مراجعه کرده و تا جایی که بتوانند به تعمیر جاروبرقی در محل می پردازند و در صورتی که مشکل جدی باشد آن را مراکز تعمیراتی ارجاع می دهند و ظرف مدت ۲۴ ساعت مشکل جاروبرقی را برطرف می کنند.

در صورت بروز این مشکل نگران نباشید. کافیست با شماره ی 44258776-021 تماس بگیرید تا همکاران ما در اسرع وقت در محل شما حضور یابند.

جاروبرقی سامسونگ داغ می کند

 

داغ شدن موتور جاروبرقی سامسونگ تا میزانی طبیعی است. اما اگر حرارت تولید شده بیش از حد طبیعی باشد، احتمال وجود مشکل در موتور جاروبرقی وجود دارد. در برخی شرایط کاربران از جاروبرقی سامسونگ بیشتر از توان نرمال انتظار دارند و گردوخاک های ساختمانی و یا آشغال های خیس را نیز با جاروبرقی مکش می کنند، که باعث می شود موتور بیش از اندازه داغ شود. برخی از افراد برای تماس تلفنی و یا برای انجام کارهای متفرقه هنگام جاروکشیدن منزل، جاروبرقی را روشن میگذارند. اگر مدت زمان روشن ماندن جاروبرقی بیش از اندازه باشد باعث نیم سوز شدن موتور نیز می شود.

متخصصان تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در محل گاهی نیز داغ شدن جاروبرقی را به دلیل کثیف بودن فیلتر جاروبرقی می دانند. شما می توانید با بررسی فیلتر جاروبرقی و رفع کثیفی مشکل داغ شدن را حل کنید. همچنین پر بودن پاکت جاروبرقی باعث مسدود شدن مسیر ورودی هوا به موتور می شود و این داغ شدن موتور را به دنبال دارد.

در صورتی که در این حالت از جاروبرقی استفاده ی مکرر شود موتور جاروبرقی آسیب جدی می بیند. برای تعویض و یا تعمیر موتور جاروبرقی باید با متخصصان تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در تهران و یا مرکز تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در محل تماس بگیرید تا مشکل جاروبرقی شما را حل کنند.

سیم جمع کن جاروبرقی سامسونگ خراب است

 

اگر سیم جاروبرقی جمع نمی شود، سیم به صورت کامل بیرون نمی آید یا در حین کارکردن خودبه خود جمع می شود، مشکل از خرابی سیم جمع کن می باشد. سیم جمع کن جاروبرقی سامسونگ مکانیزم نسبتا پیچیده ای دارد و شامل فنر، ترمز، قرقره، شفت و پایه می باشد. در صورت بروز این مشکل متخصصان مرکز تعمیرات سامسونگ، برای کاهش هزینه ها، تا جایی که ممکن است سعی در تعمیر قطعات معیوب سیم جمع کن دارند. از جمله تعمیراتی که در کارگاه تعمیر جاروبرقی سامسونگ انجام می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • شارژ فنر سیم جمع کن و تعویض فنر

 • تعمیر یا تعویض ترمز سیم جمع کن

 • جوشکاری پلاستیک شفت سیم جمع کن

 • تعمیر یا تعویض  پایه سیم جمع کن

 • تعمیر یا تعویض قرقره

 • بازسازی و تعویض پلاتین های سیم جمع کن

 • تعمیر یا تعویض پدال سیم جمع کن

معمولا در اثر استفاده ی نامناسب از سیم جمع کن توسط کاربران سیم جمع کن خراب می شود. مثلا بیرون کشیدن کابل تا انتها از جمله مواردی است که باعث ایجاد خرابی در سیم جمع کن می شود. بهتر است که نیم متر انتهای کابل با استفاده از چسب های رنگی علامت گذاری شود تا حین بیرون کشیدن کابل مراقب باشید که بیشتر از آن کابل را نکشید.

عدم چرخش برس جاروبرقی

 

گاهی برای جاروبرقی شما پیش می آید که برس داخلی جاروبرقی نچرخد و این باعث می شود موتور جاروبرقی برای جمع کردن آشغال های روی سطح، انرژی بیش از حد معمول صرف کند.

شما می توانید برای حل این مشکل خودتان به تعمیر جاروبرقی بپردازید. برای این کار با استفاده از قیچی و یا چاقو می توانید پرزهای گیر کرده روی برس را جدا کنید تا برس به راحتی به چرخش خود ادامه دهد. برای جدا کردن برس هم بهتر است پیچ های پایینی را آزاد کنید تا راحت تر به تمیز کردن برس بپردازید.

دقت داشته باشيد شما با انجام سرويس دوره ای و يا ساليانه جاروبرقی خود می توانيد از اين مشکلات احتمالی رهايی يابيد. متخصصان نمايندگی تعميرات جاروبرقی سامسونگ در تهران يا متخصصان نمايندگی تعميرات جاروبرقی سامسونگ در محل با تماس شما و يا مراجعه ی حضوری شما جاروبرقی شما را سرويس می کنند.
همچنين بهتر است در صورت مشاهده ی کوچکترين ايراد در اولين فرصت به رفع آن مشکل بپردازيد

تامین قطعات و لوازم جانبی جاروبرقی سامسونگ

 

قطعات جاروبرقی سامسونگ به مرور زمان در اثر استفاده ی مداوم فرسوده و مستهلک می شوند. یکی از مشکلاتی که کاربران پس از خرابی قطعات جانبی (مانند لوله و اتصالات، برس، فیلترها و …) با آن روبه رو می شوند پیدا نکردن مراکز مشخص برای تهیه و خریداری این قطعات می باشد. خوشبختانه ما در مرکز خدمات جاروبرقی سامسونگ با داشتن انواع قطعات مدل های مختلف جاروبرقی های سامسونگ این مشکل را برای شما هموطنان عزیز برطرف کرده ایم. برای سفارش و دریافت قطعه ی مورد نیاز برای جاروبرقی سامسونگ خود کافیست با شماره ی 44258776-021 تماس گرفته و عکس قطعه ی مورد نظر را به شماره واتساپ ۰۹۳۶۲۴۹۶۰۸۷ ارسال نمایید.

 

از جمله قطعات موجود شامل انواع:

 • فیلترهای ورودی و خروجی
 • برس و پارویی
 • لوله تلسکوپی
 • شلنگ و خرطومی و دسته کنترلی
 • پاکت های یکبار مصرف و دائمی 
 • جاپاکتی و زبانه ی درب
 • چرخ و …

نمايندگی تعميرات جاروبرقی سامسونگ در تهران

شعبه های مرکز تعميرات جاروبرقی سامسونگ در سرتاسر تهران به صورت پراکنده قرار گرفته، تا شما احساس راحتی کنيد. هنگامی که جاروبرقی شما دچار مشکل می شود شما حس می کنيد که عضو بزرگی از وسايل خانه را از دست داده ايد.

 

برای تعميرات جاروبرقی سامسونگ در محل شما بايد به اندازه ای در برخی از امور تخصص داشته باشيد و برخی از اجزای جاروبرقي را بشناسيد تا بتوانید با کمک مشاوران نمايندگی تعميرات جاروبرقی سامسونگ در تهران به تعميرات جاروبرقی سامسونگ در محل بپردازيد.

 

نمايندگي تعميرات جاروبرقی سامسونگ در تهران تمامی خدمات را تا پايان زمان گارانتی خدمات به صورت رايگان و يا هزينه ی کم در اختيار شما عزيزان قرار می دهد.

 

نمايندگی تعميرات جاروبرقی سامسونگ در تهران متخصصانی را در مراکز خود استخدام می کنند که از نظر تجربه و کاردان بودن بهترين رتبه را گرفته اند. متخصصان تعمير جاروبرقی سامسونگ در تهران هنگامی که جاروبرقی شما خراب می شود و يا نياز به تعميرات دارد به شما در هر جهتی کمک می کنند.

 

هنگامی که جارو برقی سامسونگ شما دچار مشکل می شود شما می توانيد به صورت حضوری به نمايندگی تعمير جاروبرقی سامسونگ در تهران مراجعه کنيد و يا با اين مراکز تماس بگيريد و متخصصان تعميرات جاروبرقی سامسونگ در محل از درب منزل جاروبرقی شما را به کارگاه منتقل می کنند و بعد از ۱ الی ۲ روز با گارانتی قطعات به شما تحويل می دهند.

 

متخصصان نمايندگی تعميرات جاروبرقی سامسونگ در تهران بعد از تعويض قطعات جاروبرقی تمامی قطعات تعويض شده را با گارانتي ۱۸۰ روزه به شما تحويل می دهند.

به ياد داشته باشد که شما می توانيد به صورت حضوری در محل حضور داشته باشيد و متخصصان نمايندگی تعميرات جاروبرقی سامسونگ در تهران در مقابل شما به تعميرات جاروبرقی در محل بپردازند.

 

نکات مهم در استفاده و نگهداری از جاروبرقی سامسونگ

نمايندگی تعمير جاروبرقی سامسونگ برای شما توصيه هايی دارد که به شما کمک می کند تا در نگهداری جاروبرقی خود دقت کنيد و رعايت اين توصيه ها باعث می شود جاروبرقی شما عمر طولانی داشته باشد.
این نکات مهم شامل موارد زير می باشد:

 

 • قبل از ترکيدن و خرابی پاکت جاروبرقی اقدام به تعويض آن کنيد.

 • قبل از جارو قسمت سری جارو برقی که روی سطح کشيده می شود را بررسی کنيد تا چيزی به آن گير نکرده باشد.

 • ازپاکت های مخصوص همان جاروبرقی استفاده کنيد.

 • هر چند ماه يکبار فيلتر جارو برقی را تميز کنيد.

 • لوله ی جاروبرقی را در صورتی که هرگونه آشغال و پلاستيک گير کرده باشد تميز کنيد.

 • در حين کار با جاروبرقی از کشيدن سيم جاروبرقی بپرهيزيد.

 • از پاکت های يکبار مصرف دوباره استفاده نکنيد. زیرا قدرت مکش را پايين آورده و باعث داغی موتور جاروبرقی سامسونگ می شود.

 • گاهی به دليل کارکرد نامناسب بوی سوختگی از جاروبرقی بلند می شود که بهتر است آن را از برق کشيده و به نمايندگی تعميرات جاروبرقی سامسونگ ببريد.

 • سرویس دوره ای یا سالیانه برای جاروبرقی خود در نظر بگیرید.

 • مرتبا برس جاروبرقی را تمیز کنید. پرز و کرک های چسیبیده به برس را جدا کنید.

 • جارو برقی را به طور منظم و مداوم روشن نگذاريد.

 • در صورت شنیدن صداهای ناهنجار با متخصصان مرکز تعمیر جاروبرقی سامسونگ تماس بگیرید و یا جارو برقی را به نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ برسانید.

 

دقت داشته باشيد که شما می توانيد با رعايت اين نکات جاروبرقی سامسونگ خود را برای مدت طولاني نگهداری کنيد و ديگر نيازی نيست تا پول زيادی برای تعميرات زود به زود جاروبرقی سامسونگ بپردازيد.

تعمیر جاروبرقی سامسونگ در محل

 

 

نمايندگی تعميرات جاروبرقی سامسونگ در محل ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت از شبانه روز را آماده هستند تا به مشکلات شما عزيزان رسيدگی کنند.
همچنين بهتر است بدانيد جارو برقی های خانگی سامسونگ تحمل مکش گرد و خاک ساختمانی را ندارند و فقط برای مصارف خانگی توليد شده اند.
با مکش گرد و خاک ساختمانی غبار های ريز به فيلتر و موتور جاروبرقی آسيب می رساند و جاروبرقی را در مدت کم از کار می اندازد. بهتر است برای اين کار ها از جاروبرقی های مخصوص اين کار استفاده شود.

سوالات رايج در رابطه با تعميرات جاروبرقي سامسونگ

 

همانطور که می دانيد هميشه در رابطه با تعميرات جاروبرقی سامسونگ سوالاتی به ذهن شما می آيد که بدون پاسخ می ماند. برای اينکه به سوالات ذهن شما پاسخ داده شود در اين قسمت متخصصان مراکز تعمير جاروبرقی سامسونگ به برخی از سوالات رايج در رابطه با تعميرات جاروبرقی پرداخته اند.

دليل اينکه موتور جاروبرقی سامسونگ يکسره شده چيست؟
متخصصان نمايندگی تعميرات جاروبرقی سامسونگ علت يکسره شدن موتور جاروبرقی سامسونگ را عدم سرويس و بررسی ديمر می دانند.

بهتر است در حين استفاده از جاروبرقی سامسونگ در مدت زمان کوتاه از ديمر در درجه ی آخر استفاده کنيد. رعايت اين مورد طول عمر جاروبرقی را نيز بيشتر مي کند.

هزینه تعمير جاروبرقی سامسونگ

 

متخصصان تعمير جاروبرقی سامسونگ در تهران با پرورش متخصصان تعميرات جاروبرقی سامسونگ در محل، سعی دارند تا سختی حمل جاروبرقی را از دوش شما بردارند.
هنگامی که افراد با نمايندگی تعميرات جاروبرقی سامسونگ در تهران تماس می گيرند اولين سوالی که از متخصصان نمايندگی تعمير جاروبرقی سامسونگ در تهران پرسيده می شود در مورد هزينه ی تعمير جاروبرقی سامسونگ می باشد.

برای پاسخ اين سوال متخصصان تعميرات جاروبرقی سامسونگ نمی توانند جواب قطعی و دائمی داشته باشند. هنگامی که شما برای انجام تعميرات با نمايندگی تعميرات جاروبرقی سامسونگ تماس می گيريد تا متخصصان نمايندگی تعمير جاروبرقی سامسونگ در محل به محل مراجعه کند بعد از انجام کار و در پايان کار قيمت و هزينه ی نهايی برای شما مشخص می شود.

 

هزينه ی تعميرات جاروبرقی سامسونگ در محل و يا تعميرگاه مرکزی بنا به دلايل مختلفی متفاوت می باشد، اين عوامل شامل:

 

 • متفاوت بودن خدمات تعميرات جاروبرقي سامسونگ در محل
 • گاهي متخصصان تعميرات جاروبرقي سامسونگ در محل مجبور مي شوند به جاي تعمير قطعه به تعويض برخي از قطعات بپردازند.
 • نوع قطعات تعويضي نيز در متغير بودن قيمت ها تاثير بسزايي دارد.
 • مدت زماني که طول مي کشد تا قطعه تعمير يا تعويض شود.
 • دستمزد متخصصان تعميرات جاروبرقي سامسونگ در محل.
 • اورجينال بودن قطعه و يا تقلبي بودن آن

 

گاهی ممکن است شما با يک تماس تلفنی و کمک گرفتن از مشاوران تعميرات جاروبرقی سامسونگ در محل می توانيد خودتان بدون پرداخت هزينه به تعميرات جاروبرقی سامسونگ در منزل بپردازيد.
متخصصان تعميرات جاروبرقی سامسونگ در محل تا زمان پايان گارانتی محصول وظيفه دارند تا هنگام تماس مشتريان در اولين زمان خود را به محل برسانند و برای انجام تعمير جاروبرقی سامسونگ هزينه ای را دريافت نکنند.
مراکز معتبر تعميرات جاروبرقی برای اينکه مشکلات شما را بدون خطا انجام دهد متخصصان زبده و کاردانی را استخدام کرده است که در کار آنها هيچ خطا و اشتباهی نيست و در کمترين زمان تعميرات را به پايان می رسانند.

تعمير جاروبرقی سامسونگ در تهران

 

مرکز تعمیرات تخصصی جاروبرقی سامسونگ در سراسر تهران شعبه هایی را ايجاد کرد است تا تمامی کاربران جاروبرقی سامسونگ جهت تعمير جاروبرقی سامسونگ در تهران به راحتی به تعمیرکار متخصص دست یابی داشته باشند و با خیال راحت تعمیر دستگاه خود را به ما بسپارند.

نمايندگی تعمير جاروبرقی سامسونگ  سعی کرده است که در تمام مناطق شمال، جنوب، شرق و غرب تهران شعبه ايجاد کند تا همشهريان گرامی در سريعترين زمان ممکن به تعميرکاران جاروبرقی سامسونگ دسترسی داشته باشند و فقط با يک تماس در کمترين زمان ممکن تکنسين تعمير جاروبرقی سامسونگ در محل شما حضور پيدا کرده و مشکل جاروبرقی شما را حل کند.

مرکز تعمیرات سامسونگ با داشتن چندين شعبه در شمال تهران ، شرق تهران ، جنوب تهران ، غرب تهران اين شرايط را به وجود آورده که تعميرات و سرويس لوازم خانگی شما به سرعت انجام شود. شما می توانيد برای سرويس های دوره ای جاروبرقی خود با نمایندگی تعمیرات سامسونگ تماس بگیريد و در خواست سرويس دوره ای کنيد تا از خرابی جاروبرقی شما جلوگيری شود. سرویس دوره ای جاروبرقی شامل: تعویض پاکت، تعویض فیلترها، تمیز و سرویس کردن موتور و غیره می باشد.

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *